PDA

View Full Version : Осъзнайте се,моля ви!!



felly_
02-24-2010, 13:41
Сигурно ще ми заключат темата,тъй като не е за тук....Просто като ви чета темите ,които пускате се хващам за главата...Е не съм нито първата,нито последната дето пуска такава тема...Не ги ли е срам някакви момичета на 14,15 години да разправят колко били добри в духането,или как ги изчукали отзад ,или някакви такива...Това е срамно за едно момиче!!!!!!!!Вместо да си гледате ученето и да не наблягате толкова не секса,вие се ебете ,за да не испуснете нещо...Какво ще е вълнуващото в секса за вас след само 2-3-4 години?!?!Та вие дотолкова ще сте се отвратили и отегчили ,че ще ви е все тая кой ви е...! Какво значение има мястото,позата,или колко пъти сте свършили след като го правите без чувства...след като не ви пука за другия....И ВМЕСТО ДА ПИТАТЕ ИМА ЛИ ЗАЗМЕРА ЗНАЧЕНИЕ,СЕ ЗАПИТАЙТЕ ЗАЩО ОСТАНАХА БЕЗ ЗНАЧЕНИЕ ЧУВСТВАТА КЪМ ЧОВЕКА,С КОГОТО ПРАВИШ СЕКС....! ....Гнусни сте,и дано родителите ви никога не разберат какви ги правят милите им дечица.....Ще съжалят ,че са ви направили с любов!

Everytime
02-24-2010, 14:20
нещата не могат да се променят.колкото и теми да има момичетата вече гледат на къде върви света,как се развиват другите.Секса с малолетни вече е ежедневие и си милиш че техните не знаят .. е да на много не знаят обаче има и други които знаят за това .. и както казваш направени с любов, в днешно време няма любов.Любовта е заместена от парите и властта.А колкото до това дали са гнусни или не секи преценява за себе си,защото не само момичетата са виновни а и средата в която живеят,малко самостоятелност и падат от коня .. :?

ReachlessGirl
02-24-2010, 14:30
За съжаление нищо не може да се промени .. :-|

BringYourOwnBeer
02-24-2010, 14:33
С днешния начин на живот и всички глупави истории за края на света
е нормално човек да иска да изживее живота си по най - хубавия за него начин без да се ограничава от поставени норми на нормално поведение
пък ако се замисли човек веднъж е млад. Минеш ли 30така г/д почва те застига малко по малко старостта.
като се има предвид че учиш до 20 и няколко годишна възраст и после почваш работа
и от всичко това не остава толкова много време да се забавляваш
то правете си изводите защо ние от малки почваме да се радваме на живота както ние си знаем
ае аман от такива теми безмислени са

c0ci
02-24-2010, 14:35
Всеки се хвали кой го може по-добре,повече и по мръснишко..а в действителност наистина е смешно да чуеш че 14 год пикла двама са и порили анала! Сексът от удоволствие между двамата се получава споделена малолетна простащина между всички...

BringYourOwnBeer
02-24-2010, 14:36
иначе това което описахте с хваленето - ххахахах ейй много мощни са изкара всички прави сте за тва смешно е

shisharkatapz
02-24-2010, 14:37
Много добра тема,браво !

felly_
02-24-2010, 14:39
Определено да се чукаш наляво -надясно и после да разказваш каква "специалистка" си е мноого забавно...евала....ок сега си ги изживей тези години...пък после да те видим колко още по забавно ще ти е като минеш 30те... и примерно имаш някакви болести ,чиито произход не можеш да обясниш или не можеш да си намериш свестен мъж,тъй като всеки втори те знае каква си...То това е в най-лошите случай де...Не всяко момиче е такова...Но най-малкото с този си начин на мислене ,ценностната ти с-ма ще е толкова деформирана,че знам ли ... То затова има толкова разводи ,и бездетни двойки и тнт...Недей да мислиш,че забавленията приключват до 30 годишна възраст :0

BringYourOwnBeer
02-24-2010, 14:45
аз говорех като младежта изцяло ;) момче съм
Иначе всичко трябва да е с мярка де
но както казах - веднъж си млад
и не че приключват на 30
но все пак е съвсем различно

SuperBadSuperFresh
02-24-2010, 14:45
Абе аз не съм чула някой да се отврати от секса 2-3 години след като го е почнал.30 -може би,но не и 3

YouDontKnowMe
02-24-2010, 15:41
Според мен пък темата е глупава и безсмислена. Нито помага, нито ни информира за "нещо ново под слънцето". Всеки да си прави каквото знае. Авторката ,вместо да си губи времето и нервите за да се възмущава, нека да продължи тъй кротичко да си гледа в нейната паничка, както е правела до сега.

