PDA

View Full Version : 3 годишната връзка или момчето МЕЧТА



loveisgonee
02-24-2010, 12:53
Здравейте.. знам ,че всичко което ще напиша е сложно и може би налудничево,но вече неиздържам.. Имах си прител бяхме заедно 3 години,в които бяхме неразделни правехме всичко заедно и много се обичахме.. но постепенно с времето чувствата ми започнаха да изстиват.. и тогава се появи той.. прекарахме 3 неразделни дни пред компютъра говорейки по скайп.. неможех да се отлепя и за секунда от компа дори да ям не ходех.. подяволите имахме толкова общи неща толкова теми,за които да разговаряме без да спираме.. и ето проблема той е от друг град.. обаче след тези дни прекарани в разговори аз събрах смелост и се разделих с приятеля си .. просто неможех повече да съм с този човек по навик.. новото момче запълваше цялото ми време нямах време за нищо.. просто той беше толкова съвършен за мен момчето което винаги съм искала.. дойде времето и да се видим и естественно нещата се объркваха няколко пъти съдбата се подигра с нас първо обърка неговото пътуване след това моето и след това започнаха и споровете които ме съсипваха.. защото започнах да се чувствам странно момчето Мечта беше единственното нещо което ме вълнуваше ден и нощ..приятелят ми обаче с когото се разделих не ме остави продължава да ми се обажда.. да идва в къщи .. незнам просто немога да му кажа НЕ..но когато е тук дори тогава неизпитвам нищо имам чувството,че го използвам.. а същевременно отношението ми с момчето Мечта...станаха по студени незнам чувставам се като влюбена хлапачка толкова глупава.. просто знам че е невъзможно да се влюбиш по скайп просто незнам как да опиша това което чувствам..


Незнам не търсех отговор наа нещо просто неиздържах вече..

ivcheto0o
02-24-2010, 14:07
Аз съм против връзките от растояние.В твоя слу4аи,мисля 4е тои е утеха и ти е дал сили да направиш това което си искала-да оставиш приятеля си.

Zaritu
02-24-2010, 14:25
мога да дам мнението си спокоино тъи като съм имала подобна ситуация с момче от друг град... не мисля че би могло да е любов по скоро увлечение ... това че намирате общи теми още повече засилва усещането че сте създадени един за друг .. но аз също вече съм против връзките от разстояние както имаше подобно мнение ...


незнам просто немога да му кажа НЕ..



п.с:няма да е зле да се научиш да казваш не ...

Faces
02-24-2010, 14:27
По писанията ти разбирам че на живо не сте се виждали ? Ако е така ще ти кажа че по скайп хората са едни на живо е съвсеееем различно ;) А 3 годишна връзка да захвърлиш заради някъв дето си пишеш с него от 3 дни ами нищо лично ама си е направо смешно.Да не говорим пък колко е голяма наивноста ти че така да хлътнеш по някого от скайп че и момчето мечта било :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Тъпо е че не отрязваш бившия ти напълно нали така осъзнаваш че му даваш една голяма фълшива надежда ;) Като ще бъде край да бъде край иначе изобщо недей да го слагаш.Не знам колко си голяма но с тия простотии направо се излагаш вземи се стегни малко.

Violenza
02-24-2010, 16:37
А 3 годишна връзка да захвърлиш заради някъв дето си пишеш с него от 3 дни ами нищо лично ама си е направо смешно.Да не говорим пък колко е голяма наивноста ти че така да хлътнеш по някого от скайп че и момчето мечта било :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
И какво като е три годишна връзка? Пак може да е била пълен провал.

Преди 2 години и нещо и аз бях така(с разликата, че нямах приятел), влюбих се във виртуалния образ и постоянно мислех за него. Бяхме си писали 3 месеца преди да се видим, а след като се видяхме всичко стана съвсем истинско. Бях с него 2 години, всеки месец аз-там, той-тук... не е трудно стига желание и търпение да има.

