PDA

View Full Version : Бръснене



BarbieWantsToBeMe
02-23-2010, 20:46
Здравейтее.. исках да ви попитам.. досега съм се бръснала няколко пъти /ръце, крака и мишници/, но без вода, смисъл просто се бръсна.И се чудех трябва ли? И някакъв крем против пъпчици да ми препоръчате?Абе изобщо няколко важни съвети за бръсненето..? МОЛЯ ВИ ХЕЛП!
П.с. ползвам самобръсначка, а не епилатор..

SmilezZz
02-24-2010, 11:21
По-добре недей със самобръсначката..Според мен си вземи кола-маска - ефекта ще е по-дълготраен..
А за подмишниците - крем депилатор

mkgf3
02-25-2010, 11:38
нормално е със самобрасначката да ти излизат пъпки и аз съм така зашото кожата много се разранява... по добре е наистина с гола маска и след това си мажеш с някакав крем или лусион - не знам .. :) а за подми6ниците аз се бръсня сяка седмица ....

a1a2b3v
02-25-2010, 15:14
Ами няма да се появяват пъпчици яко използваш пяна за бръснене или най-обикновен сапун :) . А може да направиш както другите по-горе казаха с кола маска, крем депилатор.
А за подмишниците аз ги скубя с пинсета. Болката не е чак толкова голяма, поносима е дори като свикнеш почваш да не усещаш нищо :)

TalasamchoOOD
02-25-2010, 18:52
Ами няма да се появяват пъпчици яко използваш пяна за бръснене или най-обикновен сапун :) . А може да направиш както другите по-горе казаха с кола маска, крем депилатор.
А за подмишниците аз ги скубя с пинсета. Болката не е чак толкова голяма, поносима е дори като свикнеш почваш да не усещаш нищо :)

Дени мерси за ненужната информация :D