PDA

View Full Version : Сценария е един и същ, харесвам момиче, тя не...



orbitpro
02-24-2010, 19:29
Здравйте! Искам да споделя с вас един проблем, който съм сигурен, че не е само при мен. Става дума за "лошите" и "добрите" момчета. Много ми е интересно, защо сегашните тийнейджърки, с мнооого малки изключения не зачитат доброто отношение към тях, а се стремят на всяка цена да са в обятията на някой грубиянин, който може единствено да изпъкне с простотията си и нищо друго?!?! На всяка цена ли трябва да си пълен с мускули и цялата менделеева таблица да присъства в организма ти, за да си хванеш гадже? Аз не съм от силните и лошите момчета, но за сметка на това имам умствен запас (в никакъв случай не казвам, че съм зубар и задръстен, даже напротив), но най-интересното е, че това не се отчита положително. Харесвам много едно момиче, старая се да я забавлявам, държа се добре с нея и я поздравявам в училище, тя ми се радва когато мина, но в разговор по скайп един път ми каза ей така без да съм я питал, че ме чувства просто като приятел, при което отвътре ми завря и закипя. Защо за бога, всяко едно момиче, което харесам ми казва, че ме чувства само като приятел и нищо повече?! На мен честно казано ми писна и като ти каже така върви и казвай, че я харесваш... Вече на два пъти са ме рязали точно по тази причина... "така и така знам, че е много гадно, но те чувствам само като приятел". Вече дори не мога да се престраша да предложа на някое момиче, за да не ме отреже и тя по същия начин. Нямам си никакво логично обяснение, защо се получава така, да гледам как в даскало някакви пълни олигофрени, оригвайки се шумно по коридорите и още куп такива простотии обират лаврите и не остават без женско, а аз ходя и си блъскам главата как аджеба да впечатля момичето, което харесвам. Явно е че с подхода добро държание, мили коментари и т.н. няма да стане, ама как ....

smiirnoff
02-24-2010, 19:34
Еми на такива попадаш .. аз първоначално като си влезнах в училището се уплаших .. почти всички бяха супер кретените.
Има и супер мили момчета, ама не знам защо някак си и те се стараят да са 'лоши'. о.О

Момичетата ги правят такива. Нищо не може да се направи .. май.
Просто трябва да намериш подходящото момиче. Винаги има такива, просто трябва да търсиш, ама не се вманиачавай само в т'ва. !

^^

Burn94
02-24-2010, 19:41
Пич евалата за темата в същото положение като теб бях. Само че на мен ми го казаха това след като и казах че я харесвам и между другото определено не беше само приятелство обаче тъй като тя си има гадже се ебаха нещата. Честно да ти кажа ако и тая твойта мацка си има приятел въобще не се захващай нямаш си на идея колко ми е шибано настроението като се сетя за нея и как се опитвам да си я избия от главата :)

pwnage
02-24-2010, 19:49
Братле,тва което се опитваш да разбереш и аз не го проумявам. Те тези животни не подлежат на логика. Девойката,която каза,че момичетата правили момчетата да са "лоши" няма как да е вярно. Истината е,че плиткоумните харесват плиткоумните. Като нямат ценностна система и изграден характер ще ги харесват тия простаци с менделееви таблици.

НЕДЕЙ СИ МИСЛИ,ЧЕ ГРЕШКАТА Е В ТЕБ. ТОВА,ЧЕ НЕ СЕ ВПИСВАШ В НЕЧИИ ПРЕДСТАВИ ЗА ЖЕЛАН МЪЖ НЕ ЗНАЧИ,ЧЕ те ИМАТ ПРАВО.

Axe_vs_Sword
02-24-2010, 19:55
Братле,тва което се опитваш да разбереш и аз не го проумявам. Те тези животни не подлежат на логика. Девойката,която каза,че момичетата правили момчетата да са "лоши" няма как да е вярно. Истината е,че плиткоумните харесват плиткоумните. Като нямат ценностна система и изграден характер ще ги харесват тия простаци с менделееви таблици.

