PDA

View Full Version : разкодиране?



pufkaxD
02-24-2010, 20:49
Здравейте.Когато слагам друга карта в телефона ми ми иска код за защита.Понеже преди 1 месец си бях сложила парола никой да не ми го пипа и после я махнах , обаче я забравих каква беше.Пробвах абсолютно всичко , но не става.Тръгва само с моята карта.Има ли някакъв начин да го разкодирам?

Petrow
02-24-2010, 20:51
Не съм сигурен но мисля че НЕ може... но не съм сигурен незнам :?

doomkillerr
02-24-2010, 21:11
Имаш 2 основни варианта за действие:

1-ви - Разкодираш си телефорчето сама, но за тази цел ще ти трябва USB кабел за връзка с РС-то и "специфичен" софтуер за разкодиране на дадения модел телефон. Имай в предвид, че ако е по-нов телефона и е с операционна система, няма да можеш сама да си го разкодираш предполагам, тъй като има "малка" възможност да му видиш сметката...

2-ри - Носиш телефона в някой сервиз за GSM апарати и питаш дали ще могат да ти го разкодират и на каква цена, защото може и по-тънко да минеш на друго място! :)

П.С. - Аз преди 3-ри години имах подобен проблем със стария телефон... Нарочно въведох 3 пъти грешна парола и той взе, че се блокира... :shock: - Но нали съм си "умник" и реших сам да си го разкодирам. Тогава ползвах една руска програмка (като имате на предвид, че грам руски не знам) и взех на заем USB кабел от един приятел... - все пак се справих успешно и премахнах всички кодове по телефона (преди това беше кодиран към мрежата на Глобул). И така с "С един куршум два заека..." 8-)

skuck
02-25-2010, 11:55
Кажи с какъв телефон си. Ако е нокия мога да ти помогна.

pufkaxD
02-26-2010, 20:51
Мерси , ще пробвам.А телефона е Nokia 7373 :)