PDA

View Full Version : не мога да забравя ...



s1db1
02-24-2010, 06:57
минаха четири месеца от както се разделихме..по взаимно съгласие.Въобразявах си,че съм го забравила,но всъщност се опитвам да излъжа себе си че е така ;( бяхме заедно година и половина толкова много го искам пак говорили сме на тая тема казах му че искам отново да се съберем,но той...си е харесал друго момиче и си спомням 4е ми беше казал следните думи "след 2 3 месеца може пак да се съберем" не сме от един град но когато бяхме заедно се виждахме всяка седмица той има роднини тук.. както и да е понеже го блокирах от всичките си скайпове и най различни сайтове наскоро две приятелки ми казаха че той е разпитвал за мен ето вижте :


Иван : ами Анито кво прай,тя гледам че ме е блокирала в скайп..
Дени : еми учи..яко се е захванала че нещо и е паднал успеха..и така добре е жива е :D
Иван : аха..тва да се чува щом е добре радвам се


и незнам какво да правя колко повече да опитвам не ми остана никво достойнство..и не мога да го забравя..всички ми казват време ти е да си намериш нов и сао ма запознават с некви момчета некви срещи тъпи те половината са пропаднали ... не ми се занимава.Откакто не сам с него секи дем ми е някаф еднообразен хода на даскало пребирам се у4а нямам абсолютно никакъф стимол да стана сутрин и да си кажа днеска ще ми е хубав ден по простата причина че всеки ден е еднакъф с предния и следващите които идват

mechtaq_za_teb
02-24-2010, 07:12
минаха четири месеца от както се разделихме..по взаимно съгласие.Въобразявах си,че съм го забравила,но всъщност се опитвам да излъжа себе си че е така ;( бяхме заедно година и половина толкова много го искам пак говорили сме на тая тема казах му че искам отново да се съберем,но той...си е харесал друго момиче и си спомням 4е ми беше казал следните думи "след 2 3 месеца може пак да се съберем" не сме от един град но когато бяхме заедно се виждахме всяка седмица той има роднини тук.. както и да е понеже го блокирах от всичките си скайпове и най различни сайтове наскоро две приятелки ми казаха че той е разпитвал за мен ето вижте :


Иван : ами Анито кво прай,тя гледам че ме е блокирала в скайп..
Дени : еми учи..яко се е захванала че нещо и е паднал успеха..и така добре е жива е :D
Иван : аха..тва да се чува щом е добре радвам се


и незнам какво да правя колко повече да опитвам не ми остана никво достойнство..и не мога да го забравя..всички ми казват време ти е да си намериш нов и сао ма запознават с некви момчета некви срещи тъпи те половината са пропаднали ... не ми се занимава.Откакто не сам с него секи дем ми е някаф еднообразен хода на даскало пребирам се у4а нямам абсолютно никакъф стимол да стана сутрин и да си кажа днеска ще ми е хубав ден по простата причина че всеки ден е еднакъф с предния и следващите които идватИ аз съм като теб, само че още се търсим. Но според мен недей да гледаш назад. Минали са 4 месеца, в които си издържала и най-трудното е минало, дори сега да не мислиш така. Аз се връщах и връщах назад и нямаше смисъл. Усмихвай се и недей да мислиш, че всеки ден е еднообразен. Не е така. Ще се появи някой, който да ти покаже, че светът не е свършил с една любов и раздяла.

Hopegiver
02-24-2010, 07:22
ще прозвуча като някоя твоя приятелка но....
в случея ''само момче избива спомена за друго момче''
е не само....може да излизаш по често с приятелки
да правиш нещо което обичаш... да си изливаш мъката върху редовете...
... след ''близо 4'' месеца много е разпитал за тебе....
може да не си спомняш миналото погледни в настоящето...
надуй си музиката пей си на глас....
и по възможност не търси в другите момчета част от него...така всички може да ти се сторят пропаднали.

soul1199
02-24-2010, 07:40
Ами имаш два варянта.Единия да го отблокираш от скайп и да си пишете и да се видите,ако толкова мн искаш да си с него.А другия е да продължиш напред и да не поглеждаш назад,предполагам след време ще го забравиш и ще откриеш момче,което иска найстина да е с теб,късмет :)

s1db1
02-24-2010, 07:51
страх ме е че ако пак говоря с него и пак пойскам да се съберем той ще ми откаже и пак ще почнат депресиите и глупостите а аз не съм такъв човек обичам да се забавлявам но откакто се разделихме сам се променила много ..