НЕДЕЙ СИ МИСЛИ,ЧЕ ГРЕШКАТА Е В ТЕБ. ТОВА,ЧЕ НЕ СЕ ВПИСВАШ В НЕЧИИ ПРЕДСТАВИ ЗА ЖЕЛАН МЪЖ НЕ ЗНАЧИ,ЧЕ те ИМАТ ПРАВО.
Стискам ти ръката, е така

teo96
02-24-2010, 20:12
И аз не мога да го проумея!За какъв чемер едно момиче би избрало някакъв тъпанар със две мозъчни гънки,интелект на овен,врат като на сливенска мутра и маниери на КОЧ,пред едно средностатистическо умно,може би не чак толкова мускулесто,но все пак свястно момче?!Наистина има и момичета които харсеват и свястни момчета,но не са много,и един господ знае защо.Пич стискам ти ръка,щом и ти не си се превърнал в един от "готините",защото много щеше да сбъркаш!А ако толкова ти са проблем мускулите - МАЙНАТА ИМ,БИЯЧ НЕ Е ХУБАВА ПРОФЕСИЯ! Някой ден,тия кочове ще са ти бодигардове,и ще проклинат че имат само мускули,а не малко сиво вещество!Така че - горе главата- някой ден тези момичета ще проумеят че нищо не печенлят като ходят с със най обикновен простак,и ще видиш че ще се появят почитателки!

squalK
02-24-2010, 20:15
Братле,тва което се опитваш да разбереш и аз не го проумявам. Те тези животни не подлежат на логика. Девойката,която каза,че момичетата правили момчетата да са "лоши" няма как да е вярно. Истината е,че плиткоумните харесват плиткоумните. Като нямат ценностна система и изграден характер ще ги харесват тия простаци с менделееви таблици.

НЕДЕЙ СИ МИСЛИ,ЧЕ ГРЕШКАТА Е В ТЕБ. ТОВА,ЧЕ НЕ СЕ ВПИСВАШ В НЕЧИИ ПРЕДСТАВИ ЗА ЖЕЛАН МЪЖ НЕ ЗНАЧИ,ЧЕ те ИМАТ ПРАВО.Евала... Въпреки че тука този въпрос е като онзи - „Кое е първо кокошката или яицето?“Момичетата се токат за да ни се харесат,ние се правим на лоши за да ни харесат момичетата се правят на лоши за да ги харесаме и докато се осъзнаем вече сме дълбоко в бургаската истина с натоканата батка и поп-фолк точилките ... Радвам се че има останали хора които дори и да се опитват да са лоши са запазили у себеси малко common sense :)

fc
02-24-2010, 20:22
Трябва да си готин, а не умен,лош,тъп и т.н.

TalasamchoOOD
02-24-2010, 21:11
По темата - този тип момчета винаги сме прецакани. Ако ще да сме най-големи красавци,умници и т.н. повечето момичета си предпочитат ония горили ... с празните глави, а и забравих и свръх готините е*ачи :lol: :lol: :lol:

