PDA

View Full Version : Проблем с отсъствия



AlMiNaToRa1
02-24-2010, 12:51
Здравейте!
В понеделник имахме български.
Понеже госпожата има здравословни проблеми вече втора седмица ни преподава друга госпожа.
В понеделник си карах часовете(никога не съм бягал),обаче имам отсъствия и за двата часа.
Вчера класната ги видя и ме попита къде съм ходил,а аз и казах че съм бил в час и може би госпожата се е объркала.Тя ми каза да поговоря с госпожата по български да се поправи ако е сгрешила.
И днес отивам при нея и и казвам "Госпожо в понеделник имахме 2 часа български - 2 и 3 час,аз бях тук а сте ми писала отсъствия..." и тя ме изгледа странно и ми каза "Нямаше те в Понеделник,нищо не съм объркала..."и почнаха едни обяснения,но така и не намерихме общ език с нея. :shock:
И после казала и на класната,че не е объркала и че ме е нямало.И сега класната ме гледа на криво и мърмори,досега никога не съм бягал,в мен и било надеждата а аз съм я разочаровал... :x
Не че съм за 2-те отсъствия(други нямам),ама не е редно да ги имам,понеже съм си карал и двата часа. :-x

nIkEnCeTy_bE
02-24-2010, 14:47
О това редовно се случва. Или някой погрешно ти е казал номера, или има някакво отношение, но това ще е най-тъпото, което ще направи. Ако не искаш да имаш отсъствия, вземи си бележка и толкоз.

sunstreet
02-24-2010, 16:32
Не можеш ли да кажеш на класа ти да потвърди пред класната ? :D :-o

anna93
02-24-2010, 17:01
Както каза sunstreet, помоли от някой от класа да потвърди, даже и вскички. Всмисъл кажи на класната си,че си бил и кажи че класа ще го повърди и тя ако има желание ще ги попита дали наистина си бил

deni15
02-24-2010, 18:55
Не можеш ли да кажеш на класа ти да потвърди пред класната ? :D :-o
ми даа

someonerandom
02-24-2010, 19:03
Тя класната щом си го е навила на пръста,не може ли да и каже "сега си навила приятелите си да лъжат заради теб" или нещо такова.Пробвай,обачер най-сигурният вариант е да си изкараш бележка

NeverTheSame
02-24-2010, 19:15
Замисли се дали са ви връщали някфи контр тоя ден..дали сте правили или са те изпитали..също така можеш да покажеш че си писал в часа,макар че наистина ако тая си е нарочила теб нямаш шанс

Wojczek
02-24-2010, 19:18
Сетих се няколко варианта. Първо, че не си сам във клас (някои ще потвърди). Второ - нахалствай, отстоявай своето. И в най-лошия случай отиваш при лекарка, казваш и накратко как стоят нещата и си готов. Колкото до учителя- нехаен и отнесен.. Добре че е заместник.

Shadowsogirl
02-24-2010, 19:24
Според мен въпросът не е толкова за отстъствията. Вярно даскалката е заместик, обаче класната си е класна, защо да се гледа с нея на криво заради на някой глупоста..
Според мен говори пак с класната, с учителката... Може би с учител от предходия или следващия час, за да потвърдят, че била там..

iPurple
02-25-2010, 15:07
Дам, класа ти може да потвърди, че си бил там!

pamii
02-25-2010, 15:37
Не можеш ли да кажеш на класа ти да потвърди пред класната ? :D :-o


++ 8) 8-)

daru6a1
02-25-2010, 16:01
Странен клас сте като не се подкрепяте !? Ти съученици нямаш ли или всички са глухонеми ? :-o :-o