PDA

View Full Version : Харесвам я, но не казах нищо



snoozefest
02-24-2010, 23:24
Значи запознах се с едно момиче което моя приятелка беше довела на Нова Година това момиче цяла вечер се бъзикаше с мен но аз бях малко пян и не и обърнах никакво внимание после тя ме търси по скаип и ме намери писахме си известно време и тя почна да ми пише смс-си и аз много се зарадвах защотото и аз я харесвах сичко вървеше страшно добре и приликите между нас ме оставяха без думи сякаш мислеше вместо мен ... въпреки че ни делят 50 км един ден тя доиде с приятелките си в моя град и ме потърсиха отидох с тях и не можех да кажа нищо през цялото време въпреки че много я харесвам ... изпратих ги на гарата и от тогава не е същото .. тя ме търсеше като цяло плс помогнете ... нз какво да правя :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :( :( :( :(

т.7
krem4et0

ShtrudeL
02-24-2010, 23:28
Женчо. Търси я и ти. Оо

onestar
02-24-2010, 23:35
Мхм, потърси я. А следващия път, когато се видите се отпусни, забрави притеснението и разговаряйте така както в скайп. :)

buuu
02-25-2010, 08:12
не се притеснявай -няма да те ухапи :wink: потърси я ти ..покажи и че имаш интерес :)

ThedramaQueen
02-25-2010, 08:29
Значи запознах се с едно момиче което моя приятелка беше довела на Нова Година това момиче цяла вечер се бъзикаше с мен но аз бях малко пян и не и обърнах никакво внимание после тя ме търси по скаип и ме намери писахме си известно време и тя почна да ми пише смс-си и аз много се зарадвах защотото и аз я харесвах сичко вървеше страшно добре и приликите между нас ме оставяха без думи сякаш мислеше вместо мен ... въпреки че ни делят 50 км един ден тя доиде с приятелките си в моя град и ме потърсиха отидох с тях и не можех да кажа нищо през цялото време въпреки че много я харесвам ... изпратих ги на гарата и от тогава не е същото .. тя ме търсеше като цяло плс помогнете ... нз какво да правя :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :( :( :( :(

т.7
krem4et0


уау

няма нито един препинателен знак :lol:


кажи и, но 50 километра не са малко, така че не се надявай нещо да стане.

darka1
02-25-2010, 09:06
Еми тя толкова е бягала след теб ... сигурно й е писнало вече ... може би мисли, че не изпитваш нищо към нея ... задължително я потърси :)

dimitar_ak
02-25-2010, 09:26
кажи и, но 50 километра не са малко, така че не се надявай нещо да стане.

50 километра не са малко?!?!?! За любовта няма граници и разстояния. Какво би казал за 420км?

AloneAndFearless
02-25-2010, 12:15
кажи и, но 50 километра не са малко, така че не се надявай нещо да стане.

50 километра не са малко?!?!?! За любовта няма граници и разстояния. Какво би казал за 420км?

Аз лично определено бих казала ,че тези 420 км са ми познати ,и отлично зная какво е любимия човек да е далеч от теб.Любовта не спазва граници и правила -тя е навсякъде. Така че, давай смело и я търси и ти ,покажи й след време чувствата си и се надявай на най-доброто . Не чакай прекалено дълго - винаги може да ти я отмъкнат . ;]

ShtrudeL
02-25-2010, 12:18
Любовта не спазва граници и правила -тя е навсякъде.

...И аз обичам романтиката,но съм реалистка. Оо Спрете да гледате лигави филми и да се съгласявате с общоприетото,лигавите и неверни фрази и мисли за любовта и подобните глупости.

LetItRain
02-25-2010, 12:49
Мхм, потърси я. А следващия път, когато се видите се отпусни, забрави притеснението и разговаряйте така както в скайп. :)

:)

soul1199
02-25-2010, 13:12
не се притеснявай -няма да те ухапи :wink: потърси я ти ..покажи и че имаш интерес :)

GaLkAsS
02-25-2010, 13:18
кажи и, но 50 километра не са малко, така че не се надявай нещо да стане.

50 километра не са малко?!?!?! За любовта няма граници и разстояния. Какво би казал за 420км?
да като няма значение растоянието през тия 420км как се отдавате на лзбовта си с целувки по скайп и смс ли :-D

bratignat
02-25-2010, 13:23
Ако сте вече доста хлътнали и влюбени, разстоянието е преодолимо и пак има значение. Но ако тепърва сваляш някоя, рядко е нещо, с което можеш да се справиш, а иначе и аз обичам да гледам романтични филми - обичам фантастиката.

ivcheto0o
02-25-2010, 13:48
Женчо. Търси я и ти. Оо

Stan4o123
02-25-2010, 14:09
тя хубаво те търси,ама ти що не я търсиш,като искаш да си лафите оО?!

girlche
02-25-2010, 17:26
тя хубаво те търси,ама ти що не я търсиш,като искаш да си лафите оО?!

snoozefest
02-25-2010, 22:14
Еми да и аз така си мислех ама и двамата сме страшно срамежливи никои не ще да направи каквото и да било ... И винаги имам някакви съмнения нз от къде винаги и нз как да ги преодолея ....

snoozefest
02-25-2010, 22:20
Еми разстоянието мога да го преодолявам всек ден ако искам за 4,80(отиване и връщане) с влак то не е от значение ... ама имам някакви съмнения някакси не ми стига това.Винаги искам да съм сигурен нз кво да правя просто ми е супер объркано ....

iveetyy
02-25-2010, 23:15
Потърси я ти бе,момче ! Няма вечно момичето да тича след теб.И след това виж реакцията ((:

pamii
02-26-2010, 13:55
Потърси я ти бе,момче ! Няма вечно момичето да тича след теб.И след това виж реакцията ((:

++ И ако все още има интерес към теб.. Действай !
:!: ;-)

Take_That
02-27-2010, 19:09
Женчо. Търси я и ти. Оо

Съгласна