filmimilmi
02-24-2010, 21:13
Пич, изглежда не си вървежен, няма смисъл да се обясняваш колко си умен и скромен. Не си прав, че простотията привлича. Не всичко е простащина, макар и от твоята гледна точка добрият външен вид на един мъж - например поддържано тяло, да е белег за комплекси, а от там следователно и израз на такава. Всъщност сигурно го казваш единствено от озлобление към онези, които имат - всички, които са си намерили какво да боцкат, докато на теб все още не ти се е отворил парашута, без значение дали са прости, с мускули, с пари или единствено обикновени късметлии барнали женско. Просто ти се струва по-изгодно да се настроиш срещу тях, слагайки ги под общ знаменател като простаци или олигофрени (един епитет стига, ама два вече си показват открита злоба), като по такъв начин си самовтълпяваш, че все пак имаш някакво предимство бидейки поне УМЕН за сметка на това, съдбата да те лиши от нещо друго... Със сигурност и сам го осъзнаваш, но осъзнавайки го, това не трябва да те кара да се чувстваш непълноценен. Но сега към същността на моите съвети към теб.
... Първо не си инвалид! Спри да мразиш себе си (ако се мразиш) или пък да прехвърляш вината на жените (както направи в своя коментар @pwnage и редица други отхвърлени някога по една или друга причина застанаха зад него със същото погрешно мислене). Не хубаво да се озлобяваш, от там идват комплексите за малоценност и т.н. Не трябва да ти е фикс идея и постоянно да го чувстваш като липса и да ти се струва, че сякаш ако не я запълниш и си неосъществил себе си човек. Оттърси се от това бреме като или не мислиш за него, или отиди на курва ако чак пък толкова го преживяваш.
... Второ. Външността е много важна, признай си какво те кара да искаш секс с дадена жена? От външността или от акъла ти става? Поддържай се, в това е част от истината. Другата част се състои в характера. Много е важно да покажеш доминиращ характер, жените обичат да доминираш над тях и е много важно още от самото начало да знаят, че ги харесваш и искаш нещо повече от тях. Колкото по-мил и внимателен си, толкова повече вероятността момичето да се обърка и да реши, че си по-подходящ просто за приятелКА е по-голяма. Не е дошла възрастта, в която те да си търсят перфектният приятел за вечността, обикновено търсят някой, който временно да им предложи интрига, игра или просто готино тяло. Ако не можеш да предоставиш тези 3 неща (2-те с опита, 3-тото сякаш е най-лесно - тренировки), не ти остава нищо друго освен да чакаш своята вървежна възраст. Ако разчиташ само на ум, твоят апогей ще настъпи чак края на 30-те, когато ако си го използвал по предназначение ще те е възнаградил с много пари - универсалният магнит за жените...
... Трето, да притежаваш ум е предимство, но не и ако е единствено такова. Разнообрази външния си вид с някоя нова прическа, дрехи. Прежали се, не е сложно да си интелигентен позьор от време на време в името на това да ебнеш нещо качествено. 8-) Като се гледа най-вече външният вид просто няма как. Искаш да ебеш някоя от фешън кифлите, обаче тя няма да те иска да и показваш енциклопедини разговори на академично ниво. Иска да и покажеш, че притежаваш стил, че ако тя ако се разходжда с теб и приятелките й ви видят ще и завиждат, че е с някой готин сладур. Това е най-лесно, все пак говорим за най-тъпите кифли. Ако пък си хвърлил око на някоя умна, но красива, пак си има тактика. Тогава трябва освен хубав да си и забавен, но не лигльо или прекалено забавен, тоест в опитите да я забавляваш да се превърнеш в шут. Трябва да имаш стил, да си умерено сериозен и умерено забавен. Някои пък дори не обичат приказливите и забавни, търсят си единствено сериозни... Но всяка си има цена, а красивите обикновено са твърде скъпи. Както и да е, не смятам да ти пиша цяла енциклопедия или наръчник, няма как защото към всяка жена си има индивидуален подход, който се напипва постепенно във времето чрез опит...
... Четвърто. Показвай на момичето освен своите намерения и това, че имаш приятелки освен момчета приятели. Първото в това е, че щом види, че момичетата те харесват, несъзнателно ще я привличаш повече щом разбере, че има нещо като конкуренция за теб. Второто тук е, че ще и бъде ясно, че приятелки достатъчно си имаш и ти трябва Приятелка с главна буква. 8-)
... Пето. Някъде го казах, но този път с други думи, за да стане ясен смисъла и всичко, което казах да има някакво обобщение. Та твоят проблем се състои в това, че си "момчето мечта". Всички мацки уж все се оплакват и искат мил и умен, но щом на практика си такъв и все още нямаш успех, значи в крайна сметка не биха искали да правят секс с такъв. В крайна сметка това, с което можеш да почнеш трупаш кадърност в занаята така да се каже, е да почнеш от малко по-грознички и неуверени момичета и постепенно хванеш цаката какво искат женските. Лека по-лека ще си поставяш по-сложни цели. Споко, имало е много хора като теб и все се оправят в крайна сметка. 8-) Дори стават изкусни ебачи. 8-)

Успех!

pwnage
02-25-2010, 04:19
Добре братле. Ти добре го описа надълго и широко на теория,а ти каква порода си? Нима не е позьорско да си различен пред различни жени?
Нима ти самия спазваш всичките тия съвети,когато искаш да правиш секс?
Радвам се,че си слушал в часовете по психология,но на теория е едно на практика друго...Айде със здраве.

smiirnoff
02-25-2010, 07:37
бля бля

Точно лигавите момиченца, които не знаят какво искат са направили момчетата такива. Толкова дълго време се опитват да се правят на недостъпни, че на момчето му писва и си казва 'Пф, то тя ми се прави на такава, защото сигурно съм твърде мил с нея' .. и като види как другите простаци се държат с лиглите, които вече са готови на всичко за един кретен, 'доброто' момче решава и той да стане такъв. И става простак, момичето вече като вижда, че момчето е станало коравият 'лош' пич, веднага му се мята с краката. о.О

Ето тези лигли допринасят за т'ва държание на момчетата.

