PDA

View Full Version : За Австралия или Нова Зеландия



fr0zenboy
02-24-2010, 06:45
Разкажете как е в това кътче, където сега е горещо лято ( особено в северозападна Австралия) също така се интересувам дали в най-северните части на Нова Зеландия става за плаж (тъй като температурата сега [лятото] не минава 25 градуса) Разкажете, интересно ми е! И аз като порасна и завърша образованието си идвам в Австралия (Голд Кост) или Оукланд (Зеландия) :)

wallmart
02-27-2010, 15:32
Нова Зеландия е най-тъпата страна :D Чичо ми и леля ми живяха там 10 години и си тръгнаха. Там хората са прости и мързеливи. Не съм бил ама знам, че лятото е екстра за плаж. Бих отишъл там само за туризъм.

В Австралия е пълно с македонци. Това е една по-нормална страна, хората си живеят на национални общности. В Австралия съм ходил три пъти: първият път карах сноуборд в планината, втория път се къпах в морето на Нова година, а третият път бях цяло тамошно лято. Работих в едно заведение - вечерта на работа, през деня - на плажа.
В последните години Австралия и Нова Зеландия много обедняха, напълни се с виетнамци и всякакви нелегални. Не си струва да си губиш живота в тия страни.

Nakadah
02-28-2010, 19:29
Нова Зеландия е най-тъпата страна :D Чичо ми и леля ми живяха там 10 години и си тръгнаха. Там хората са прости и мързеливи. Не съм бил ама знам, че лятото е екстра за плаж. Бих отишъл там само за туризъм.

В Австралия е пълно с македонци. Това е една по-нормална страна, хората си живеят на национални общности. В Австралия съм ходил три пъти: първият път карах сноуборд в планината, втория път се къпах в морето на Нова година, а третият път бях цяло тамошно лято. Работих в едно заведение - вечерта на работа, през деня - на плажа.
В последните години Австралия и Нова Зеландия много обедняха, напълни се с виетнамци и всякакви нелегални. Не си струва да си губиш живота в тия страни.

Нова зеландия е страната на овцете. на човек се падат по 1000 овце или нещо такова... чисто и зелено е... хубаво е за стари хора...

Австралия.... по-добре не ходи.. на 90% от земята там има шанс да бъдеш изядена от некой крокодил, парализирана от некоя медуза, или отровена от некоя змия паяк или там квото и да е...

там не е за живот...

wallmart
03-01-2010, 09:20
Аре малко простотия от мене :D

http://www.youtube.com/watch?v=cUPqseq06YM

plezlio
03-24-2010, 10:45
Много чета за Австралия,защото като завърша мисля да живея там но ми трябва повече информация.Това за животните го знам :razz: :razz: .
Мисле че е най-хубавата държава-континент хората не са така ядосани и огрижени няма кражби всички си живеят спокойно без никакви грижи.Особено красиво е в Куинсланд и Нов Южен Уелс :)
Коали и много видове папагали се разхождат между хората,не ги е стах че ще им стане нещо.Законите за животните са строги и който убие животно отива в затвора за 1-3 години :smt023

summerxtime
12-01-2011, 18:33
Голд Коуст? Бил ли си някога тамм .. На мен ми е мечта да отида .. (h)