PDA

View Full Version : Той е наркоман



SunnyStarSmiley
02-25-2010, 08:05
Ходя с едно момче от 2 дена .. с 5 години по-голям от мен .. с него почити не се познаваме , но тръгнахме ,защото много се харесваме .. и вчера вечерта разбрах че е наркоман .. когато ми предлойи да пуша .. но аз му отказах и той ми се нацупи..
Искам да го откайа да пуши .. но незнам как .. много го харесвам и обичам и нямам никкаво намерение да късаме .. моля ви даите ми савет какво да правя :S :(

Ice
02-25-2010, 08:08
Не можеш да го откажеш..Само гледай и ти да не започнеш..Щом толкова го харесваш бъди с него, но го помоли поне да не го прави пред теб.

DarknessAngel
02-25-2010, 08:13
Странно. Не се познавате добре, от два дена сте заедно,но го обичаш ...
И все пак : Ако е пристрастен - ти не можеш да го откажеш.Той сам трябва да реши. Ти можеш само да му помогнеш в това. Ако не стане - здраве да е. Няма и да е много трудно да го забравиш, съдейки по поста ти. Успех. :)

ThedramaQueen
02-25-2010, 08:13
според теб пушачите са наркомани? :-o

и аз съм много против тревата, но една цигара не прави наркоман...

SunnyStarSmiley
02-25-2010, 08:18
ThedramaQueen той не е само на трева .. на амфети , кокаин и т.н.

DarkWitch
02-25-2010, 08:18
Ходя с едно момче от 2 дена .. с 5 години по-голям от мен .. с него почити не се познаваме , но тръгнахме ,защото много се харесваме .. и вчера вечерта разбрах че е наркоман .. когато ми предлойи да пуша .. но аз му отказах и той ми се нацупи..
Искам да го откайа да пуши .. но незнам как .. много го харесвам и обичам и нямам никкаво намерение да късаме .. моля ви даите ми савет какво да правя :S :(

хммм много странно как така не го познаваш,ходите от 2 дена,ама го обичаш :D

Ice
02-25-2010, 08:22
ThedramaQueen той не е само на трева .. на амфети , кокаин и т.н.

Таа на колко години си ??? И както казах по-горе, ако той самия не пожелае да спре ти няма да можеш да го откажеш, казвам ти го от личен опит..

3oPuTy
02-25-2010, 08:24
Бреййй за първи път чувам за наркоман,който взема и кока и амфети :shock: 8-) (и т.н.,както ти се изрази) ... Той ако е на кока за к'во му е нещо слабо като амфети?!

А иначе много се нервя на подобни същества като теб :? Две изречения не можа да напишеш грамотно,а си тръгнала да съдиш човек,когото (колкото и гадно да ти звучи) НЕ ПОЗНАВАШ и да му лепиш етикет "Наркоман"!!! :? Ти виждала ли си го надрусан или в криза?!Видяла си го веднъж,докато е пушел трева и вече е големия наркоман :?

А и как така за 2 дена го заобича :shock:


П.П.Ти си на 12 нали?!Моля те,кажи,че си на 12 :shock:
Въпреки,че съм почти 100% сигурна,че си тооочно на 14,а той на 19 :-D

xeyy
02-25-2010, 08:24
Ходя с едно момче от 2 дена .. с 5 години по-голям от мен .. с него почити не се познаваме , но тръгнахме ,защото много се харесваме .. и вчера вечерта разбрах че е наркоман .. когато ми предлойи да пуша .. но аз му отказах и той ми се нацупи..
Искам да го откайа да пуши .. но незнам как .. много го харесвам и обичам и нямам никкаво намерение да късаме .. моля ви даите ми савет какво да правя :S :(Значи...
1) Наркоман е силна е дума за човек пушещ трева.
2) Можеш да го откажеш ... към тревата няма почти никакво пристрастяване.Лично аз когато си намерих приятелка която беше против това, спрях да пуша от веднъж ... дори и нямах да време да пуша, бях само с нея : )
3) В днешно време много хора пушат трева ... незнам защо се притесняваш, трябва да се радваш, че не взима други неща ... Някои лекари предписват на адвокати,счетоводители,бан кери,икономисти и други хора с тежка психическа работа да се съберат с компания през почивните дни и да пушат, за да се отпуснат и разтоварят.
С няколко думи - Успокой се, не виждам причина да го караш да спира, но ако си настоятелна ще постигнеш успех.