(.. искам да си живея в свят, в който всички лигли и всички анаболни мъжаги ГИ НЯМА .. (може извънземни да са ги убили, защото са разруха за психиката ми :Д) ии всички са си доволни и щастливи без такива превземки ^^) .. ама т'ва няма да стане :Д

^^

ThedramaQueen
02-25-2010, 07:42
а не ти ли хрумна, че наистина им ставаш прекалено добър приятел, за да рискуват да те загубят? :)

niquetamere
02-25-2010, 07:51
Давай снимка да констатираме че си грозен и да приключваме темата.

ThedramaQueen
02-25-2010, 07:57
Братле,тва което се опитваш да разбереш и аз не го проумявам. Те тези животни не подлежат на логика. Девойката,която каза,че момичетата правили момчетата да са "лоши" няма как да е вярно. Истината е,че плиткоумните харесват плиткоумните. Като нямат ценностна система и изграден характер ще ги харесват тия простаци с менделееви таблици.

НЕДЕЙ СИ МИСЛИ,ЧЕ ГРЕШКАТА Е В ТЕБ. ТОВА,ЧЕ НЕ СЕ ВПИСВАШ В НЕЧИИ ПРЕДСТАВИ ЗА ЖЕЛАН МЪЖ НЕ ЗНАЧИ,ЧЕ те ИМАТ ПРАВО.

това е едит към моя коментар 8-)


като го прочетох напълно се съгласих ама вече бях постнала...

dimitar_ak
02-25-2010, 08:14
Не се опитвай да се държиш приятелски с момиче, което харесваш и искаш за нещо повече. От самото начало тя трябва да е наясно защо търсиш компанията й. Също така й дай да се разбере, че просто приятелство не би те задоволило и ако ти предложи това режи без да се замислиш. Просто я игнорираш и за теб не съществува. В повечето случаи, ако тя се е колебала досега, ще стане активната страна. Ако пък не я интересуваш няма да те потърси, но нищо не си загубил.

PS: Прекъсвал съм отношения с прекрасни жени само защото не ми се е искало да са до мен без да мога да ги имам.

Faces
02-25-2010, 08:39
Честно писна ми да чета тия тъпи теми "аз съм добър умен и внимателен" а момичетата харесват "простаци идиоти грубияни и т.н.".Знаеш ли братле истината е че ти си мухлйо и за това все си out.Стига търси оправдание в това че момичетата били еди кви си или момчетата по които си падали били еди що си.Проблема е в теб и докато не го откриеш ще си седиш на сухо пък продължавай да плюеш другите,но нали се сещаш че през това време те ще си се кефят на момиченцата а ти ще стоиш с тъп поглед отстрани.Погледни нещата от тази страна и ще разбереш кой е простака този който стои зациклил е и тези тука събратя които се насъбраха да ви кажа не сте рядка порода даже сте много често срещана известни сте като мухлйовци.Спрете да обвинявате света че никоя не ви ебава като нямате стил и подходящо държание така ще е момчета ;)

pwnage
02-25-2010, 09:32
Faces...разпилян си от вятъра :) Интересното е последното ти изречение от пост-а и "гневният" ти подпис отдолу,някак си контрастират не мислиш ли?

Faces
02-25-2010, 09:35
Faces...разпилян си от вятъра :)
Така ли интересна констатация направи а можеш ли да се обосновеш ? Кво твърде груб съм към нежните душици на пренебрегнатите ли ?Sorry ама е тъпо да стоят и да циврят момичетата били тъпи и разни такива щот не им обръщали внимание като не можеш да го привлечеш проблема е в теб ;) Хаха чакай аз да не съм на 10 и това да е скайп че подписа да отразява същноста ми :razz: :razz: Предния ми подпис беше че съм живял на улицата но вярвай ми не съм живял :D Ти кво на 13 ли си че се вживяваш в тия неща :) Това са текстове от песни които ме кефят ех деца деца :-D