Но момчето, с което си била толкова време, от едно елементарно уважение, не заслужава да го разиграваш по този начин.
Не го използвай като застраховка-да си го върнеш, ако случайно с новия не потръгне. Щом сама казваш, че си с него само по навик, по-добре си му кажи истината.
А с другия - пробвай се, никога не се знае какво ще излезе. :)

Kawaii
02-24-2010, 16:44
Ъммм, искам да ти кажа, че дори да е мечта щом така стават нещата не е било и няма да бъде нещо истинско. Освен това момчето, с което си била.. ами щом са свършили нещата - свършили. Можеш само да чакаш. Toва е най-добрия вариант за намиране на точен човек. Сама няма да умреш :P

Faces
02-24-2010, 16:47
Violenza като гледам виртуалната Жулиета тука ми става че тяхната връзка не е била просто провал ами живо БУУУМММ ТРЯЯЯССССС ;)

Alderis
02-24-2010, 20:32
влюбена хлапачка толкова глупава

Ще добавя и неграмотна...

soul1199
02-25-2010, 12:39
Аз съм против връзките от растояние.В твоя слу4аи,мисля 4е тои е утеха и ти е дал сили да направиш това което си искала-да оставиш приятеля си.

Nich
02-25-2010, 20:16
А 3 годишна връзка да захвърлиш заради някъв дето си пишеш с него от 3 дни ами нищо лично ама си е направо смешно.Да не говорим пък колко е голяма наивноста ти че така да хлътнеш по някого от скайп че и момчето мечта било :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
И какво като е три годишна връзка? Пак може да е била пълен провал.

Преди 2 години и нещо и аз бях така(с разликата, че нямах приятел), влюбих се във виртуалния образ и постоянно мислех за него. Бяхме си писали 3 месеца преди да се видим, а след като се видяхме всичко стана съвсем истинско. Бях с него 2 години, всеки месец аз-там, той-тук... не е трудно стига желание и търпение да има.

Но момчето, с което си била толкова време, от едно елементарно уважение, не заслужава да го разиграваш по този начин.
Не го използвай като застраховка-да си го върнеш, ако случайно с новия не потръгне. Щом сама казваш, че си с него само по навик, по-добре си му кажи истината.
А с другия - пробвай се, никога не се знае какво ще излезе. :)

именно. продължителността не определя качеството и броя на хубавите емоции в една връзка! а относно хлътването по скайп защо да е невъзможно ? нали това са разговори ? при първа среща какво правят по-голямата част от хората ? мълчат си? я стига гллупости! така поне могат да се опознаят ;) а връзките от разстояние... имам такава ... имах и продължителна, почти 3 годишна... и напълно разбирам авторката , рутината убива всичко хубаво, според мен нищо не губиш ако опиташ с момчето Мечта, най много да спечелиш. успех и не се тревожи за разстоянието, то е просто оправдание при липсата на желание,чувства и т.н. ;*

SuperBadSuperFresh
02-25-2010, 20:40
Ами аз си мисля,че щом едно момче от скайш може толкова лесно да ти провали връзката,нещо в нея е куцало...Браво за смелостта,че си скъсала с приятеля си.Обаче се замисли-може да е било просто увлечение това с другото момче,щом толкова бързо нещата за взели да охладняват.

Auby
02-25-2010, 21:57
Яд ме е да знам, че такива връзки (дългогодишни) се провалят така лесно...

Take_That
02-27-2010, 18:11
Яд ме е да знам, че такива връзки (дългогодишни) се провалят така лесно...

+++
Най-добре да се разделиш с момчето, с което си в момента....

Mimchy
02-27-2010, 19:03
loveisgonee , все едно слушам моята история ;) аз също имах 3 годишна връзка с едно момче и накрая (поне от моя страна) всичко беше адски по навик и измъчено .. и аз по същия начин се влюбих в едно момче и зарязах приятеля си ( за което не съжалявам,и без това трябваше да стане) заради него,после обаче бях с това момче извесно време , не спирахме да се караме и накрая скъсахме ;) Това е животът, за такива ситуации няма съвет,просто прави това,което смяташ за правилно и след време разбираш дали наистина е било правилно или не ;) Но моят съвет е (поне по това което казваш) не съжалявай,че си скъсала с приятели си ,с когото сте ходили 3 години, щом е било по навик така е било по-добре , а Момчето мечта се е явило като една основателна причина най-после да скъсате :)

