PDA

View Full Version : Приятелки-Предателки..?!



silwinka
02-24-2010, 13:01
ИСКАМ ДА ПОМОГНА НА ЕДНА ПРИЯТЕЛКА - В ИНТЕРНЕТ Е ПИСАЛА ( в сподели.ком или нещо такова) най-добрата ми приятелка ми се сърди,щот не съм излязла с нея,а после съм излязла ( щот ходих на един урок с другата ми добра приятелка ) , не ми гоовори вече около 2-3 дни..постоянно се гледаме,ама хич..
след т'ва тя постоянно ме щишепе,скубеше,дразнише..ве че ме и псува много яко от рода ' наври си го отзад и тем подобни ' , също и ми каза ' не съществувам за теб ' при положение , че от 3 - 4 години сме най-добри приятелки.. също и ми заповядва и ме кара да излизам с т'ва 'слизай ' !
Днеска проблема е друг,другата ми най-добра приятелка на която много разчитах,също ми се разсърди..щот не съм я слушала! ( слушам си я ,ама..! )
Истински приятелки ли са ми?
не искам да напускам никоя, щот няма да имам с кого да ходя
и първата ще настрои всички срещу мен..и ще ме псува! xD
к'во да прая?
П.П много детинско звуча хах ама..
и последно : винаги се влача след тая 1вата! ^.^

Още: Здравейте..имам ужасен проблем.Най-добрата ми приятелка,постоянно ме закача,гали , скубе,подиграва ми се,щипе ме,гледа ме,духа ми коса и т.н
говори много често зад гърба ми,вика ми, заповядва ми.
въпроса е,че аз съм свита..не мога да и кажа,защото ще ме отблъсне и всички ще навие срещу мен. Имам чувството,че се държи лесбийски. също и ми завижда..
друг проблем - другата ми най-добра приятелка,от която се познаваме от 2ра година вече,тя се сърди за най-малкото нещо и ми вика,че съм била отворка само по скайп-а, а на живо нищо не мога да и кажа.

ОТ СЪБОТА ИСКАМ ДА СЕ ПРОМЕНЯ,ДА СТАНА РАЗЛИЧНА.ДА НЕ СЪМ ТАКАВА,ХОРАТА ДА МЕ ОБИЧАТ..ОЩЕ СЪМ В ПРОЦЕС НА ОБРАБОТКА..НО НЕЩО НЕ СЕ ПОЛУЧАВА.
Истински приятелки ли са?!
Как да постъпя ( не искам да им казвам,защото ще ме отхърлят и няма с кого да ходя)
КАК ДА СЕ ПРОМЕНЯ?!
ПОМОГНЕТЕ,СПЕШНО Е..
също и друг проблем- в дск всичко си пиша,по-свита съм,те са уж купонджийките,подиграват ме.
постоянно тази първата фр - ме кара да ходя с нея по коридорите,дори и да не искам.(заповядва ми и т.н)
Също - тая 2та,ми вика вече от 3 дни,всичките ми лоши страни-почва да ме оправдава,че по скайп съм една,навън друга и т.н , всичко което я дразни в мен си го казва


ПОМОГНЕТЕ.7 клас е
И ако си мислите,че съм от ония лапета,които казват нарочно там и се представят за сумати приятелки,лапетии,сестри и т.н - спокойно,разумна съм XD,пък и е тъпо.

Chacho
02-24-2010, 13:22
По-добре не казвай кой клас си, спести си срама.

silwinka
02-24-2010, 13:26
По-добре не казвай кой клас си, спести си срама.

не ве,брат - тва не съм аз XD
не виждаш ли к'во пише?
искам да и помогна,бяхме се запознали преди 1 година в impulse.bg и сега сме си приятелки,искам да и помогна.
тази статия я е написала в spodeli.net
кво да и кажа , как да и помогна?

pitbullxx
02-24-2010, 15:27
ем ти ако не си свита като нея а си от купонджиите .. и помогни да се промени питая я кво я дразни както горе ти е казала и са постави на неино място и и кажи как ти би постъпила.. и тя да направи същото докато свикне да не е толкова свита.. незнам чесно.. :-)

silwinka
02-25-2010, 16:14
ем ти ако не си свита като нея а си от купонджиите .. и помогни да се промени питая я кво я дразни както горе ти е казала и са постави на неино място и и кажи как ти би постъпила.. и тя да направи същото докато свикне да не е толкова свита.. незнам чесно.. :-)


аз съм си - окей.
проблема е,че тя е супер съсипана,няква унила и ми е тъпо..
само на компа дремя,и се чудя кво да и кажа.
но и историята е твърде различна,сякаш.

Chacho
02-25-2010, 16:28
По-добре не казвай кой клас си, спести си срама.

не ве,брат - тва не съм аз XD
не виждаш ли к'во пише?
искам да и помогна,бяхме се запознали преди 1 година в impulse.bg и сега сме си приятелки,искам да и помогна.
тази статия я е написала в spodeli.net
кво да и кажа , как да и помогна?

Написала си, че си 9 клас в подписа си, а проблема е кретенски.

Приятелката ти й заповядват като на куче и общо взето се отнасят като куче с нея. Да се защитава и това е.

В 9 клас очаквам човек да е над подобни проблеми. Това са си детски интриги.