ShtrudeL
02-25-2010, 09:39
Честно писна ми да чета тия тъпи теми "аз съм добър умен и внимателен" а момичетата харесват "простаци идиоти грубияни и т.н.".Знаеш ли братле истината е че ти си мухлйо и за това все си out.Стига търси оправдание в това че момичетата били еди кви си или момчетата по които си падали били еди що си.Проблема е в теб и докато не го откриеш ще си седиш на сухо пък продължавай да плюеш другите,но нали се сещаш че през това време те ще си се кефят на момиченцата а ти ще стоиш с тъп поглед отстрани.Погледни нещата от тази страна и ще разбереш кой е простака този който стои зациклил е и тези тука събратя които се насъбраха да ви кажа не сте рядка порода даже сте много често срещана известни сте като мухлйовци.Спрете да обвинявате света че никоя не ви ебава като нямате стил и подходящо държание така ще е момчета ;)

+ ^^

pwnage
02-25-2010, 09:44
Какво очакваш да ти кажа? Да кажа,че е по-добре автора да се самосъжелява до края на живота си че е уж "мухльо" ли? Не съм съгласен,че грешката е задължително в него..

ShtrudeL
02-25-2010, 09:48
Какво очакваш да ти кажа? Да кажа,че е по-добре автора да се самосъжелява до края на живота си че е уж "мухльо" ли? Не съм съгласен,че грешката е задължително в него..

Не е по-добре,но това ще направи ако не се промени. ^^

Faces
02-25-2010, 09:49
Не точно проблема му е в това че се самосъжалява ;) Кво се занимава да пуска такава направо депресантска тема ? За да разбере че има други като него или за да го излъжат не не ти не си виновен те момичетата са кифли ами не е начина това човек.Трябва да се стегне да излезе навънка да живее да се учи от грешките си и да се развива не да се свива тука че 2 го отрязали и че харесвали простаци.Начина за оправянето не е сочейки дефектите на другите а трябва да откриеш и поправиш своите ;)

bratignat
02-25-2010, 10:52
Между това да си простак и лошо момче има сериозна разлика - стилът. И мухльовците са простаци.

Природата на жените е да търсят опора. Някой, който да ги защитава и разбира. Този някой по правило, не само, че никога не е тяхно гадже, но те се отнасят с него толкова пренебрежително, че това е едно едностранно приятелство от страна на момчето. Така, че както някой спомена преди мен - усетиш ли, че някоя тръгва да ти става "приятелка" бий й дуспата. Нека схванат, че си хищник и ловец.

Не, че ако си добро момче няма да намериш приятелка, просто ще отнеме повече време - 20-30 години. Сори, това е кофти истината - бил съм добро момче, много добро момче, даже и момче мечта. И в тези случаи са ми разкатавали фамилията. Когато станеш лошото момче-ловец, всички почват да те търсят. Глупаво и нелогично е, но така се случва.....Успех.

dimitar_ak
02-25-2010, 11:40
Не, че ако си добро момче няма да намериш приятелка, просто ще отнеме повече време - 20-30 години. Сори, това е кофти истината - бил съм добро момче, много добро момче, даже и момче мечта. И в тези случаи са ми разкатавали фамилията. Когато станеш лошото момче-ловец, всички почват да те търсят. Глупаво и нелогично е, но така се случва.....Успех.

Едно много точно мнение. Наистина може да си намериш приятелка и като си добро момче, но това коства много време. Обикновено когато тя се появи ти вече ще си "развален" и ще й разбиеш сърцето.

soul1199
02-25-2010, 12:18
Здравйте! Искам да споделя с вас един проблем, който съм сигурен, че не е само при мен. Става дума за "лошите" и "добрите" момчета. Много ми е интересно, защо сегашните тийнейджърки, с мнооого малки изключения не зачитат доброто отношение към тях, а се стремят на всяка цена да са в обятията на някой грубиянин, който може единствено да изпъкне с простотията си и нищо друго?!?!
всеки е различен,но аз предпочитам да се държат добре с мен,вместо някъф грубиянин

На всяка цена ли трябва да си пълен с мускули и цялата менделеева таблица да присъства в организма ти, за да си хванеш гадже?
при всеки е различно,както казах

