PDA

View Full Version : Трябва ми спешна помощ...



kris13
02-23-2010, 19:42
Случайно сърфирах из нета, когато намерих този сайт. Знам, че до някъде пази пълна аниномност, за това исках да се обърна насам. Пускам я в точният раздел/Училище и приятели/. Имам проблем с един от моят клас...от миналата година не е спрял да ме тормози/бяхме седми клас/. Започна в началото на Юни, някак си издържах около две седмици и ни пуснаха лятна ваканция. Но сега... сега сме в един клас, и от началото на първият срок до сега - не е спрял да ме тормози. Удря ме, вика ми, подиграва ми се..а аз не мога да му се опълча, само, защото ме е страх от него, освен това познава срашно много хора, и то най-големите наркомани и т.н на моят град, които могат да ми причинат големи неприятности. До минала седмица ме удряше, удряше.. та ритне един приятел и счупи една ваза в клас. Сега трябваше да я плащаме аз той, и моят фр, при положение, че той се закачаше, пък аз бях най-далече от случилото се. Както и да е. Той намери някаква ваза, от негов приятел/въпросният...хулиган/ и я донесе в училище. Сега нестига, че я е взел без пари, ами ни иска по пет лева за нея. Не мога да кажа на никой, понеже класната ни учителка му е леля, и нищо няма да стане, само ще ни бие още повече, и повече. Надявам се, че някой човек съвсем нормално ще прочете темата, и ще ми помогне. Мерси предварително, хора..

kpuckyy
02-23-2010, 21:17
Ами ако стоиш безучастен в това той няма да спре да те тормози затова му се опълчи к'во като познава хора..

П.С : като бях по малък и на мен ми се е случвало и един ден в тоалетните си разменихме някой друг тупаник :D

Abigoria
02-23-2010, 22:04
Педагогически съветник? Кажи на вашите... :?

kris13
02-24-2010, 04:01
Казвал съм...разправяха се...дори и до директорката стигна...ама никакъв ефект. Просто си нямам на идея вече какво да правя.

Abigoria
02-24-2010, 06:11
Кажи пак. Ако искаш си смени класа, не е нормално класната ти да толерира такова поведение от страна на тоя, без значение какъв й е. Проява на агресия към другите значи проблеми с личността, което трябва да я накара да се замисли и да се опита да му помогне. Това, че тя не го прави, е доказателство за безразличието й. А ако не й пука за родата... Вади си изводи.

Детска педагогическа стая, психолог и пр. Можеш и ограничителна заповед да си изкараш, ама смятам, че е малко крайно заради някаква гнида да се занимаваш и да занимаваш вашите с ходене по съдилища и глупости.

Ако тръгнеш да се оправяш сам, няма да те остави намира. В случая не опира до тва ти кво можеш да направиш, трябва да потърсиш помощ. А ако не от родителите ти, тогава от кого? Много лесно може да си намери майстора, трябва постоянство. И не познавам майка, която да остави детето си да страда. Тъй че преспокойно можете да му го натаковате отзад на тоя ^^

Естествено, можеш и ти да проявиш агресия. Ако го ступаш, най- вероятно няма да ти се пречка повече. Но не пробвай, да не стане по- зле ;)

SmilezZz
02-24-2010, 09:59
Педагогически съветник? Кажи на вашите... :?

Директор..

Ако стоиш така,без да правиш нищо - няма да спре..

SolusChristus
02-24-2010, 10:24
Металната тръбва в ръкава, издебваш го в гръб, една тръба през тила колкото сила имаш, та като се съвземе след 3 дена в болницата да се чуди от къде му е дошло.

Naman07
02-24-2010, 10:36
Запиши се на карате/киокушин/муай-тай/кикбокс/бокс... прочие, прочие през лятото и септември като почнете му хвърли един тупаник, както си трябва и да си имате уважение... С родители, директорки и педагози не става и аз съм бил в твоето положение като бях малък :Р. Здраво трябва да преглътнеш страха си и да му го запокитиш в лицето.
Другият начин е както каза Солус, яко в гърбината да припадне и после да си ака зъбите (с извинение) като му нариташ ченето :Д

nIkEnCeTy_bE
02-24-2010, 14:59
Абе как ще те бие бе.. за какъв се мисли, това вече е върха :shock: я полицая и това е, кат не помагат директор и родители..

kris13
02-25-2010, 10:51
Не знам...ако говоря с класната ще се насърчи още повече срещу мен...да не говорим, че днес доста ме тормози...То не ми показва кръгчета, то не ме удря...то не ме пита къде му е шапката...ама той като ме пита къде ми е шапката ми бие удар в лицето като там нещо ме напсува...нищо не мога да направя..просто съм беззащитен. Брат ми един път се разправя с него...нямаше никаква полза...човека сега работи и не му е до кретени като този дето ме закача...направо нз, откачаял съм се напълно...

someonerandom
02-25-2010, 11:49
Запиши се на карате/киокушин/муай-тай/кикбокс/бокс... прочие, прочие през лятото и септември като почнете му хвърли един тупаник, както си трябва и да си имате уважение... С родители, директорки и педагози не става и аз съм бил в твоето положение като бях малък :Р. Здраво трябва да преглътнеш страха си и да му го запокитиш в лицето.
Другият начин е както каза Солус, яко в гърбината да припадне и после да си ака зъбите (с извинение) като му нариташ ченето :Д
Лек оффтопик:Киокушин е вид карате :)
А иначе това е добра идея,е вероятно ще ти помогне и със самочуствието,ще добиеш увереност.Обаче на карате за няколко месеца няма да научиш кой знае какво,ако искаш тръгни на кикбокс :)