PDA

View Full Version : карта памет...?



cskasladyrana
02-24-2010, 16:36
Здравейте 8)

Имам малък проблем с телефона ми....Имам парола на картата памет .... това добре, но проблема е че не знам самата парола :-o :-o Има ли начин да я разкодирам или... ? 8-) :oops: :oops:

xXxAngerfisTxXx
02-24-2010, 16:37
при опит за форматирване пак иска парола нали???

cskasladyrana
02-24-2010, 16:39
при опит за форматирване пак иска парола нали???

Даа ;////

doomkillerr
02-24-2010, 18:04
Добре де... не мога да Ви разбера, защо слагате пароли, при положение, че ги забравяте?!?! :?

cskasladyrana
02-24-2010, 18:07
Добре де... не мога да Ви разбера, защо слагате пароли, при полужение, че ги забравяте?!?! :?

Ами не съм я слагала аз :? 8-)

doomkillerr
02-24-2010, 18:08
Ами, че питай за паролата, този който я е сложил... Нали не си откраднал картата памет! :shock:

cskasladyrana
02-24-2010, 18:15
Ами, че питай за паролата, този който я е сложил... Нали не си откраднал картата памет! :shock:

хахаха определено не съм :lol: :lol:
Телефона ми беше на ремонт, след като си го получих имах вече парола на картата. Естествено отидох при човека на когото го бях оставила за ремонт, ноо той каза че не може да ми помогне :-o :-o За това питам вас какво да правя,че иначе..... ;////

Norty
02-24-2010, 18:34
Ами, че питай за паролата, този който я е сложил... Нали не си откраднал картата памет! :shock:

хахаха определено не съм :lol: :lol:
Телефона ми беше на ремонт, след като си го получих имах вече парола на картата. Естествено отидох при човека на когото го бях оставила за ремонт, ноо той каза че не може да ми помогне :-o :-o За това питам вас какво да правя,че иначе..... ;////

Вземи си нова карта :razz: :razz:

cskasladyrana
02-24-2010, 18:41
Ами, че питай за паролата, този който я е сложил... Нали не си откраднал картата памет! :shock:

хахаха определено не съм :lol: :lol:
Телефона ми беше на ремонт, след като си го получих имах вече парола на картата. Естествено отидох при човека на когото го бях оставила за ремонт, ноо той каза че не може да ми помогне :-o :-o За това питам вас какво да правя,че иначе..... ;////

Вземи си нова карта :razz: :razz:

Май ще ми се наложи, щом няма друг вариант 0.о ;/

BrianGriffin
02-24-2010, 19:08
Като връщате телефона към фабрични настройки (форматиране) картата с памет ВИНАГИ! се вади, защото стават такива инциденти.
ЧЕСТИТО!

cskasladyrana
02-24-2010, 19:17
Като връщате телефона към фабрични настройки (форматиране) картата с памет ВИНАГИ! се вади, защото стават такива инциденти.
ЧЕСТИТО!

Тогава защо миналия път не се получи така? Бях гооставила с картата памет на ремонт заради едно копче ...отново го бяха форматирали, но нямах парола.... :o

doomkillerr
02-24-2010, 19:21
Не зная точно каква ти е картата с памет, но можеш да опиташ да я сложиш в "card reader" и форматираш под Windows! Друго не се сещам за момента! :wink:

http://www.ubergizmo.com/photos/2007/8/transcend-m3-multi-card-reader.jpg

Petrow
02-24-2010, 19:37
новичка

Norty
02-24-2010, 19:55
новичка

Преди 5 мнения го казах ама всички дават мнение дет са невъзможни :lol:

doomkillerr
02-24-2010, 20:17
Преди 5 мнения го казах ама всички дават мнение дет са невъзможни :lol:

От мен да знаете, че НЯМА невъзможни неща!!! Всичко е възможно стига целите ти да са съизмерими с възможностите ти и да имаш дисциплината и амбицията да ги постигаш. 8)

Norty
02-24-2010, 20:19
Преди 5 мнения го казах ама всички дават мнение дет са невъзможни :lol:

От мен да знаете, че НЯМА невъзможни неща!!! Всичко е възможно стига целите ти да са съизмерими с възможностите ти и да имаш дисциплината и амбицията да ги постигаш. 8)

Невъзможно е да се оправи картата зимаи нова :razz: :razz: :razz:

xXxAngerfisTxXx
02-25-2010, 05:17
Преди 5 мнения го казах ама всички дават мнение дет са невъзможни :lol:

От мен да знаете, че НЯМА невъзможни неща!!! Всичко е възможно стига целите ти да са съизмерими с възможностите ти и да имаш дисциплината и амбицията да ги постигаш. 8)

Невъзможно е да се оправи картата зимаи нова :razz: :razz: :razz:
кат има пас, и кат не го знай, как ще се оправи? :lol: :lol: :lol:
нова карта! Предполагам е MicroSD

doomkillerr
02-25-2010, 09:32
Абе хора аз не мога да Ви разбера... :? Някой отключват трезори с възможни 99 000 000 000 комбинаци, а вие казвате на момчето, че е незъвможно да си отключи картата и трябва да си взема нова... #-o Недейте да се излагате пред всички с такива исказвания! Това, че Вие не знаете как се прави, не го прави "невъзможно"! 8)

cskasladyrana
02-25-2010, 14:30
Абе хора аз не мога да Ви разбера... :? Някой отключват трезори с възможни 99 000 000 000 комбинаци, а вие казвате на момчето, че е незъвможно да си отключи картата и трябва да си взема нова... #-o Недейте да се излагате пред всички с такива исказвания! Това, че Вие не знаете как се прави, не го прави "невъзможно"! 8)

Tака е, но докато намеря начин (ако изобщо успея някога) не мога да стоя без карта и да разполагам само с 20мб памет ;// Днес отново отидох в сервиза уж да се карам с човека, нооо той твърдеше че сама съм си сложила паролата 0.о НЯКОГА СИ..... а аз даже не знаех че мога да и сложа парола :lol: :lol: :lol: :? :?