PDA

View Full Version : Спомениии



danielchety
02-23-2010, 21:14
Здрастии на всички :P Предлагам всеки от вас да напише три от любимите си песни и да сподели спомените свързани с всяка от песните :-D надявам се темата да се е харесала на останалите от форума. Хайде аз ще започна първа :

Giannis Vardis - Min Ertheis Xana ... 22.08.2009 г. може би една от най - хубавите ми вечери в живота. Никога няма да я забравя. Едно незабравимо място със специалните за мен хора. Падащата звезда допринесе за незабравимия момент :smt007

Nic Chagall ft. Jonathan Mendelsohn - This Moment ... 1 година и 9 месеца ... Беше изключително приятно с такъв човек до мен

Dj Black Vs. Анелия - Не Ме Принуждавай (Extreme Mix) ... безброй луди вечери :grin: прекарани в компанията на едно страхотно момиче което винаги ще е в сърцето ми

SoStarstruck
02-24-2010, 10:47
На мен ми харесва,нямаше да е зле повечко песни да беше дала като ограничение,но нищо,ще се опитам да се вмъкна в рамките. :-D :)

Gawin DeGraw-More than anyone - Началото на лято 2008. Малко ми оставаше,докато замина,и всяка сутрин стоях будна до 5 сутринта,за да я слушам. Напомняше ми постоянно за един човек,когото оставям и няма да видя скоро ..

Тук ще спомена 2 песни обаче: Rihanna-We Ride и Jay Sean-Used to love her - не много приятни,но пък силни и незабравими спомени ми носят. За цял живот ..

И накрая,но не и на последно място: Matt Pokora-Pas Sans Toi - най-главната дори бих казала. :smt007 :smt007 :smt007 ВСЯКО,ама абсолютно ВСЯКО изречение от нея,всяка думичка описват моята история. :)

Castaway
02-24-2010, 17:16
мм мойте песни са малко по странни от тези, които сте писали по горе..ама айде и аз ще 'споделя' :)

Lubs One - Не е трудно.mp3 <---- Напомня ми, за момчето, което обичаммм :-) :-) :-)

EMINEM - LOSE YOURSELF.mp3 <--- ВЕЛИКА ПЕСЕН! Напомня ми за .. МОЕТО БЯГСТВО! Беше велико! 28.01.2009 :smt007 :smt007 :smt007

Fall Out Boy - Thanks for the memories.mp3 <---- Разбивахме се на тази песен на летният лагер ЧИЛИ ВИЛИ 2008 4та смяна (от 1ви до 15ти август)! Невероятно беше :grin: :grin: :grin: ... на стълбите до късно.. а последната вечер спахме 8 момичета на 4ри легла, през нощта излизахме от прозореца да обикаляме по другите стаи hah, сега като се върна там.. супер беше!

BloomF
02-24-2010, 17:36
Metallica - Nothing Else Matters - лятна топла нощ, тишина, празно шосе, по което не минават коли, осветявано само от светлината на Луната и звездите.. :-) Невероятен спомен!

lenito_sf
02-24-2010, 22:16
Eminem- like toy soldier .. напомня ми за най-ценния ми човек. Този който знае всичко за мен, за който аз зная всичко.. Човека, който бих нарекла гордо НАЙ- добър приятел. :smt007 :)

Elise-dancing..малко тъжни спомени, много сълзи и самотни нощи. :)

Bon jovi- it's my life.. най-невероятната нова година, с най-уникалните хора. :smt007

Lincheto
02-25-2010, 13:10
Skillet - Comatose - напомня ми за най - добрият ми приятел. Първата песен, която ми беше пратил. Силен текст.

April Sixth - Dear Angel - последната песен, която той ми прати. Така свърши и всичко.

Hinder - Better than me - ......песента, на която винаги плача ;д Най - хубавите и най - лошите ми спомени (няма да пиша за това) Доста специална песен за мен.

ArrowsOfDeath
02-25-2010, 16:33
Няколко албума от 2006г - напомнят ми за промяната в мен. Мнооого силна година за денс музиката! Почти всяка компилация беше пълна с качествени песни, после се разводниха...
Също албумите на Breaking Benjamin и The Prom Kings ми напомнят за няколкото месеца, когато играех WoW. Не знам защо точно за него се сещам, докато ги слушам 8-)

nIkEnCeTy_bE
02-25-2010, 17:23
Bon Jovi - It's my life - първото ми състезание, събуждане сутринта с адски силната аларма ии гледай как скачат всички да се оправят. Беше невероятно, 3 дена адското събуждане. :)

Kelly Clarkson - Because of you .. щом чуя тази песен се сещам за най-лошото нещо, което ми се случи в живота. Но все пак обичам песента, макар да не ми навява хубави спомени. :)

Rebelde - Salvame - наистина любимата ми песен, спомням си за всичко, което ми се е случвало, в любовта най вече.. :)

0utrageous
03-12-2010, 09:43
cristiano - forever - напомня ми за лятото на 2009,когато бях в Силистра при всичките ми приятелии :)
eminem-beautiful - ми напомня за момчето,което никога няма да забравя..макар и да не ме отразява
andrea - upotrebena - лятото 2009 като бях нагости на една приятелка и ние поканихме едно момче,което не обича чалга и му пускахме песента адски много пути и то се ядосваше :D