Huffy
02-24-2010, 15:51
нищо няма да се промени освен на по-зле да отива. Преди 10 години се биехме с пръчки и камъни игреахме на какво ли не. Сега пребират се от даскало и сядат пред компа и си мерат бубите дали им пораснали. Момиченцата се заглеждат по батковци , а момченцата на тяхната възраст го карат на чикии и се стрелят в мрежа :D

Doga
02-24-2010, 15:53
Сигурно ще ми заключат темата,тъй като не е за тук....Просто като ви чета темите ,които пускате се хващам за главата...Е не съм нито първата,нито последната дето пуска такава тема...Не ги ли е срам някакви момичета на 14,15 години да разправят колко били добри в духането,или как ги изчукали отзад ,или някакви такива...Това е срамно за едно момиче!!!!!!!!Вместо да си гледате ученето и да не наблягате толкова не секса,вие се ебете ,за да не испуснете нещо...Какво ще е вълнуващото в секса за вас след само 2-3-4 години?!?!Та вие дотолкова ще сте се отвратили и отегчили ,че ще ви е все тая кой ви е...! Какво значение има мястото,позата,или колко пъти сте свършили след като го правите без чувства...след като не ви пука за другия....И ВМЕСТО ДА ПИТАТЕ ИМА ЛИ ЗАЗМЕРА ЗНАЧЕНИЕ,СЕ ЗАПИТАЙТЕ ЗАЩО ОСТАНАХА БЕЗ ЗНАЧЕНИЕ ЧУВСТВАТА КЪМ ЧОВЕКА,С КОГОТО ПРАВИШ СЕКС....! ....Гнусни сте,и дано родителите ви никога не разберат какви ги правят милите им дечица.....Ще съжалят ,че са ви направили с любов!

Евала,не че ще промениш нещо с тая тема,ама много хубаво и правилно си го казала,БРАВО!!! ++++++

xXxAngerfisTxXx
02-24-2010, 16:08
Сигурно ще ми заключат темата,тъй като не е за тук....Просто като ви чета темите ,които пускате се хващам за главата...Е не съм нито първата,нито последната дето пуска такава тема...Не ги ли е срам някакви момичета на 14,15 години да разправят колко били добри в духането,или как ги изчукали отзад ,или някакви такива...Това е срамно за едно момиче!!!!!!!!Вместо да си гледате ученето и да не наблягате толкова не секса,вие се ебете ,за да не испуснете нещо...Какво ще е вълнуващото в секса за вас след само 2-3-4 години?!?!Та вие дотолкова ще сте се отвратили и отегчили ,че ще ви е все тая кой ви е...! Какво значение има мястото,позата,или колко пъти сте свършили след като го правите без чувства...след като не ви пука за другия....И ВМЕСТО ДА ПИТАТЕ ИМА ЛИ ЗАЗМЕРА ЗНАЧЕНИЕ,СЕ ЗАПИТАЙТЕ ЗАЩО ОСТАНАХА БЕЗ ЗНАЧЕНИЕ ЧУВСТВАТА КЪМ ЧОВЕКА,С КОГОТО ПРАВИШ СЕКС....! ....Гнусни сте,и дано родителите ви никога не разберат какви ги правят милите им дечица.....Ще съжалят ,че са ви направили с любов!
ае сички да не са кат теб?? :lol:

LambOfGod
02-24-2010, 16:25
Това е срамно за едно момиче!!!!!!!!!



А така! Момичетата не трябва да правят секс за удоволствие - това е грешно, неморално и БОГ ЩЕ ГИ НАКАЖЕЕЕ! :?

YouDontKnowMe
02-24-2010, 16:35
Това е срамно за едно момиче!!!!!!!!!



А така! Момичетата не трябва да правят секс за удоволствие - това е грешно, неморално и БОГ ЩЕ ГИ НАКАЖЕЕЕ! :?
Абсолютно вярно :D

Violenza
02-24-2010, 16:41
И сега хоп-всички ще се осъзнаят. :D
Такива като авторката и подкрепящите я, са още по-заблудени и от наивните 14-15 годишни описани в темата.

Alex4o0o
02-24-2010, 16:51
Това е срамно за едно момиче!!!!!!!!!



А така! Момичетата не трябва да правят секс за удоволствие - това е грешно, неморално и БОГ ЩЕ ГИ НАКАЖЕЕЕ! :?

