PDA

View Full Version : Да го зарежа ли ?



StepUpFenka
02-24-2010, 09:13
Значи той учи в моето училище , но проблема е , че имаше гадже което ми е от съседния клас ... Тааа като скъсаха заради нея ние станахме нещо повече от приятели , почти се събрахме а аз много го обичам от няколко месеца така започнах да се влюбвам ама снощи тая му се обади разревана и той се чудеше дали да тръгнат отново аз почнах да се държа много гадно и му казах да си ходи при нея , че съм се почувсвала използвана и като заместителка . Знам , че и той държи на мен и ми го доказа вече , ама кво от тва нали е с нея :-x . Много се нервя и ми е много кофти кажете според вас да му тегля ли майната или ... ?

darkPaladin
02-24-2010, 09:14
а вие гаджета ли сте

щото ако не сте той не ти е длъжен

StepUpFenka
02-24-2010, 09:16
ами той тъкмо ми разправяше , че приемал нещата между нас не просто приятелски ами влагал чувства в тях ... незнам под това кво се разбира

darkPaladin
02-24-2010, 09:20
ами той тъкмо ми разправяше , че приемал нещата между нас не просто приятелски ами влагал чувства в тях ... незнам под това кво се разбира

че си му много добра приятелка

според мен ако му теглиш една майна ще е доста лицемерно

той очаква от теб да си до него и да го подкрепяш

StepUpFenka
02-24-2010, 09:22
да последните му думи по телефона знае6 ли кви бяха ?! : абе и аз искам да съм с теб и аз искам да поговорим , ама Мими... да мина ли в голямото междучасие да си поговорим ? и аз му казах че няма смисъл да не идва .

StepUpFenka
02-24-2010, 09:35
яд ме е само че съм прецакана защото хем съм влюбена в него , хем имам и изпити и трябва да се представя много хубаво и сега нз кво да правя :shock: 8-[ :-# :-k :neutral:

justonegirlwithonehope
02-24-2010, 12:11
Значи уж иска да е с теб, уж има чувства, а се чуди дали да се събере отново с бившата.Мммм .. перфектно.За*би го ;)[/b]

ivcheto0o
02-24-2010, 14:12
тои още иска да е сбившата.Не виждам какво друго да направиш освен да се отдръпнеш.

sunshinepp
02-24-2010, 14:18
Естествено, че още иска бившата . .
Ако имаш сили бъди до него и го подкрепяй като приятелка..
Повярвай ми знам колко трудно е .. Ти да го обичаш, а той да обича друга.. Знам, гадно е .. :) ако не, просто не му обръщай внимание..
Опитай . .
Късмет :-)

SuperBadSuperFresh
02-24-2010, 14:40
Ако държеше на теб,нямаше да иска бившата.

StepUpFenka
02-24-2010, 17:11
Ако държеше на теб,нямаше да иска бившата.
май ти си най-прав ... защо ли съм се вързала на всички глупости които ми наговри ... щото съм глупачка

fenastz
02-24-2010, 18:37
Да. После по теб ще страда.

filmimilmi
02-24-2010, 18:53
ами той тъкмо ми разправяше , че приемал нещата между нас не просто приятелски ами влагал чувства в тях ... незнам под това кво се разбира

че си му много добра приятелка

според мен ако му теглиш една майна ще е доста лицемерно

той очаква от теб да си до него и да го подкрепяш

Абе стига сте дрънкали клишета. Нали стана ясно, че не му се явява просто приятелка. След като не му е такава и не му е майка, а и по всичко личи, че я е ползвал за заместител, не знам защо й казваш да му достави удовлствието да го подкрепи на 100% в решение, което я наранява и то придавайки насилствено изражение, че уж го разбира... Абсурд! И как я ползваш думичката лицемерно? Знаеш ли какво е всъщност да си лицемерен? Авторката ни най-малко не би била лицемерна в такъв случай. Не тя е използвачката, която е имала за цел да си има временен заместител, преструвайки се и манипулирайки чувствата на другия, дочаквайки подходящото време, за да си върне старата любов. Истинският лицемер в случая се явява именно момчето.
На авторката ще предложа точно една майна да му тегли. Нищо друго не е подходящо. Вече и го казаха най-точно. Ако е дърал на теб, нямало е да си иска бившата.