LofYou
02-24-2010, 07:58
Ами имаш два варянта.Единия да го отблокираш от скайп и да си пишете и да се видите,ако толкова мн искаш да си с него.А другия е да продължиш напред и да не поглеждаш назад,предполагам след време ще го забравиш и ще откриеш момче,което иска найстина да е с теб,късмет :)

Съгласна съм,като лично те съветвам да го отблокираш и да видиш как ще са нещата като си попишете малко :-o

soul1199
02-24-2010, 08:00
страх ме е че ако пак говоря с него и пак пойскам да се съберем той ще ми откаже и пак ще почнат депресиите и глупостите а аз не съм такъв човек обичам да се забавлявам но откакто се разделихме сам се променила много ..еми като те е страх,може да загубиш доста,пробвай все пак :)

scanadal
02-24-2010, 08:05
Вземи се в ръце и давай смело напред.
Миналото си е минало.Ако пък решиш да го отблокираш от скайпа-спомни си защо сте се разделили и защо го блокира ;)
Сега ти се струва едва ли не невъзможно,но ще си намериш някой друг,който ще ти дава също толкова красиви емоции като бившия ти.
Моят съвет е-не се обръщай назад :smt006

s1db1
02-24-2010, 08:13
ТАКЪВ ИДИОТ КАТО МЕНЕ НЯМА :@ ! толкова много ме е наранил и аз пак съм готова да прощавам от една страна искам него повече от всичко сега но от друга страна искам някой нов,аз никога няма да тръгна да се запозная с някой първа ..

MaLkaTa_LaDy
02-24-2010, 08:40
Мила, в подобна ситуация съм. Но различното е, че аз направих грешката [или може би не] да поддържам контакт с него. И си останахме приятели. И той за мен и аз за него бях важна, но като приятели. В продължение на една година. Обаче имаше периоди, в които и на двамата чувствата се връщаха и ставаше още по-объркано. Е, в крайна сметка решихме, че е крайно времеда сложим окончателно точка. За това от една страна бих те посъветвала да не го търсиш, ако имаш волята наистина да го направиш. А от друга да се бориш за него, защото аз имах много ядове, но и щастливи моменти. И въпреки, че ядовете бяха много повече, в хубавите моменти бях на 18тото небе, просто неописуемо усещане. И за това си струва. Но ти решаваш дали ще можеш да преживееш ядовете.

soul1199
02-24-2010, 08:43
ТАКЪВ ИДИОТ КАТО МЕНЕ НЯМА :@ ! толкова много ме е наранил и аз пак съм готова да прощавам от една страна искам него повече от всичко сега но от друга страна искам някой нов,аз никога няма да тръгна да се запозная с някой първа ..добре бе мила,кажи ми вие,защо се разделихте?

s1db1
02-24-2010, 08:54
ТАКЪВ ИДИОТ КАТО МЕНЕ НЯМА :@ ! толкова много ме е наранил и аз пак съм готова да прощавам от една страна искам него повече от всичко сега но от друга страна искам някой нов,аз никога няма да тръгна да се запозная с някой първа ..добре бе мила,кажи ми вие,защо се разделихте?


разделихме се защото..боже даже нязнам защоо ..карахме се ама винаги се сдобрявахме...на два пъти във връзката ни усещах 4е е променен питах го а той казваше 4е си въобразявам някои винаги аз правех компромисите и му прощавах накрая се запознах с 1 мом4е излизахме и му казах на Иван точно в деня в който скъсахме той ми каза че се е целувал с едно момиче и за това била промяната в него смисал той е бил с нея там където живее а е бил и с мен тук ...

darkPaladin
02-24-2010, 09:02
ТАКЪВ ИДИОТ КАТО МЕНЕ НЯМА :@ ! толкова много ме е наранил и аз пак съм готова да прощавам от една страна искам него повече от всичко сега но от друга страна искам някой нов,аз никога няма да тръгна да се запозная с някой първа ..добре бе мила,кажи ми вие,защо се разделихте?


разделихме се защото..боже даже нязнам защоо ..карахме се ама винаги се сдобрявахме...на два пъти във връзката ни усещах 4е е променен питах го а той казваше 4е си въобразявам някои винаги аз правех компромисите и му прощавах накрая се запознах с 1 мом4е излизахме и му казах на Иван точно в деня в който скъсахме той ми каза че се е целувал с едно момиче и за това била промяната в него смисал той е бил с нея там където живее а е бил и с мен тук ...

махай го тоя чичо ти паладин имаше една подобна мацка

и след какви ли не обещания че ме обича и иска да се съберем имаше друг и ме лъжеше в очите

няма да се получи минал съм по този път

soul1199
02-24-2010, 09:08
ТАКЪВ ИДИОТ КАТО МЕНЕ НЯМА :@ ! толкова много ме е наранил и аз пак съм готова да прощавам от една страна искам него повече от всичко сега но от друга страна искам някой нов,аз никога няма да тръгна да се запозная с някой първа ..добре бе мила,кажи ми вие,защо се разделихте?