DevilWish
02-27-2010, 19:06
По писанията ти разбирам че на живо не сте се виждали ? Ако е така ще ти кажа че по скайп хората са едни на живо е съвсеееем различно ;) А 3 годишна връзка да захвърлиш заради някъв дето си пишеш с него от 3 дни ами нищо лично ама си е направо смешно.Да не говорим пък колко е голяма наивноста ти че така да хлътнеш по някого от скайп че и момчето мечта било :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Тъпо е че не отрязваш бившия ти напълно нали така осъзнаваш че му даваш една голяма фълшива надежда ;) Като ще бъде край да бъде край иначе изобщо недей да го слагаш.Не знам колко си голяма но с тия простотии направо се излагаш вземи се стегни малко.
Точно ;)

loveisgonee
02-28-2010, 11:57
влюбена хлапачка толкова глупава

Ще добавя и неграмотна...


И по какво разбра,че съм неграмотна я по - добре млъкни..

На другите мерси за съветите :-)

loveisgonee
02-28-2010, 11:59
Violenza като гледам виртуалната Жулиета тука ми става че тяхната връзка не е била просто провал ами живо БУУУМММ ТРЯЯЯССССС ;)

А на теб да поясня връзката ми не е била провал.Напротив връзката ми беше много красива и пламенна ама какво съм тръгнала да обяснявам на човек,който има такова мислене.

П.С. Нищо лично

Faces
02-28-2010, 12:49
Дам докато не се появил един никой от скайпа и фииууу супер връзката се разпърдяла направо ви завиждам за връзката честно ;) На мене няма кво да ми се обесняваш и грам слабо ме вълнуват обяснения но вземи се изясни със себе си ;)

justonegirlwithonehope
02-28-2010, 12:55
Чувстваш се привлякана, но нищо повече, айде ще изключим факта, че не се познавате, ама вие дори не сте се и виждали.Посттъпила си глупаво като си оставила човека, с който си прекарала 3 години, заради някой си с който си контактувала едва от 3 дни.Лично аз не бих го направила.Не съм ти никаква и това е твоят живот, но според мен най-добре ще е да се върнеш при бившия си и да се опиташ отново да изживеете онази любов, която е била още в началото на връзката ви.Ако се събереш с това момче от интернет, какво мислиш, че ще се получи ? Та кога ще се виждате и това връзка ли ще е .. :?

veri313131
03-01-2010, 13:34
Това е временно.Спокойно.Според мен не е трябвало да се разделяш с приятеля ти,защото рано или късно ще съжаляваш.Човекът,с който си пишеш по скайп, може да се окаже друг.В смисъл ти не знаеш какъв човек е.

LovEsIckk
03-01-2010, 14:35
Така като гледам не го е оставила заради него,просто е намерила в него няква утеха и и е дал сила да прекрати това което не трябва да продължава.
Тва връзката по навик е отвратително нещо.
До скоро имах 2годишна връзка.. последната 1 година беше кошмарна,просто знам кво е да си всеки ден с един човек,да ти знае всяка дума и всеки жест..просто писва.Обаче лошото е,че нямаме сили да признаем,че е просто навик и да прекратим всичко..
Аз пък евала и правя,че е оставила човека с който е по навик ;)

В крайна сметка живееш да си правиш кефа и да има тръпка,а не да те държат под 'окови' само защото трябва да те има!

egois74e
03-01-2010, 17:44
не разбирам защо масата от мненията са, че не е трябвало да остави приятеля си... щом няма чувства, страст, емоция в тази връзка, то тя не е връзка... самото момиче каза, че всичко е било една рутина... просто навик, а относно момчето мечта.. той просто се е появил във неточно време, за да го обвинявате, че зарди него е скъсала.. напротив той и е показал едни страхотни отношения, макар и без бъдеще, на базата на които да сравни реланите си отношения с нейното момче и да прецени, че раздялата е уместна... правеилно е според мен, че си скъсала с приятеля си - по-добре да не го лъжеш относно, че имаш чувства - а връзката предполага чувства. Момчето мечта-според мен е времнно увлечение и ще премине :P :-)

loveisgonee
03-02-2010, 21:06
Мерси за последните три мнение мисля,че сте напълно прави :-) :-) :-)