PDA

View Full Version : Сексуален проблем!!! Помогнете МОЛЯ!!!



XXX89
02-25-2010, 01:40
Предполагам, че има вече сходна тема, но тъй като съм нов тук, и както всяко ново начало ми е малко объркано ;), реших да създам нова такава!Много ще ви бъда блаодарен ако отделите време и го прочетете докрай, тъй като дойде малко дългичко(благодаря предварително)! Ще бъда максимално субективен, тъй като бих искал да ми помогнете относно моя проблем :oops: !
Значи на 21 години съм и имам проблеми с еркцията най-бощо казано! Ще ви синтезирам цялата ми история свързана с моя проблем за да можете да ми помогнете ! Та, още от доста малък водя бурен живот! 14 годишен започнах да пия, пък и съм си малко "Балканджия" и си държа много на пиене :D , бая съм си подпийвал! Също така имаше един период от окло 15тата до 18тата ми година в който прогресивно употребявах марихуана а и чат-пат съм си подрусвал и някакви други нещица! А за цигари да не говорим- и тях от 14 годишен! Сега само от 6 месеца нещо сам ги понамалил стабилно- само като има нещо запиване(1 на седмица горе-долу) изпушвам по некоя цигарка! Товаря ви с всичката тази лична информация за да добиете повече представа каде евентуално може да се крие разковничето на моя проблем!
А сега към същината.... Ся ше прозвучи като реклама 8), ама си е така- симпатично момче от добро семейство съм и ми върви с мацките, а и по принцип не съм от притеснителните(това само не се отнася до същинската част на секса)-каквото ми е си го казвам или правя ! "Първият ми път" в кавички е защото незнам кой от пътите мога да наричам първи, та "Пърбия ми път" беше когато бях на 16 и на мацката също, и беще след една вечер на уникално як купон и ного пиене и наркотици(амфети най-вече)! И на този въпросен следващ ден аз бях абсолютен "парцал"! Към следобед малко ми поразмина и около 8-9 часа бяхме с мацката в една квартира! И колкото и да бях "играч" все пак и 2мата не го бяхме правили и нещата тръгнаха мудно! Имаше бая любовна игра докато и 2мата останем голи и някак си от вида на голо женско тяло от плът и кръв до мен, от тия глупости предишната нощ, от притеснение и от незнам-си-още какво нещо не можахме да "видим млкия прастнал"!!!Ауе всъщност имаше някакво "проникване", ама....: жалка история :shock: Бях на 16, незнам защо живеех с убеждението, че съм "бог в леглото" още преди да сън го направил дори, но това си беше неворятно силен и травматичен удар под кръста за такъв "cool boy" какъвто бях :) ! След тази случка с конкретното момиче не сме го правили, защото нещо се сдухах и разкарах! Последваха няколко мимолетни връзки(без секс) докато не трагнах с Първата ми сериозна мацка! бях на 16 и половина и изкарахме 7 месеца! Наистина имаше нещо м/у нас! Обаче относно секс-а тя беше девствена-аз...незнам, сами си преценете...и доста време не ми пускаше! Задоволявала ме е орално и ръчно, но не ми пускаше, а аз го исках, много го исках! И то не само защото си е нещо естествено, а и за да падне тази бариера от първия "неуспешен опит"! И стигна се до един хубав ден в който я заведох на екскурзия, целия ден си изкрахме супер готино, и вечерта се знаеше на къде отиват нещата, пийнахме тя 1 аз 3-4(за мен това е нищо) за отскок и трагнахме да правим секс! Макар и при любовната игра всичко да беше ОК, когато останахме напълно голи аз пак клюмнах и се притесних от вида на голото женско тяло и момента на "проникване" в него! И нещата пак не станаха...почервенях от срам, отидох да изпуша една цигара, тя ме успокояваше, докато аз се тюхках и казвах, че за мен живот няма щом съм импотентен на 16!!! След това тя ме успокои и пробвахме пак но вече беше безмислено...легнахме си и се събудихме-аз много сърдит на целия свят, тя незнаеща какво да ми каже! След това взехме автобус и си се прибрахме! По дяволите!!! никога не съм забелязвал колко много вдлъбнатини и стърчащи неща има в света около нас?!?!?1 :х !!!! Докато си вървях по улицата, намирах как всяко едно нещо би могло да "влезе" в друго нещо(не съм особено ясен за това ще дам пример) Да речем в момента пред мен виждам човек как си паркира колата в гаража или пък GSM и калъв за GSM и тем подобни неща!!! (не съм сигурен дали пак ме разбирате напълно-дано)
И конкретната вечер страшно много се разбих с приятели(без мацката ми, срам ме беше да я виждам) и на другия ден тя дойде към нас и нещата станаха от само себе си, и го направихме! Бях на върха на света, даже тогава много ми харесваше песента на R.Kelly "The world's greates", а в този момент още повече:) ! Обаче въпреки факта, че с това момиче много се харесвахме, както и това, че не се притеснявахме един от друг пак имаше моменти в които "удрях греда" ако ме разбирате! Уникално редки, но имаше(4-5 пъти за 4-5 месца като се има предвид, че си водехме пълноценен сексуален живот, и си го прабехме поне по 3-4 пъти седмично)А иначе е имало моменти в които сме го правили и 5 пъти( 5 мои пъти един след друг с мимимална пауза, даже това ми е и рекорда:) ) След като всичко с това момиче приключи известно време си бях без мацка, но пак си флиртувах наляво-надясно, само че без секс! Дойде един момент в който на един купон трагнахме да се натискаме с една мацка, излязохме на терасата на една табуретка, понеже вътре имаше хора, и незнам защо, стана ми, но продължихме да се целуваме без да тръгнем да правим секс, и май попрекалихме с целуването, защото на мен нещо не ми беше вече във форма и не можахме да го направим, а пък и малко по-късно един приятел случайно излезе на терасата и въобще всичко се провали!!! И така нататък и така нататък! С тази мацка го направихме след около седмица! В общи линии да не трагна да ви разправам за всичките мацки с които съм си имал нещо щото ного ще се отплесна...