разделихме се защото..боже даже нязнам защоо ..карахме се ама винаги се сдобрявахме...на два пъти във връзката ни усещах 4е е променен питах го а той казваше 4е си въобразявам някои винаги аз правех компромисите и му прощавах накрая се запознах с 1 мом4е излизахме и му казах на Иван точно в деня в който скъсахме той ми каза че се е целувал с едно момиче и за това била промяната в него смисал той е бил с нея там където живее а е бил и с мен тук ...за мен не си заслужава,остави го,щом един път ти е изневеил,ще има и още,просто няма смисъл да си с човек,който не оценява това,което има

FiRe_LaDy
02-24-2010, 12:09
За тези 4 месеца си стигнала все до някъде!Не се връщай назад.Продължи и ще успееш.И аз в момента съм в такава ситуация.И постоянно споря със себе си дали да го търся или да продължа,но знам,че щом съм стигнала до тук без него - мога и повече и ще продължа.Трудно е да и ще бъде трудно..Няма да те лъжа.Но заслужаваш нещо повече ... щом ти е изневерил не можеш да си сигурна,че няма да го направи пак ... Успех!

justonegirlwithonehope
02-24-2010, 12:14
Просто продължи напред.Спри да мислиш за него, избии си го от главата.Знам, че не е лесно, но не е и невъзможно :)

JackSparrow
02-24-2010, 12:23
намери си стимОл :razz:

s1db1
02-25-2010, 07:44
исках само да ви покажа какво стихче му пратих :

Ако някой ден за мене ти се сетиш,
спомни си моят смях и мойте очи,
и тогава,ако болката в сърцето си усетиш
дали ще има някой теб да утеши ?
Ако някога пойскаш да поплачеш..
ако имаш нужда просто мъката да споделиш,
дали за някоя ти нещичко ще значиш,
както за мене беше всичко ти ?
Ако от очите ти сълзи се стичат,
ако се чудиш какво се случва с теб..
почни за миналото да си спомняш..
за момичето,което ти превърна в лед.
Ако можеше тогава отново да я зърнеш,
щеше адски силно да те заболи..
Вече късно е да я прегърнеш..
след цялата болка и тъга която ти и причини.

ThedramaQueen
02-25-2010, 08:11
Откакто не сам с него секи дем ми е някаф еднообразен хода на даскало пребирам се у4а нямам абсолютно никакъф стимол да стана сутрин

А факта, че макар и малко ще ти се подобри правописа в даскало не е ли стимОл?

soul1199
02-25-2010, 10:21
исках само да ви покажа какво стихче му пратих :

Ако някой ден за мене ти се сетиш,
спомни си моят смях и мойте очи,
и тогава,ако болката в сърцето си усетиш
дали ще има някой теб да утеши ?
Ако някога пойскаш да поплачеш..
ако имаш нужда просто мъката да споделиш,
дали за някоя ти нещичко ще значиш,
както за мене беше всичко ти ?
Ако от очите ти сълзи се стичат,
ако се чудиш какво се случва с теб..
почни за миналото да си спомняш..
за момичето,което ти превърна в лед.
Ако можеше тогава отново да я зърнеш,
щеше адски силно да те заболи..
Вече късно е да я прегърнеш..
след цялата болка и тъга която ти и причини.стихчето ми харесва :) а той,какво ти отговори? :)

bratignat
02-25-2010, 10:53
Този освен стрихнин да му изпратиш друго не заслужава. Странно нещо са това жените. Жени и логика, са като двата полюса на магнит.

ReachlessGirl
02-25-2010, 11:04
Колко познато .. :? Едно ще ти кажа .. не се връщай назад .. няма смисъл! Болката е голяма, но след като е останал в твоето минало значи е имало причина да не е в бъдещето ти ..

perli4kaa
02-25-2010, 11:07
Ами имаш два варянта.Единия да го отблокираш от скайп и да си пишете и да се видите,ако толкова мн искаш да си с него.А другия е да продължиш напред и да не поглеждаш назад,предполагам след време ще го забравиш и ще откриеш момче,което иска найстина да е с теб,късмет :)

s1db1
02-25-2010, 17:30
Колко познато .. :? Едно ще ти кажа .. не се връщай назад .. няма смисъл! Болката е голяма, но след като е останал в твоето минало значи е имало причина да не е в бъдещето ти ..

това страшно много ми хареса благодаря много (hug)

s1db1
02-25-2010, 17:34
исках само да ви покажа какво стихче му пратих :

Ако някой ден за мене ти се сетиш,
спомни си моят смях и мойте очи,
и тогава,ако болката в сърцето си усетиш
дали ще има някой теб да утеши ?
Ако някога пойскаш да поплачеш..
ако имаш нужда просто мъката да споделиш,
дали за някоя ти нещичко ще значиш,
както за мене беше всичко ти ?
Ако от очите ти сълзи се стичат,
ако се чудиш какво се случва с теб..
почни за миналото да си спомняш..
за момичето,което ти превърна в лед.
Ако можеше тогава отново да я зърнеш,
щеше адски силно да те заболи..
Вече късно е да я прегърнеш..
след цялата болка и тъга която ти и причини.стихчето ми харесва :) а той,какво ти отговори? :)



стихчето не съм го измислила аз ! ..а той ..той нищо не ми отговори