Аз не съм от силните и лошите момчета, но за сметка на това имам умствен запас (в никакъв случай не казвам, че съм зубар и задръстен, даже напротив), но най-интересното е, че това не се отчита положително.
е какво по-хубаво от умно момче на хоризонта :)

Харесвам много едно момиче, старая се да я забавлявам, държа се добре с нея и я поздравявам в училище, тя ми се радва когато мина, но в разговор по скайп един път ми каза ей така без да съм я питал, че ме чувства просто като приятел, при което отвътре ми завря и закипя. Защо за бога, всяко едно момиче, което харесам ми казва, че ме чувства само като приятел и нищо повече?! На мен честно казано ми писна и като ти каже така върви и казвай, че я харесваш... Вече на два пъти са ме рязали точно по тази причина... "така и така знам, че е много гадно, но те чувствам само като приятел". Вече дори не мога да се престраша да предложа на някое момиче, за да не ме отреже и тя по същия начин. Нямам си никакво логично обяснение, защо се получава така, да гледам как в даскало някакви пълни олигофрени, оригвайки се шумно по коридорите и още куп такива простотии обират лаврите и не остават без женско, а аз ходя и си блъскам главата как аджеба да впечатля момичето, което харесвам. Явно е че с подхода добро държание, мили коментари и т.н. няма да стане, ама как .... като цяло си попаднал на момичета,който не те заслужават,а може би просто не могат да те оценят,опитай се да закачаш това момиче,което харесваш,сближете се още и тогава се опитай да й признаеш за чувствата си :)

GaLkAsS
02-25-2010, 12:48
Пич, изглежда не си вървежен, няма смисъл да се обясняваш колко си умен и скромен. Не си прав, че простотията привлича. Не всичко е простащина, макар и от твоята гледна точка добрият външен вид на един мъж - например поддържано тяло, да е белег за комплекси, а от там следователно и израз на такава. Всъщност сигурно го казваш единствено от озлобление към онези, които имат - всички, които са си намерили какво да боцкат, докато на теб все още не ти се е отворил парашута, без значение дали са прости, с мускули, с пари или единствено обикновени късметлии барнали женско. Просто ти се струва по-изгодно да се настроиш срещу тях, слагайки ги под общ знаменател като простаци или олигофрени (един епитет стига, ама два вече си показват открита злоба), като по такъв начин си самовтълпяваш, че все пак имаш някакво предимство бидейки поне УМЕН за сметка на това, съдбата да те лиши от нещо друго... Със сигурност и сам го осъзнаваш, но осъзнавайки го, това не трябва да те кара да се чувстваш непълноценен. Но сега към същността на моите съвети към теб.
... Първо не си инвалид! Спри да мразиш себе си (ако се мразиш) или пък да прехвърляш вината на жените (както направи в своя коментар @pwnage и редица други отхвърлени някога по една или друга причина застанаха зад него със същото погрешно мислене). Не хубаво да се озлобяваш, от там идват комплексите за малоценност и т.н. Не трябва да ти е фикс идея и постоянно да го чувстваш като липса и да ти се струва, че сякаш ако не я запълниш и си неосъществил себе си човек. Оттърси се от това бреме като или не мислиш за него, или отиди на к***а ако чак пък толкова го преживяваш.
... Второ. Външността е много важна, признай си какво те кара да искаш секс с дадена жена? От външността или от акъла ти става? Поддържай се, в това е част от истината. Другата част се състои в характера. Много е важно да покажеш доминиращ характер, жените обичат да доминираш над тях и е много важно още от самото начало да знаят, че ги харесваш и искаш нещо повече от тях. Колкото по-мил и внимателен си, толкова повече вероятността момичето да се обърка и да реши, че си по-подходящ просто за приятелКА е по-голяма. Не е дошла възрастта, в която те да си търсят перфектният приятел за вечността, обикновено търсят някой, който временно да им предложи интрига, игра или просто готино тяло. Ако не можеш да предоставиш тези 3 неща (2-те с опита, 3-тото сякаш е най-лесно - тренировки), не ти остава нищо друго освен да чакаш своята вървежна възраст. Ако разчиташ само на ум, твоят апогей ще настъпи чак края на 30-те, когато ако си го използвал по предназначение ще те е възнаградил с много пари - универсалният магнит за жените...
... Трето, да притежаваш ум е предимство, но не и ако е единствено такова. Разнообрази външния си вид с някоя нова прическа, дрехи. Прежали се, не е сложно да си интелигентен позьор от време на време в името на това да ебнеш нещо качествено. 8-) Като се гледа най-вече външният вид просто няма как. Искаш да ебеш някоя от фешън кифлите, обаче тя няма да те иска да и показваш енциклопедини разговори на академично ниво. Иска да и покажеш, че притежаваш стил, че ако тя ако се разходжда с теб и приятелките й ви видят ще и завиждат, че е с някой готин сладур. Това е най-лесно, все пак говорим за най-тъпите кифли. Ако пък си хвърлил око на някоя умна, но красива, пак си има тактика. Тогава трябва освен хубав да си и забавен, но не лигльо или прекалено забавен, тоест в опитите да я забавляваш да се превърнеш в шут. Трябва да имаш стил, да си умерено сериозен и умерено забавен. Някои пък дори не обичат приказливите и забавни, търсят си единствено сериозни... Но всяка си има цена, а красивите обикновено са твърде скъпи. Както и да е, не смятам да ти пиша цяла енциклопедия или наръчник, няма как защото към всяка жена си има индивидуален подход, който се напипва постепенно във времето чрез опит...
... Четвърто. Показвай на момичето освен своите намерения и това, че имаш приятелки освен момчета приятели. Първото в това е, че щом види, че момичетата те харесват, несъзнателно ще я привличаш повече щом разбере, че има нещо като конкуренция за теб. Второто тук е, че ще и бъде ясно, че приятелки достатъчно си имаш и ти трябва Приятелка с главна буква. 8-)
... Пето. Някъде го казах, но този път с други думи, за да стане ясен смисъла и всичко, което казах да има някакво обобщение. Та твоят проблем се състои в това, че си "момчето мечта". Всички мацки уж все се оплакват и искат мил и умен, но щом на практика си такъв и все още нямаш успех, значи в крайна сметка не биха искали да правят секс с такъв. В крайна сметка това, с което можеш да почнеш трупаш кадърност в занаята така да се каже, е да почнеш от малко по-грознички и неуверени момичета и постепенно хванеш цаката какво искат женските. Лека по-лека ще си поставяш по-сложни цели. Споко, имало е много хора като теб и все се оправят в крайна сметка. 8-) Дори стават изкусни ебачи. 8-)