пп. Казал ти е дали искаш да изпушиш една трева и ти реши, че е на кока и амфети? :D

w0sh
02-25-2010, 08:30
Спокойно, това няма да му пречи ептен.

darkPaladin
02-25-2010, 09:35
1 биеш му шута

2 излишно

3 излишно

4 има буква Ж

5 той е наркоман

perli4kaa
02-25-2010, 11:10
според теб пушачите са наркомани? :-o

и аз съм много против тревата, но една цигара не прави наркоман...

съгласна :)

kindergarden
02-25-2010, 11:31
хъхъ 8-) брутално комично :D

Bloodyy
02-25-2010, 11:45
Ха.. едно чаделче не те прави наркоман, прави те весел :-P :D .. от два дена се познавате и вече си проучила, че е на кока.. как стават тия фокуси ?! :D

LetItRain
02-25-2010, 11:51
Ходя с едно момче от 2 дена .. с 5 години по-голям от мен .. с него почити не се познаваме , но тръгнахме ,защото много се харесваме .. и вчера вечерта разбрах че е наркоман .. когато ми предлойи да пуша .. но аз му отказах и той ми се нацупи..
Искам да го откайа да пуши .. но незнам как .. много го харесвам и обичам и нямам никкаво намерение да късаме .. моля ви даите ми савет какво да правя :S :(

хммм много странно как така не го познаваш,ходите от 2 дена,ама го обичаш :D
:-D :oops:

soul1199
02-25-2010, 12:11
не можеш да го откажеш,колкото и да го искаш,не си заслужава просто усилията :?

Lincheto
02-25-2010, 12:22
3) В днешно време много хора пушат трева ... незнам защо се притесняваш, трябва да се радваш, че не взима други неща
Мхм.
Тревата не е кой знае къв проблем стига да не те кара и ти да го правиш.

Той ти се е нацупил, щото си отказала да пушиш с него ? Аха... ;д

w0sh
02-25-2010, 12:27
Много ясно,че ще се нацупи. То си е цяло престъпление.

Lincheto
02-25-2010, 12:45
За съд е даже.

wasch0
02-25-2010, 15:28
няма смисъл да стоиш с "наркоман" както ит казваш..
и според мен за дав дена не може да се заобича..

justonegirlwithonehope
02-25-2010, 15:53
Значи чакай да видим дали съм разбрала добре :

1.Не се познавате почти, но ходите и ти твърдиш, че много го обичаш и харесваш.А и той теб също.
2.За теб хората, пушещи трева са наркомани, така ли ? Тревата не е много хубаво нещо, но не прави човек наркоман !

ПП: Щом ти не искаш да пушиш - НЕДЕЙ, какъв ти е проблема, че той го прави.Това си е неговия живот и той сам си преценя какво да прави, ти си просто временна част от живота му, какво мислиш, че ще остареете заедно, че се опитваш да го променяш ли ?? :(

stylo
02-25-2010, 16:01
наркоман... :lol:

Sa6eks
02-25-2010, 16:18
Ех.. от кога почанахте да се заобичвате за 2-3 дена...
Станахме гаджета, не се познаваме, по-голям е от мен с 5 години, наркоман е... според мен той не е за теб.

girlche
02-25-2010, 16:21
според теб пушачите са наркомани? :-o

и аз съм много против тревата, но една цигара не прави наркоман...

съгласна :)
и аз :)

teenems
02-25-2010, 17:46
Ходя с едно момче от 2 дена ..

много го харесвам и обичам





Е тва яко ме уби 8-)

cherinka
02-25-2010, 17:59
Къде е тоя, бе.
Запознай ме с него.

Dopeass
02-25-2010, 18:01
Това, че пуши не го прави наркоман. Наркоман ще е ако друса редовно амфора или кока или екстази или е на помпа всеки ден.
Тревата не е вредна, ако не се прекалява с нея. Прекали ли се, единственото, което прави е да убива мааалко повечко мозъчни клетки (което прави и алкохола),

SpOrTs_GiRl
02-25-2010, 18:06
ОФФФФФФФФФФФФФФФФФФФФ ОМРЪЗНА МИ ОТ ТАКИВА КАТО ТЕБЕ ..... От два дни ходели, не се познавали и вече се обичат .. ТИ ЗНАЕШ ЛИ КАКВО Е ЛЮБОВ!!??!!?!?!?!?!?!?