StepUpFenka
02-24-2010, 20:35
:-# тва с тегленето на майната обаче ще ми е много трудно , защото не спирам да плача дори и в училище дори и пред всички учители , приятели пред родителите си без него не мога да дишам чувствам се като парцал от това че немога да заспя , от това че ме унижи по този начин , от сълзи и от това че всеки ден ги виждам как се натискат пред носа ми ... мисля че полудявам ... :-s :-k :smt089

karkadeussss
02-24-2010, 22:36
:)

soul1199
02-25-2010, 12:31
да последните му думи по телефона знае6 ли кви бяха ?! : абе и аз искам да съм с теб и аз искам да поговорим , ама Мими... да мина ли в голямото междучасие да си поговорим ? и аз му казах че няма смисъл да не идва .как може така да се отказваш,бори се за това,което искаш,звънни му и му кажи,че трябва да се видите.след което го целуни и ако той найстина те харесва ще отвърне,ако не го остави :)

GaLkAsS
02-25-2010, 13:00
:-# тва с тегленето на майната обаче ще ми е много трудно , защото не спирам да плача дори и в училище дори и пред всички учители , приятели пред родителите си без него не мога да дишам чувствам се като парцал от това че немога да заспя , от това че ме унижи по този начин , от сълзи и от това че всеки ден ги виждам как се натискат пред носа ми ... мисля че полудявам ... :-s :-k :smt089

Я се вземи в ръце! не е дошъл края на света това е просто момче всичко ще мине. И как така неможеш да го заебеш малко ли ти се вижда това че досега те е използвал и както сама каза те е унижил ами сега трябва да си му и кошче за душевни отпадъци :-x

Stan4o123
02-25-2010, 13:02
Кажи му едно красноречиво "да го духаш,идиот!",думата "идиот" задължително я включи,много голям ефект има!

girlche
02-25-2010, 16:51
Охх не те разбирам, сама си знаеш че те използва , ако случайно другата го зареже ! И гледа по някакъв начин да те зарибява и да те лъжe,защото вижда че му се вързваш :-x според мен му тегли една хууубава,голяямаа майна и не си и помисляй да мислиш за него :D

Pliok0019
02-25-2010, 17:03
Късай! Няма смисъл от това, да си с някого, когото се колебае дали иска да бъде с теб или с друга..

StepUpFenka
02-25-2010, 17:39
честно да си кажа аз съм тази която се натрапава , защото още като ходеха преди да скъсат аз му казах че иамм чувства към него , казах му че нищо не очаквам от него и просто съм искала да знае ... той взе че ми отвърна със същото и така още докато ходеха ние си се натискахме ама той каза , да приемам нещата приятелски и аз така ги приемах ... но вече дори и това го няма ... :shock: :-# :smt089 :smt089 :smt089 8-[ всичките ми приятелки и други ми казват да го заеба и уж все тръгвам да го правя , но просто немога :-#

GaLkAsS
02-26-2010, 09:21
няма смисъл от такъв като него нито може да ти предложи нещо нито нищо. Само може още да те нарани. Еми не те познавам но мисля че си достатъчно силно момиче да събереш кураж и да заебеш :)

kroasandvi4
02-26-2010, 09:35
Как може да сте влюбени младежи и да се държите като тригодишни,не ми е ясно. Все си теглите майни,все се псувате и обиждате,ама пак повтаряте колко се обичате.

Викни го за да изясните какво по дяволите става. Ако иска да е със бившата си - да ти го каже. Ако е толкова несигурен кво прави,но те уважава,поне трее да те държи информарана кво става с него (такива неща като влюбвания много хора не държат под контрол и се оставят на вятъра).

GossipGirl89
02-26-2010, 11:15
Да ти кажа сама си си виновна донякъде. Още когато си е ходел с другата и си е кротувал ти си му показала, КАЗАЛА си му, че го харесваш... Ами мъж е все пак :) 90% от тях биха се възползвали в подобна ситуация и биха си казали "Имам си 1, още 1 ми се обеснява - защо пък да не бъда и с двете?!"... Не е трябвало да му казваш нищо докато е бил с нея, а чак след раздялата им - в такъв случай щеше да имаш право да го обвиняваш изцяло за поведението му, а сета от части вината си е и в теб... Най-добре не се занимавай повече. Игнорирай го :)

StepUpFenka
02-26-2010, 18:43
Ами каза , че не иска да повтаря същата грешка и да ми дава други надежди , каза , че не иска да си разваля отношенията с нея ... показах му по всякакъв начин , че го обичам а той накрая кво ?! тегли ми майната :x :-x :-# :smt089

Auby
02-27-2010, 00:23
Трябвало е да се усетиш по-рано, че те е използвал за да се утеши. Ти сама си си виновна.