Успех!
съгласна съм + :)

orbitpro
02-25-2010, 13:13
Благодаря за отговорите ви, било то отрицателни или положителни, всеки си изказа неговата гледна точка. Искам да кажа, че не написах темата, за да се жалвам и да печеля съчувствие (все още не съм станал от тия емоционално депресираните) и далеч не това беше целта ми. Исках да видя чрез вашите коментари къде е проблема и къде може би аз греша и до някаква степен разбрах.
До faces, бате не съм мухльо, тези които ме познават ме определят като готино и пекано момче и т.н. И да поддържам се, тренирам, но както казах не съм от тези силните анаболни момчета, дето след време ще имат мускули, а няма да могат да си вдигнат пишката 8-)
Благодаря и на колегата filmimilmi, наистина интересен отговор и в голяма степен полезен!

Faces
02-25-2010, 14:46
orbitpro нищо лично мойко но имаш нужда от шамар за да се отърсиш и да станеш на крака ;) Да мислиш и да не мислиш що е така файда няма нещата си остават същите майката му да се вгледаш в себе си и да направиш нужното за себе си за да потръгнат нещата.Не се вглъбявай да плюеш този или онзи защото ще станеш един човек отдаден само на омразата си към другите защото при него не се е получило.Трябва ти надъхвация мойко да събудиш ловеца в себе си и наистина не е хубаво прекалено милото държание защото така винаги ще бъдеш приятелчето на което може да се разчита.Другото което е още отначало покажи че искаш повече от приятелство за да не стават такива грешки от което ти става толкова тъпо ;)

kronos
02-25-2010, 20:04
orbitpro и аз имам такава съдба като теб тъй че не се притеснявай... Аз лично като ме ражат мацките заради някои такива плиткоумници се утешавам с това, че явно такива момичета не си заслужават. Все ще намериш момиче което да не е с толкова ниски морални ценности и да те оцени.

darkPaladin
02-25-2010, 20:13
както казвах преди време в този раздел


търпение мой млади падуан силата е с теб един ден и ти ще станеш джедай

пп

надявам се ме разбра

myNameIsImmortal
02-25-2010, 20:33
Между това да си простак и лошо момче има сериозна разлика - стилът. И мухльовците са простаци.

