PDA

View Full Version : Защо съм толкова нещастен..



Wojczek
02-24-2010, 10:28
Здравейте всички. Тая година постоянно изкарвам някакви слаби оценки. Ходя и на частни и пак се тая.. Уча както преди всичко си е същото само че за разлика от миналите години ходя и на частни. И за калпак на всичко се има кой да ми се смее и да ме обижда заради лошите оценки. И на мен ми е много гадно с тоя нисък успех.. Просто ужасно е всичко и целия ми смотан живот.

SoStarstruck
02-24-2010, 10:33
стегни се и мисли само за ученето. ако блееш на частните уроци с нищо няма да ти помогнат,пари на вятъра. Не охарчвай родителите си излишно,ако имаш характер проявявай го и си раздвижи сивото вещество в мозъка,за какво ти е иначе?! Ако ли не ще си и останеш отчаян цял живот,не само сега..

Wojczek
02-24-2010, 10:35
Благодаря!

FlowerPower
02-24-2010, 11:19
Ако искаш положението да се подобри, ще трябва да правиш повече жертви, няма как. Аз също съм имала такива периоди, но с инат се преминава що годе успешно дори и през тях ;)

pavkata91
02-24-2010, 11:25
Моя съвет е да излезнеш навън , да си пуснеш на телефона или mp3 плеъра подборка музика и да се успокоиш. Имал съм такива момент и винаги ме е спасявала добрата музика , приятната обстановка (т.е. разходка през гората , плясъците на р. Дунав по брега... най - общо из природата да бъда)

По добър анти-депресант от природата+успокояващата музика няма ;)

Късмет :P

sunstreet
02-24-2010, 16:46
Това с музиката и аз съм го правила. Много помага. :) :) По темата, ако правите някакви проекти пожелание или нещо подобно, постарай се, направи един хубав и ти е готова някоя 6. Иначе ходи и на консултации, щото хем ще те видят учителите, че се интересуваш, хем те може да ти го обяснят по-добре, отколкото на частните уроци. :P Пък и аз съм си занижила успеха тая година, уча както преди ама.. :( И все пак не се отчайвай - винаги има изход. ( или почти винаги :D )

Wojczek
02-24-2010, 19:14
Да, седми клас съм. Благодаря на всички за добрите съвети !