PDA

View Full Version : тема за разговор



KarlDionic
02-23-2010, 20:14
значи след даскало се прибирам с една мацка от нашия клас... обаче все некви скучни теми за даскалото и предметите си говорим и усещам че стаа некво спр тъпо... понякога като се изчерпи темата и вървим по 50 метра и мълчим кат.... и все не моа да измисля няква яка тема за разговор и усещам че и на мацката и е тъпо пък ми се искаше да я заббия :-D .... я дйте неква тема на разговр за след даскало :D :oops:

Kukumqvka
02-23-2010, 20:17
Питай я какво прави в свободното си време.
Каква музика харесва .. и т.н. и т.н
до като накрая ще я питаш,дали ще намери време да пийнете по нещо
:) 8-)

soul1199
02-23-2010, 20:19
питай я за интересите й,за хобито й,абе общо взето накарай я да говори,а ти само я слушай,прави й комплименти,закачай я :)

MaLkaTa_LaDy
02-23-2010, 20:20
Да я забиеш?! o.0 Браво, браво...

RedLabel
02-23-2010, 20:44
лаууул :lol:
просто я накарай тя да говори ти кимай и се прави че я слушаш 8-)

onestar
02-23-2010, 21:25
Предраположи я да ти разкаже за живота си. :)

KarlDionic
02-24-2010, 06:53
е как да я предразположа

Hopegiver
02-24-2010, 07:05
е как да я предразположа

еми.. ти познаваш момичето не ние...
зависи от характер...интереси...
граби и вниманието... не я занимавай с теми по които не обича да говори
или ако я занимаваш с такива - хейтвай :D

например
случвало ли ти се е еди кво си....
имала ли си чувство че ...
има ли нещо на което да държиш много въпреки че за другите не значи нищо...съответно ще трябва да разкажеш и за себе си тва онва
а бе като цяло - непринуден разговор в началото колкото да я опознаеш повече
и това което soul1199 те съветва също

от мене - успех

a1a2b3v
02-24-2010, 16:44
Хмм ми разкажи и нещо смешно, което ти се е случило през деня, преди време или просто нещо от което знаеш, че се интересува :)

Faces
02-24-2010, 16:50
Ае братле напъни се измисли нещо сам кво искаш ние да ти кажим всичко стъпка по стъпка ли дума по дума ли ? Бахти използвайте си мозъците иначе ще си останат закърнели пъпки ;)

vikitolove
02-24-2010, 17:24
само не използвай тея изрази пред нея,че сиг ще те отреже на момента :lol:
питай я от какво се интересува,хоби, :) та да те питам някога попълвал ли си лексикон? защото аз примерно като не мога да измисля нещо и се сещам за лексикон и си крада от там няколко въпроса докато се завърже разговора :P :P :D

JoeBanana
02-24-2010, 18:32
направи си план-програма от точно 12 стъпки ! това винаги помага

filmimilmi
02-24-2010, 19:47
Предраположи я да ти разкаже за живота си. :)
След работа или училище всеки е изморен. Едва ли по пътя ще и е до това да издъхва от дълбоки теми за разговор.

А колкото до автора. Абе брат, за всичко си има време и място. Не можеш да очакваш, че ще я забиеш когато със сигурност в мислите й е най-малко точно до това, пък и то точно с теб, а и точно когато със сигурност е изморена. Показвай интерес към нея и през събота и неделя. Някой петък докато се прибирате е подходящо да я питаш какво ще прави тогава. Ако си и приятен, ще знае на къде бият нещата и вероятно ще ти отговори, че не знае. Тогава ти си на ход, смело да и предложиш нещо, но гледай да не е безинтересно. Разкажи какви са ти плановете и кажи "искаш ли да дойдеш с мен"...

pashka
02-24-2010, 22:33
:grin:

djv
02-25-2010, 15:02
Аз като няма за какво да говоря запявам.Тя почва да се смее и по едно време запяваме заедно.Шегуваме се че ще ходим на Music Idol и т.н ;)

wasch0
02-25-2010, 15:10
е как да я предразположа

еми.. ти познаваш момичето не ние...
зависи от характер...интереси...
граби и вниманието... не я занимавай с теми по които не обича да говори
или ако я занимаваш с такива - хейтвай :D

например
случвало ли ти се е еди кво си....
имала ли си чувство че ...
има ли нещо на което да държиш много въпреки че за другите не значи нищо...съответно ще трябва да разкажеш и за себе си тва онва
а бе като цяло - непринуден разговор в началото колкото да я опознаеш повече
и това което soul1199 те съветва също

от мене - успех


само да не става досаден с въпросите..

justonegirlwithonehope
02-25-2010, 16:10
Разпитай малко за какво обича да говори, какви са интересите и и действай. :)

LoseMyself
02-27-2010, 09:02
Примерно на мене ми се е случвало така с едно момче след училище се прибираме заедно и като започнахме една тема за киселото мляко мн смешно се получи :-D :-D :-D ...


Емми наистина след даскало като сте изморени, според мен не трябва да са някакви задълбочаващи и сложни разговори ами някакви смешки шегички закачки :-D че да е по-весело, да я разведриш след скучния ден.

fenastz
02-27-2010, 09:07
С някои хора разговорът си тече безпроблемно, с други просто не става. Не се коси.

Stellsy
02-27-2010, 10:52
Разкажи й някаква забавна случка. Питай я какви са интересите й. Какфи филми харесва, но не я питай някой по-сложни въпроси, зашото след дск всеки е изморен..