Природата на жените е да търсят опора. Някой, който да ги защитава и разбира. Този някой по правило, не само, че никога не е тяхно гадже, но те се отнасят с него толкова пренебрежително, че това е едно едностранно приятелство от страна на момчето. Така, че както някой спомена преди мен - усетиш ли, че някоя тръгва да ти става "приятелка" бий й дуспата. Нека схванат, че си хищник и ловец.

Не, че ако си добро момче няма да намериш приятелка, просто ще отнеме повече време - 20-30 години. Сори, това е кофти истината - бил съм добро момче, много добро момче, даже и момче мечта. И в тези случаи са ми разкатавали фамилията. Когато станеш лошото момче-ловец, всички почват да те търсят. Глупаво и нелогично е, но така се случва.....Успех.

ето в този пост и в поста на filmimilmi се крие истината на твоя проблем..
И аз мога да кажа, че съм нещо като теб..
Но да знаеш - рано или късно ще откриеш слабите си места и ще се коригираш, след което няма да се налага да си блъскаш главата и да се чудиш какво да правиш..
После вече ще си играеш на "Разледяй и владей" ;)
Това, което трябва да НЕ правиш е да се прибираш в черупката си, а да я счупиш и да излезеш извън нея :)

Относно сегащното момиче, което харесваш (прочетох цялата тема и не видях някой да споменава нещо за нея).. според мен ще е най-добре да я забравиш.. дистанцирай се малко да се осети, че искаш нещо по-ценно от приятелството ви и ако иска да се примири с това, ако иска да се вайка, че е загубила приятелсвото ви.. защото не трябва да ставаш нейн покорен слуга!

Успех и от мен!! :)

kroasandvi4
02-26-2010, 09:40
Щото са животни, също както тъпите мъжки дето по цял ден само мислят за чукня.

Момиче с акъл ще оцени добро държание.

yavorlito
03-02-2010, 14:36
Честно писна ми да чета тия тъпи теми "аз съм добър умен и внимателен" а момичетата харесват "простаци идиоти грубияни и т.н.".Знаеш ли братле истината е че ти си мухлйо и за това все си out.Стига търси оправдание в това че момичетата били еди кви си или момчетата по които си падали били еди що си.Проблема е в теб и докато не го откриеш ще си седиш на сухо пък продължавай да плюеш другите,но нали се сещаш че през това време те ще си се кефят на момиченцата а ти ще стоиш с тъп поглед отстрани.Погледни нещата от тази страна и ще разбереш кой е простака този който стои зациклил е и тези тука събратя които се насъбраха да ви кажа не сте рядка порода даже сте много често срещана известни сте като мухлйовци.Спрете да обвинявате света че никоя не ви ебава като нямате стил и подходящо държание така ще е момчета ;)
има две групи хора едните са като теб и си мислят че всички други са зубъри и мухлювци а те са НАЙ-ГОТИНИТЕ ,а другата като автора на темата и си мислят че всички хора са тъпи и надути а те са НАЙ-УМНИТЕ
П.П аз лично съм от втората група :)

wdyd
07-19-2010, 19:46
Гадно...и аз съм като теб не съм бухан с химий просто съм здрав.Не мисля с оная си работа! И моето даскало е пълно с идиоти!Споко те са нищо даже голяма част са страхливи...немогат да бъдат себе си,а това им пречи много сега и аз се мъча с едно убииствено маце ама направо се отчаях братле много ми е гадно и на мене! а пък наистина доста от момичетата се правят на недостъпни и все пак късмет със следващата мацка... ще ти е нужен :) :)

WrongLife
07-19-2010, 19:51
Абе то и от двете е хубаво да имаш. Тази тема ми е повече като мрънкане, а не искане на съвет от някакво естество. Това че знаеш Менделеевата таблицата с какво те отличава от някой който знае Na, O, H, N какво са, но има тяло-винаги той хваща момичето.

tnp123
07-19-2010, 20:55
В такъв случай заменям мозък, употребяван, но и разработен, за тяло! :-D