PDA

View Full Version : Разкодиране на клавиатура



ghetto_superstar
02-24-2010, 13:15
Някой може ли да ми каже как да разкодирам кода за заключване на клавиатурата.Смених кода и от сега не иска да въвежда нито новия,нито стария код.Преди време при смяна на новия код имах абсолютно същия случай,но някак се оправи за няколко часа,сега през 5 минути се опитвам да въвеждам,но изписва че е грешен.Хелп :o

doomkillerr
02-24-2010, 14:36
Става въпрос за заключена клавиатура на GSM - нали?!?! :oops: Ако не можеш да се сетиш за кода, най-вероятно ще трябва да го разкодираш... :?

ghetto_superstar
02-24-2010, 15:15
Става въпрос за заключена клавиатура на GSM - нали?!?! :oops:
Да.
[quote="doomkillerr Ако не можеш да се сетиш за кода, най-вероятно ще трябва да го разкодираш... :?[/quote]
Знам кода,помня и стария и новия код (понеже са лесни, и почти еднакви,а и не забравям цифри),проблема е,че какъвто и код да въведа било то стария,новия пробвах и още по-предишния исписва,че е грешен,това се случва за втори път,предния се оправи...незнам как,но днес цял ден немога да отключа клавиатурата. :cry:

crazymm
02-24-2010, 15:23
Nokia ли ти е телефона?
Аз имах същия проблем с моя и се оказа, че просто трябва да изчакам да мине определено време, понеже няколко пъти съм въвела грешен код.
Пробвай.. :)

ghetto_superstar
02-24-2010, 15:33
Да Nokia N95 8gb.
crazymm Колко време чака?

crazymm
02-24-2010, 15:40
първият път около 15 минути, втория 30-40 мин