Защо мислиш така?Искаш да кажеш,че само момчетата трябва да правят секс за удоволствие? :shock: :shock: :shock:

BiGBaDWolF
02-24-2010, 17:13
Стой са ! Ти или си некой проклет идиот който не знае за какво живее и се прай на умен та да забиеш некоя мацка с простотията си и с това колко си загрижен .. Или си някой наистина загрижен човек който осъзнава какво става ... Дано е второто ..

britzy
02-24-2010, 17:41
Сигурно ще ми заключат темата,тъй като не е за тук....Просто като ви чета темите ,които пускате се хващам за главата...Е не съм нито първата,нито последната дето пуска такава тема...Не ги ли е срам някакви момичета на 14,15 години да разправят колко били добри в духането,или как ги изчукали отзад ,или някакви такива...Това е срамно за едно момиче!!!!!!!!Вместо да си гледате ученето и да не наблягате толкова не секса,вие се ебете ,за да не испуснете нещо...Какво ще е вълнуващото в секса за вас след само 2-3-4 години?!?!Та вие дотолкова ще сте се отвратили и отегчили ,че ще ви е все тая кой ви е...! Какво значение има мястото,позата,или колко пъти сте свършили след като го правите без чувства...след като не ви пука за другия....И ВМЕСТО ДА ПИТАТЕ ИМА ЛИ ЗАЗМЕРА ЗНАЧЕНИЕ,СЕ ЗАПИТАЙТЕ ЗАЩО ОСТАНАХА БЕЗ ЗНАЧЕНИЕ ЧУВСТВАТА КЪМ ЧОВЕКА,С КОГОТО ПРАВИШ СЕКС....! ....Гнусни сте,и дано родителите ви никога не разберат какви ги правят милите им дечица.....Ще съжалят ,че са ви направили с любов!
YEEEEEEAAAAAAAAAAAAAAAAAAH
никъф ключ,те тва е темата баце 8) 8) 8)

squalK
02-24-2010, 18:02
Това е единственното място където могат да се избиват комплекси и режисират филми... Половината от искащите помощ са влезли яко във филма...Всеки ден в автобуса се убеждавам че не напразно светът му е пръкнало да свършва 2012...И все пак малцинството (не не онова от циганската) се опитват да направят нещо или се смеят отстрани. Това е и причината поради която направих акаунта тук...Въпреки че съм от вас тииновете правещи оргии на 16 с поредния/та ме е срам, че детето което преди 5 години учих да кара колело днес ми плюе по маратонката и си хвърля цигарата върху мен като дори и незнае защо сега българите се занимаваме с оная по воля Българка по местоживеене Македонка ,и ми говори че отишли на крепостта царевец а тя била само от камъни :shock:

LambOfGod
02-24-2010, 18:04
Това е срамно за едно момиче!!!!!!!!!



А така! Момичетата не трябва да правят секс за удоволствие - това е грешно, неморално и БОГ ЩЕ ГИ НАКАЖЕЕЕ! :?

Защо мислиш така?Искаш да кажеш,че само момчетата трябва да правят секс за удоволствие? :shock: :shock: :shock:


И никой никога няма да разбере що е то ирония.... :(

snake223071
02-24-2010, 18:32
ВСЕКИ В НЕГОВАТА ПАНИЦА!

MakeMeYours
02-25-2010, 16:33
Според мен пък темата е глупава и безсмислена. Нито помага, нито ни информира за "нещо ново под слънцето". Всеки да си прави каквото знае. Авторката ,вместо да си губи времето и нервите за да се възмущава, нека да продължи тъй кротичко да си гледа в нейната паничка, както е правела до сега.

+1 :)



Това е срамно за едно момиче!!!!!!!!!



А така! Момичетата не трябва да правят секс за удоволствие - това е грешно, неморално и БОГ ЩЕ ГИ НАКАЖЕЕЕ! :?

тук +124367984563 :grin:

ВСЕКИ МОЖЕ ДА ПРАВИ СЕКС ТОГАВА КОГАТО СЕ ЧУВСТВА ГОТОВ ! Не мисля, че някой друг, освен самия човек, може да прецени кога да го направи. Няма смисъл от такива теми. Който желае - да се пази и за брака. Не се бъркайте в живота на другите. Всеки го прави\ще го направи когато прецени. :)

amk933
02-25-2010, 16:42
Има такива теми, а и такива призиви са глас в пустиня. По-добре е да се правят теми, с които да се помогне на тийновете да не правят грешки, а не да се призовават към невъзможни вече неща.

Ключ. :)