та в интерес на истината никога до сега не съм успявал с момиче от първия път, и почти винаги чувствам една лека несигурнсот и вътрешно се разкъсвам от въпроса... "ами сега,,....?!?! дали ше стане?" даже ако говорим за първи път с някое момиче направо се "отписвам" ! Дори и с най-голямата ми любов до сега, с нея тръгнах на 18 и изкарахме 2 год и половина, та дори и с нея не успях от първия път! Въпреки, че имам не малък опит, въпреки че зная доста неща за женската психика и за жените в леглото и как да им доставям удоволствие, въпреки че съм изпробвал много неща в сексуално отношение(специално повечето ми експерименти бяха с един и същи човек, но все пак)! След като се разделхме с последно споменатата мацка аз съм имал 3-4 възможности но само една от тях успешна, но не чак до там, тъй като бях много пиян, вкарах и го, но не можах да продължа много(аз заспивах и бях супер изнемощял, имайки предвид. че беше 11 сутринта, а аз не бях мигвал от предишната нощ) В общи линии нямам нито един успешен "първи път", но и винаги съм след коснумацията на "нещо"! След поредния ми неуспешен път някак си усещам как ставам все повече и повече А-сексуален! На пръв поглед е просто! Някои от вас ще кажат ми не пий или не друсай и може би ще се получи, но пък това са неща които също ми "дават кураж"! Имам доста неуспешна серия, която няма да спре да ми минава пред очите като на лента ако не съм замаян по някакъв начин! Единствено може би марихуаната ми е действала като афродизияк, но понеже аз съм си малко филм, и е имало пъти дето съм се сдухвал още повече! А освен това от известно време насам усещам половия си орган като на 40-50 годишен :Х !!!! Сутрешната ерекция я има но е, да речем 2 пъти в седмицата и е по-скоро леко втвърдяване от колкото ерекция и не трае особено дълго! Освен това, по едно време имах (някаква полова инфекция-може ли и тя да допринася с нещо?- не беше кой знае какво,хламидия, и се излекувах, ама си я подържах около годинка, щото не знаех за нея). За да не съм напълно "на сухо" понякога правя секс с последната ми бивша, ама нещо съм станал много зле-става ми точно толково, колкото да може да влезе, и карам много малко. Това че карам малко не ми е проблема, това знам че е щото не съм влезнал във формаи това не ме притеснява, ама ерекцията ми се струва че трябва да е така както винаги съм си представял, че трябва да е на 40 годишен! Тоест става ми, ама не достатъчно и има има един момент в който е препоръчително да го вкарам, щото след това... може и да не мога.... абе исзобщо не е както трябва това! Та сега като извод! Незнам дали не особено здравословния ми начин на живот ми е повредил органа, незнам дали е на психическа основа, незнам дали не е нещо комплексно, незнам дали проблема не е от друго естество , но определено е проблем!!! Започвам да ставам а-сексуален и а-социален, нямам това желание за живот което имах преди и съм станал по-сдухан! Нямам пулноценен сексуален живот, а винаги съм си мислел , че е от изключително значение! Понеже съм широко скроен човек и съм се целувал и с момчта няколко пъти само(повече в някакви игри или на шега) ама аз съм се опитвал да разбера дали не ме прибвлича, и стигнах до иазвода че това не е така! Харесвам и мъжкото и женското тяло, но по различни начини, някак мъжкото го свързвам с моето, а не с това на партньора ми! Но ми се струва, че и в 2те тела има нещо което недостига, и имам чувството, че дори и на женското тяло нещо му липсва! Нещо съм започнал да мисля какви ли не хипотези и глупости, които обаче не ми помагат особено, и все повече и повече се сдухвам! Ще кажете отиди на лекар тогава! Ами аз наистина възнамерявам да отидаи и ще отида, но преди това бих искал да "поговоря" с някого и евентуално ако открия някой със сходен проблрм, или поне нещо от сорта бих бил по-спокоен! Вече съм започнал да чувствам страхотно сексуално напрежение от елементарни ситуации, също така положението ми свързано с ерекцията помякога бих го определил като "Чувствам възбуда, ама не мога да я изразя физически", някак си се позагуби и тази "спонтанната ерекция" която би трябвало да получавам!!! Нещо към края не бях ного последователен в мислите си, но все пак се надявам да съм го предал достатъчно точно за да ме разберете на 100%!!! Благодаря още веднъж, ако четете тези редове, защото сте достигнали до края на моя разказ:)! Помогнете ми по какъвто и да било начин, ще ви бъда безкрайно благодарен!!!

scanadal
02-25-2010, 05:57
Е добре де,как очакваш някой да го прочете този роман.Не можа ли да го синтезираш в по-кратък вид :-s

Abigoria
02-25-2010, 07:02
^Аз го прочетох. :)

ПТ: Авторе, просто се успокой. Смятам, че си се шашнал прекалено., набиваш си филми, особено онова за мъжките и женските тела. Проблемът ти е най- вероятно на психическа основа. Бих те посъветвала да се консултираш със специалист все пак.

Прекаленоо го мислиш, успокой се просто и се абстрахирай от тва. Иди на психолог. Би ти помогнал много :)

А асексуалността означава липса на сексуално желание. Доколкото разбрах на тебе не ти липсва...

XXX89
02-25-2010, 11:07
Abigoria, благодаря ти за проявенето търпение!!! На мен ми се струва, че знам какво да направя, но просто твърде дълго чаках и вече нещата се задълбочиха - трябва да отидана лекар, да ме успокои и ЗАДЪЛЖИТЕЛНО да ми предпише нещо, защото така ще ми се вдъхне огромен кураж и дано.... всичко е ОК!!!
P.S> Много добре знам какво е А-сексуалност и от скоро дори и това ми се проявява!!!

BadEmotion
02-26-2010, 08:13
Бе бегай си сложи темата у "Секс", щото там ще имаш повече коментара :D Иначе алкохола и другите глупости са ти повлияли, 100%. Пък и самата ти нагласа, че ПАК няма да стане си е изиграла ролята.

Madeyed
02-26-2010, 09:17
Е добре де,как очакваш някой да го прочете този роман.Не можа ли да го синтезираш в по-кратък вид :-s

sugargirl94
02-27-2010, 15:38
Може подсъзнателно да си гей и да не те възбужда голото женско тяло
:)

pamii
02-27-2010, 16:24
1. Има раздел ''Секс'' , там предполагам ще получиш повече отговори;
2. Много малко хора ще го прочетат ..

:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

h0usel0ve3r
02-27-2010, 19:45
Ааа .. прочетох го точно за 12 минути :Д ... към темата ... не съм психолог ама е повече от ОЧЕВАДНО,че проблема ти е на психическа основа ... Иди на лекар ... те не хапят.Лекарят ти е решаващ в случая.

XXX89
02-28-2010, 14:12
В случай, че някой си ме е сложил присърце да се похваля!!! Вчера правих секс за първи път от първия път!!!! :grin: :grin: :grin: Дано това започне да "МИ СТАВА" навик !!! 8)