PDA

View Full Version : Работа като уеб дизайнер



Burn94
02-24-2010, 17:28
Здравейте търся си работа като уеб дизайнер, както за по дългосрочно дистанционно сътрудничество така и за единични проекти. Имам някакъв опит от рода на 2-3 уеб сайта и множество рекламни банери лога менюта и няколко юзърбара , освен това съм изработвал визитки а също така и за 14 Февруари бях направил авторски дизайн за валентинка за един човек. Работя с Photoshop CS3 имам бегли познания на Illustrator CS4 ,но ако има работа с вектрони изображения не е проблем да се науча и с нея. Имам познания на ниво Добър 4 по HTML и CSS. Ако случайно има някой заинтересован тук в темата , ЛС или скайп: nikolovi_66

Заплащането е по договаряне спрямо сложността на проекта и качеството на изработка от моя страна :)

Nam3less3
02-24-2010, 19:10
Съветвам те и на други места да търсиш, щото точно в тоя форум работодателите са много малко.

Petrow
02-24-2010, 20:39
Тези неща щом ги знаеш е прекрасно но точно тук ( както каза по горният писал ) е доста трудно да намериш .. :?

rosenhristev
02-24-2010, 20:59
Работил съм с автора на темата и съм крайно разочарован от уменията му... Нищо не знае, нищо не разбира и няма никакъв нюх към цветовете! По-добре не му се доверявайте ще останете крайно разочаровани!

ПП: Burn94 е направил 2 частични дизайна по мой проекти и съм изключително доволен... Каквото съм поискал го е направил точно както съм искал... Ако наистина има някой на който му трябват такива услуги ще остане доволен от работата с него!

doomkillerr
02-24-2010, 21:28
Имаше един чуждестранен сайт, в който плащаха за помощ или цялосното изграждане на даден проект... Всеки можеше да се запише и участва в дадения проект и след неговото осъществяване му се плащаше от бюджета определен за проекта и в зависимост от количеството и качеството на свършената работа... обаче в момента не се сещам за името на сайта! :?

Nam3less3
02-25-2010, 03:59
Имаше един чуждестранен сайт, в който плащаха за помощ или цялосното изграждане на даден проект... Всеки можеше да се запише и участва в дадения проект и след неговото осъществяване му се плащаше от бюджета определен за проекта и в зависимост от количеството и качеството на свършената работа... обаче в момента не се сещам за името на сайта! :?Това е freelancing.