PDA

View Full Version : Срам :D



buuu
02-24-2010, 06:39
УТРЕ или в петък съм на козметик за триъгалника и краката ..щото ми се налага , пък на мен ми писна да се бръсна с бикче :? амаааа много ме е срам :lol: нацяло ли трябва да се съблеча или може и да съм с гащи :lol: 8-)

FlowerPower
02-24-2010, 07:09
Освен ако си с некви гащи тип прашки... и от двете страни, ако въобще съществуват такива 8-)
но те няма да скрият много

scanadal
02-24-2010, 07:53
По-добре се съблечи изцяло гола от кръста надолу.Иначе ако си оставиш бельото,то ще пречи на козметичката да си свърши добре работата,а и може да се изцапа с кола.Повярвай ми,няма от какво да се притесняваш.Кометичките всеки ден гледат такива работи :-D

Neopitom3na
02-24-2010, 08:48
та на нея това и е работата

titinkaa
02-24-2010, 12:17
Няма кво да те е срам,все пак жената е свикнала да гледа там,тъй че отивай и се оставяй,и ест че ще трябва да се съблечеш гола,няма как да си върши работата през гащите ти :D

goosebumps
02-24-2010, 18:37
Ми не е точно така да ти кажа. Аз когато ходя на козметик, жената не ме кара да си свалям гащите, а само ми ги дърпа, така че да и е удобно и + това си върши работата перфектно. Може би си е до човека, все пак всеки използва различни методи и тн.

Goddess
02-24-2010, 18:45
Ми не е точно така да ти кажа. Аз когато ходя на козметик, жената не ме кара да си свалям гащите, а само ми ги дърпа, така че да и е удобно и + това си върши работата перфектно. Може би си е до човека, все пак всеки използва различни методи и тн.

И какъв е смисъла ? Така или иначе пак й се вижда...
По - добре чисто гола, по - удобно ще е и за козметичката. Тя сигурно на ден вижда по 20, твоята едва ли ще я впечатли.. :lol:

ecstazy
02-24-2010, 19:02
Ми не е точно така да ти кажа. Аз когато ходя на козметик, жената не ме кара да си свалям гащите, а само ми ги дърпа, така че да и е удобно и + това си върши работата перфектно. Може би си е до човека, все пак всеки използва различни методи и тн.

Тя сигурно на ден вижда по 20, твоята едва ли ще я впечатли.. :lol: :razz: :razz: хахаха :lol: :lol:

goosebumps
02-24-2010, 19:06
"Може би си е до човека, все пак всеки използва различни методи и тн."

Това ми казва да правя, това и правя. ТЯ е професионалистката. На мен ми е през... по какъв начин ще протече процеса на обезкосмяване.

viksit0y
02-24-2010, 19:12
Няма кво да те е срам,все пак жената е свикнала да гледа там,тъй че отивай и се оставяй,и ест че ще трябва да се съблечеш гола,няма как да си върши работата през гащите ти :D

shell
02-24-2010, 20:11
Ми не е точно така да ти кажа. Аз когато ходя на козметик, жената не ме кара да си свалям гащите, а само ми ги дърпа, така че да и е удобно и + това си върши работата перфектно. Може би си е до човека, все пак всеки използва различни методи и тн.

И какъв е смисъла ? Така или иначе пак й се вижда...
По - добре чисто гола, по - удобно ще е и за козметичката. Тя сигурно на ден вижда по 20, твоята едва ли ще я впечатли.. :lol:
абсолютно си права :)

bubs95
03-13-2010, 22:02
ами просто като отидеш я попитай

Sisi7u
04-08-2010, 18:18
Ми не е точно така да ти кажа. Аз когато ходя на козметик, жената не ме кара да си свалям гащите, а само ми ги дърпа, така че да и е удобно и + това си върши работата перфектно. Може би си е до човека, все пак всеки използва различни методи и тн.

И какъв е смисъла ? Така или иначе пак й се вижда...
По - добре чисто гола, по - удобно ще е и за козметичката. Тя сигурно на ден вижда по 20, твоята едва ли ще я впечатли.. :lol:
абсолютно си права :)
ммм да тей си е ;]] 8-)

SmilezZz
04-08-2010, 18:33
Спокойно..Няма нищо срамно..
Отпускаш се и толккова

Едит - Сега видях,че темата е от месец февруари..

Sissy90
04-08-2010, 18:39
И мен ме беше срам първия път, поослушах се, ама накрая си свалих роклята и гащите и се настаних :D Жената ако знаеш колко катерички е виждала... Твоята с нищо не е по-специална. В началото ще те е срам, ама после няма да ти пука.

whitebunny
04-09-2010, 10:43
няма нищо срамно на дали ще си единствената която ходи при нея честно да ти кажа и мен ме е срам да се събличам така пред непознати но пред гинеколога го правя и хич не ми пука :-)

Zaritu
04-09-2010, 13:24
няма от какво да те е срам ... ти се притеснявам а на нея сигурно и е омръзнало да гледа едно и също всеки ден даже няма да и направи впечатление :)