PDA

View Full Version : за сайта



YoUcANNOtiMaGiNe
02-23-2010, 21:26
Здравейте , Аз съм нова тука :) :-$ и ме интересува какво мислите за сайта , в кой раздел от форума най - често влизате и ви е най - приятен ( не намерих такава тема , извинявам се ако има подобна ) и има ли нещо , което не ви допада тука и което искате да промените , има ли според вас излишни и абсолютно непотребни теми , които ви дразнат и ядосват ? =D>

amk933
02-23-2010, 21:36
Добре дошла във форумното семейство! 8-)

Ако забележиш теми не на място, с много спам, написани на латиница или съдържащи обиди, можеш да постнеш линк към тях ето тук: http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=222037 , за да вземем мерки по-бързо. :)

Аз нямам любим раздел. Влизам във всички. :)

Приятно пребиваване из форума... :-D

JoeBanana
02-24-2010, 12:18
още не е късно да спреш да влизаш !

YoUcANNOtiMaGiNe
02-24-2010, 17:11
още не е късно да спреш да влизаш ! В смисъл :-o

BeezyJey
02-24-2010, 19:04
още не е късно да спреш да влизаш ! В смисъл :-o

Няма значение, бъзика се с тебе.. :lol:
Относно това, най - често влизам в "У дома" , "Козметика и диети" и "Училище и приятели" .. и "Музика и ТВ" и "Фън , фън и пак фън.." 8-)

ReachlessGirl
02-24-2010, 20:11
Здравейте , Аз съм нова тука :)
добре дошла .. :D
и ме интересува какво мислите за сайта ..
мисля, че въпреки многото ненужни теми и какво ли още не от него може да се научи много пък и е безценен в загубването на време .. ;д
в кой раздел от форума най - често влизате и ви е най - приятен..
Любов, Секс и Козметика и Диети ..
и има ли нещо , което не ви допада тука и което искате да промените ,
оо да беше само едно нещо .. доста контрол му трябва на този форум! И спрямо темите .. и спрямо потребителите!
има ли според вас излишни и абсолютно непотребни теми , които ви дразнат и ядосват ?
да .. безкрайно много са, но няма кой да е нон стоп във форума (то има, но нямат правата) и да следят стриктно темите ..

SmilezZz
02-26-2010, 10:19
Здравейте , Аз съм нова тука :) :-$
Добре дошла и от мене
и ме интересува какво мислите за сайта
Въпреки ненужните и безсмислени теми-от сайта може да се научи прекалено много неща..
, в кой раздел от форума най - често влизате и ви е най - приятен ( не намерих такава тема , извинявам се ако има подобна )
Козметика и диети,Любов,Училище и приятели,Фъна..и Секс
и има ли нещо , което не ви допада тука и което искате да промените ,
Да,има..
има ли според вас излишни и абсолютно непотребни теми , които ви дразнат и ядосват ? =D>
Да,прекалено много са..