PDA

View Full Version : Хапчета за отслабване



sweetsacrifice93
02-23-2010, 20:15
Здравейте! Искам да питам някой от вас ползвал ли е такива,добре ли действат и струва ли си ?Ако някой знае моля да ми обясни.Благодаря ви предварително!

Carmen_Kass
02-23-2010, 20:24
Не съм ползвала.Но лично аз не ги препоръчвам.Не се знае на какви ще попаднеш и какви може да бъдат последствията.Преди време имаше едни "Ксеникал",които в последствие разбраха,че са канцерогенни и ги спряха от производство.
Няма нужда да се хабиш с хапчета.По-добре си направи режим при диетолог,ако толкова имаш нужда.
И все пак,ако толкова ти се пие нещо-вземи си капсули ябълков оцет (има го в аптеките).

ecstazy
02-23-2010, 20:36
Няма логика в това.. не може просто ей така да си седиш на стола да пиеш някакви си хапчета и да слабееш :? Всъщност ако наистина тези хапчета действаха, тогава щеше ли да има дебели хора по тоя свят?? Всичко това е свързано с пари, вече се чудят какво да измислят и да заблудят хората, все тая дали е вредно или не, само за да приберат парите :?

Aniiiii
02-23-2010, 21:06
От хапчетата за отслабване има ефект ;) Но трябва да спазваш и диета с тях! Няма вълшебни неща които да дойдат и да ти вземат излишните килограми...

Та, да отслабва се, но като бонус към тях взимаш прецакан метаболизъм ЗАВИНАГИ .. + няколко странични ефекта + връщане на килограмите, след като спреш да ги пиеш, дори може и повече да качиш ..

Та твой е избора. Мой съвет - не си давай парите за глупости .. :)

BlackEyed
02-23-2010, 22:33
Ахъм, и сигурно си на 14 , а ?
и си 50 кг , вместо желаните 45 ?
аха , и проблеми след това , съсипване на организма , болници , слаба имунна с-ма , нямам си работа ейтака..
Иначе хапчета - shits. Спорт , спорт , движения , 1-2-3 (х

buuu
02-24-2010, 06:41
ааааааааа не без такиа преебавки.. щи излезнат през носа после :lol: недей най добре ужасно вредни са !!!!! :?

FlowerPower
02-24-2010, 07:33
Твърдо НЕ! За тея пари можеш да пазаруваш от Био магазините. А не знам дали в Ксеникал, но имаше хапчета, в които са слагали отрова за мишки :booooomb:

HexGirl
02-24-2010, 09:23
ами като толко искаш пий зелен чай китаиски :) Това съдържат тези хапчета ... слабителни

titinkaa
02-24-2010, 12:22
да отслабва се, но като бонус към тях взимаш прецакан метаболизъм ЗАВИНАГИ .. + няколко странични ефекта + връщане на килограмите, след като спреш да ги пиеш, дори може и повече да качиш,лично аз не съм пила такива боклуци,но не искам и да пия,по-добре 1г. да се ограничаваш в яденето,поне ще ги свалиш здравословно,отколкото после да си навлечеш куп болести и преебавания на организма

alwaysnforever
02-24-2010, 14:52
По-добре не взимай хапчета за отслабване, а спортувай, ограничавай се в храната и няма начин да не отслабнеш. :)

heiress
02-24-2010, 17:20
Има хранителни добавки, с които по- лесно можеш да отслабнеш. Трябва ти спорт обаче, или в най- лошия случай диета.

KumchoValcho
02-24-2010, 18:31
Има хранителни добавки, с които по- лесно можеш да отслабнеш. Трябва ти спорт обаче, или в най- лошия случай диета. Защо пък в най-лошия?
Диетата винаги си е желателна. Диетата означава някакъв хранителен режим. Можеш просто да спреш или да ограничиш колкото можеш повече всички тестесни и мазни храни и да не пиеш газирани напитки. Това е най-общо казано.. И съчетано със спорт, дава един добър и ЗДРАВОСЛОВЕН резултат.

balon4eeeee
02-24-2010, 18:39
amfetamin

heiress
02-24-2010, 18:45
Има хранителни добавки, с които по- лесно можеш да отслабнеш. Трябва ти спорт обаче, или в най- лошия случай диета. Защо пък в най-лошия?
Диетата винаги си е желателна. Диетата означава някакъв хранителен режим. Можеш просто да спреш или да ограничиш колкото можеш повече всички тестесни и мазни храни и да не пиеш газирани напитки. Това е най-общо казано.. И съчетано със спорт, дава един добър и ЗДРАВОСЛОВЕН резултат.

Oф, имах в предвид диета и спорт или в най- лошия случай само диета. Незнам защо така съм го написала.

godsmack321
02-24-2010, 22:14
Пробвай протеинова диета =) Аз отслабнах с 20 кила :) С хапчета само си прецакваш организма... не си заслужава!

rosenhristev
02-25-2010, 13:58
Пробвай протеинова диета =) Аз отслабнах с 20 кила :) С хапчета само си прецакваш организма... не си заслужава!с протеинова диета се вдигат килограми...

От хапчетата има ефект, но зависи за какви говориш... Взимал съм и помагат но иска здраво ограничаване в смисъл трябва да забравиш за безалкохолни, тестени, сладки и алкохол. И в същото време да се ограничаваш много в това което ядеш... Аз съм пил хапчета на билкова основа, които ги поръчвах от чужбина и имат страшно голям ефект, но не можах да издържа да си ги купувам... Бяха доста скъпички.

Има добри диети с които можеш да отслабнеш доста, но внимавай в избора или се консултирай по-добре с по-вещ човек от теб за това...

С хранителните добавки, се отслабва, но иска много ходене по фитнеси и тренировки. Само с тях няма да стане нищо... + Това са много по вредни от хапчетата!

Амфетамина и другите наркотични вещества мисля че няма смисъл да ги коментирам

anna93
02-25-2010, 14:00
Пробвай протеинова диета =) Аз отслабнах с 20 кила :) С хапчета само си прецакваш организма... не си заслужава!

За колко време отслабна?

rosenhristev
02-25-2010, 14:06
Пробвай протеинова диета =) Аз отслабнах с 20 кила :) С хапчета само си прецакваш организма... не си заслужава!с протеинова диета се вдигат килограми..

:shock: :shock: :shock: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

а как според теб момичето е отслабнало тогава?! аз бях 1 месец само на кисело мляко, пилешко песо и яйца и свалих 10 килограма.. преди 3 години май да беше.. тва не е важно.обясни ми ти тогава как спортистите вдигат килограми с протеинова диета, за да могат да ги превърнат в мускул... в пилешкото месо няма нищо протеиново... то е ниско въглехидратно

Molzinka
02-25-2010, 16:03
Еми майка ми взимаше някакви. Не само, че не отслабна, ами и след като спря да ги пие надебеля малко :D

Inn0cenCe
02-27-2010, 16:37
Няма логика в това.. не може просто ей така да си седиш на стола да пиеш някакви си хапчета и да слабееш :? Всъщност ако наистина тези хапчета действаха, тогава щеше ли да има дебели хора по тоя свят?? Всичко това е свързано с пари, вече се чудят какво да измислят и да заблудят хората, все тая дали е вредно или не, само за да приберат парите :?

Че как можеш да се учудиш, всичко в тая държава ( и не само тук) не прай за пари. Според мен тва са пълни глупости, как може нищо да не правиш и да отслабваш. Не се трови с тея боклуци, по-добре е да си по-пълна от колкото изобщо да не си жива : ).