LadyDi
02-25-2010, 18:18
Любов е да ти смига отдолу, както казва една приятелка :)

А иначе, тя не знае какво е любов, ама ми се струва, че не знае и какво е наркоман.
Тълковният речник и после пак ще поговорим :)

paniko
02-25-2010, 18:42
абе едната цигара не го прави наркоман.. няма страшно,според мен не е чак такъв проблем,примерно аз ся ходя с тревоман и нямам никакви проблеми,смисъл кво ти пречи на теб? ако е як човекът не бива да го зарязваш за тва..а и тревата не е баш като тежките наркотици,заради такива бих скъсала но трева-не..всеки е пробвал,нали

clockwork
02-25-2010, 18:47
Много ясно,че ще се нацупи. То си е цяло престъпление.то и аз ше се нацупа ако ти не ми дадеш малко :?
стиляно, пловдивските хероини не ти ли стигат майна.

UltrasLife
02-25-2010, 19:36
Щом пуши неозначава, че е наркоман...Тревата не е наркотик преди години са се правили дрехи,въжета и какво ли още не...

fenastz
02-25-2010, 20:52
*подигравка*

pamii
02-25-2010, 21:41
Ами.. по добре се откажи чесно. Наистина е много трудно човек да се откаже от някои гаден навик. Внимавай да не започнеш ^^... Успех все пак !
8)

Zarity
02-26-2010, 06:48
Кви хора сте вие бе,къв е проблема човека да си попушва свежа тревица :D

unnamedsz
02-26-2010, 07:15
Ходя с едно момче от 2 дена .. с 5 години по-голям от мен .. с него почити не се познаваме , но тръгнахме ,защото много се харесваме .. и вчера вечерта разбрах че е наркоман .. когато ми предлойи да пуша .. но аз му отказах и той ми се нацупи..
Искам да го откайа да пуши .. но незнам как .. много го харесвам и обичам и нямам никкаво намерение да късаме .. моля ви даите ми савет какво да правя :S :(
Да не би да си на 12 или 13?Праавиш ли разлика между обич и харесване изобщо?Не се обиждай ама точно заради е такива боклуци, наркомани и тревомани няма държава.До вчера съм се разправял с такива.Недей прави детски работи не се захващай с такива изобщо.Оставяй го да прави каквото иска колко по-свястни момчета има където чакат да намерят своята половинка ти си са лепнала баш за тая утайка.

Madeyed
02-26-2010, 08:24
Не можеш да го откажеш..Само гледай и ти да не започнеш..Щом толкова го харесваш бъди с него, но го помоли поне да не го прави пред теб. :)

malkazlatna
02-26-2010, 10:26
ей като почнете да се правите на философи.. щом е написала, че пуши трива и т.н зн нея това и пречи и как да продължи с такъв чавек? а и той и се цупи, че сега не е искала да пуши, а какво остана за по нататък.. ЗАРЕЖИ ГО ДОКАТО Е ВРЕМЕ, ако не искаш и ти да станеш такава (свършиха момчета) :grin: :grin: :grin:

Mc_to
02-26-2010, 10:29
o boje ot dva dni hodat ok haresva6 go ama 4ak puk go obi4a6 boje :D:D:D

Mc_to
02-26-2010, 10:31
ей като почнете да се правите на философи.. щом е написала, че пуши трива и т.н зн нея това и пречи и как да продължи с такъв чавек? а и той и се цупи, че сега не е искала да пуши, а какво остана за по нататък.. ЗАРЕЖИ ГО ДОКАТО Е ВРЕМЕ, ако не искаш и ти да станеш такава (свършиха момчета) :grin: :grin: :grin:


saglasen sam :D oba4e az sam dobro mom4e dori nepu6a cigari :grin:

felly_
02-26-2010, 12:11
Това,че всеки втори е пушил или пуши от време на време,не значи,че тея дето си пушат редовно всеки ден или през ден не са наркомани.....Защото и аз познавам такива дето като ги виждам през ден и все са напушени,ама и те казват че не са пристрастени ,ама си пушат през ден нали...Така че и към тревата се пристрястяваш.. Какво лошо имало и незнам си какво....За какво въобще има такива хора дето го правят...?!По-добре го остави този,въобще незнам даже защо казваш ,че го обичаш....и то за 2 дни ,ама хайде както и да е...Тревата си е наркотик като всички останали....Може да не води толкова често до пристрастяване....но също вреди и те въздейства...Да не говорим ,че един мой познат беше в болница ,а беше пушил за първи път..Просто потърсете в Интернет и ще видите ,че дори и да не пушиш често има огромен риск за здравето,психиката и какво ли не...Да не говорим че хора ,които пушат или са пушили после изпадат в егати депресиите и нз си какво.. Не си мислете ,че е толкова безопасно....

filmimilmi
02-26-2010, 13:50
според теб пушачите са наркомани? :-o

и аз съм много против тревата, но една цигара не прави наркоман...

ThedramaQueen той не е само на трева .. на амфети , кокаин и т.н.

Разликата им е 5 години. Той е готин и голям. Съдейки по стила на авторката и начина и на мислене, ходели от 2 дни и вече го обича, най-много да е на 14. Какво чак толкова прави с някой от 2 дни, че вече да го обича. И той с какъв акъл е, да и споделя за толкова късо време абсолютно всичко, на 2-рия ден вече да я зарибява да кози, кой знае на 6-тия какво ще и бута в носа да опита с него...
Към авторката. Не, няма да го откажеш. Да беше само трева, хубаво, но щом е зарибен и по други неща, а и ти ги рекламира, не смятай, че ще го спреш. Стигайки до такава степен, че за теб това да е естествено, едва ли мнението му ще се промени относно наркотиците и то ако някаква 5 години по-малка се опитва да му налива акъл. По-скоро ти да се пиоддадеш, просто няма начин гаджето да ти е наркоман и ти да не станеш такава покрай него. Не си мисли, че ще се въздаржиш. Много вероятно е да тръгнеш да му се доказваш, че си голяма и готина като него, взимайки всичко, което ти предложи. Все пак си по-малка и си абсолютно податлива. Покрай него ще си промениш средата, приятелите... Просто така ще стане, а вече ще ти е късно да оправяш бъркотията защото и ти ще приемаш за нещо естествено и в реда на нещата да опънеш по някоя дебела линия на закуска, да изпушиш някой масак на даскало, да си мислиш, че не може да ти е готино на парти ако не хапнеш някой бомбон... 8-) Едно може да си мислиш сега, друго ще е след време. И успехът ти в даскало ще се понижи драстично. Пътя е точно такъв. Решавай каква искаш да си след време и дали това момче е достатъчно готино, че да си заслужава да се развалиш заради него.

Auby
02-26-2010, 17:16
Зарежи го.

naia
02-26-2010, 18:55
остави го да си пуши, няма как да го откажеш и не пипай по добре .....

UltrasLife
02-26-2010, 19:29
Ходя с едно момче от 2 дена .. с 5 години по-голям от мен .. с него почити не се познаваме , но тръгнахме ,защото много се харесваме .. и вчера вечерта разбрах че е наркоман .. когато ми предлойи да пуша .. но аз му отказах и той ми се нацупи..
Искам да го откайа да пуши .. но незнам как .. много го харесвам и обичам и нямам никкаво намерение да късаме .. моля ви даите ми савет какво да правя :S :(
Да не би да си на 12 или 13?Праавиш ли разлика между обич и харесване изобщо?Не се обиждай ама точно заради е такива боклуци, наркомани и тревомани няма държава.До вчера съм се разправял с такива.Недей прави детски работи не се захващай с такива изобщо.Оставяй го да прави каквото иска колко по-свястни момчета има където чакат да намерят своята половинка ти си са лепнала баш за тая утайка.

Наркоман НЕможеш да кажеш на човек,който пуши трева...Иначе за свястните момчета си прав ...

WhitePrideWorldWide
02-26-2010, 20:22
Наркоман? Няма какво да говорим повече, това са едни от най-жалките същества на планетата.

xXxSmilexXx
02-27-2010, 07:38
Ако не искаш да пушиш недей.Обясно му,че това не ти харесва. Не му поставяй граници да не пуши пред теб или изобщо да спре да го прави ! Това може само да навреди на връзката ви. :smt026

Stellsy
02-27-2010, 10:57
Жалка история.. :razz: