PDA

View Full Version : Какво да си помисля?



BoRnHaPpY
02-25-2010, 12:09
Преди няколко дни приятелят ми,с който ходим година и три месеца ,ми казва,че е по-добре след време,когато завършим училище (гимназията) преди да станем студенти да си дадем почивка ,за да не си омръзнем и ако е писано след няколко години да се срещем пак да се съберем и да създадем семейство.Само,че аз не вярвам ако разделим после така магически да се съберем и това,че иска,дори за в бъдеще такова нещо дълбоко ме наранява,Казва ми да не го мисля по този начин,че не иска да е с мен,а по хубавия,но колкото и да го мисля не мога да го разбера по друг начин.Вие какво мислите?Можете ли да ми дадете някой съвет какво да правя?

bratignat
02-25-2010, 12:16
Да мислиш толкова напред в бъдещето, при положение, че още сте в училище (поне 12 клас ли сте или не?) не е особено смислено. Имам предвид, че все още мнгоо малко знаете за живота, както и за широкият свят, това означава, че ще с епроменяте. Но дали ще се отдалечите, като характери, дали ти ще го обичаш след толкова време и дали ще имате възможността да бъдете заедно, май само някой пророк може да каже. Разбира се много млади, които са влюбени мечтаят да се оженят. Но да ти кажа до сега не бях чувал, за такива, които мечтаят в бъдещето някаква раздяла за кратко. Поне аз лично не бих с еизкефил, на подобна приумица, била тя теоритична.

fc
02-25-2010, 12:17
Нормално е, всеки който завършва 12 клас, иска да е свободен и без приятелка.

Lincheto
02-25-2010, 12:37
Преди няколко дни приятелят ми,с който ходим година и три месеца ,ми казва,че е по-добре след време,когато завършим училище (гимназията) преди да станем студенти да си дадем почивка ,за да не си омръзнем и ако е писано след няколко години да се срещем пак да се съберем и да създадем семейство.Само,че аз не вярвам ако разделим после така магически да се съберем и това,че иска,дори за в бъдеще такова нещо дълбоко ме наранява,Казва ми да не го мисля по този начин,че не иска да е с мен,а по хубавия,но колкото и да го мисля не мога да го разбера по друг начин.Вие какво мислите?Можете ли да ми дадете някой съвет какво да правя?

Ми май това е отговора. Не мисли, че не иска да е с теб. Може би наистина не иска да си омръзнете.

Макар че е малко странно.

ivcheto0o
02-25-2010, 12:41
И аз мисля 4е ако трябва да сте заедно съдбата ще ви събере,но не виждам смисъл да се разделяте.

Valento
02-25-2010, 12:41
Просто не иска да те кара да страдаш като сте далеч един от друг , защото връзка от разтояние не съществува дълго време ... иска да ти даде цялото свободно време на света ... това трябва да го разбереш че той държи на теб и иска да се справиш в този живот без да седи някъв хленчо до теб и да те мъмри че си се забавила за срещата ...

dimitar_ak
02-25-2010, 12:42
Това са глупости. Ако не се впуснете заедно в истинския живот сле училище с възката ви е свършено. Това прилича на "Не искам от училище направо в сериозното. ".

ShtrudeL
02-25-2010, 12:47
Стига бе! Какво е тва "за да не си омръзнем" ?! Еми хората,които са от години заедно как не си омръзват? Еми майките и бащите ви? Не ми говорете,че е просто навик или нещо такова. Когато обичаш някого как ще ти омръзне? Много бързо ви омръзват нещата.

BoRnHaPpY
02-25-2010, 12:48
Ние сме 12-ти клас.След два месеца завършваме и бяхме решили да сме заедно на квартира,докато следваме,а и преди това! :) Именно за това това негово предложение ми дойде така изневиделица.Аз също не разбирам защо трябва да се разделяме,ако искаме да сме един с друг.Опитах се да говоря с него,той каза,че ме обича още и че иска да е с мен и не съм му омръзнала.Каза ми да не се притеснявам,че не ме иска сега.Но все пак не ми обясни защо е мислил тези неща.Каза само ,че просто искал да се разберем.То е ясно,че все някога ще се разделим,просто не проумявам защот трябва да е в определено от нас самите време,дата месец и подобни глупости. :( :?

ShtrudeL
02-25-2010, 12:50
То е ясно,че все някога ще се разделим

wow... Защо да е ясно? Дори и да е така... защо имаш такава нагласа... гадно е ^^

ravita
02-25-2010, 12:53
Според мен иска да види разликата. Иска да почувства липсата ти иска да види какъв ще е живота ви един без друг. Позволи му ! Ако наистина сте един за друг ще се съберете отново. Но недей да се психясваш от сега. Вие и двамата ще почувствате кога да си дадете почивка.

bratignat
02-25-2010, 12:55
Щом сте 12 клас, това всъщност не е така далечно времето, за което той ти говори. Струва ми се, че иска да те подготви за нещо. Може да не иска да живеете заедно. Или пък може би не е толкова влюбен в теб. Ти най-добре можеш да видиш.

BoRnHaPpY
02-25-2010, 12:56
Може би защото той повтаря това от както сме тръгнали! :) Да,гадно е и съм му казвала да не говори така,защото аз си падам малко песимист и винаги си мисля за бъдещето и то е все гадно.Но той през седмица,месец си ми го казваше,а сега вече иска точно време ... Иначе е страхотен човек,правил е много неща за мен ,вярва ми,грижи се за мен,интересува се дали съм добре,помага ми в много неща и т.н,но това просто не го схващам и не знам дали ще го схвана.Забелязала съм обаче,че прави планове от много далече.На края на миналата година снимаше наши клипчета,но не казваше защо и на рожденният ми ден и на следващия когато правехме една година беше съединил всички клипчета в един клип с музика и надписи.А веднъж ми беше казал "Ще се омъжиш ли за мен?" и аз се смеех .а той каза "Смешно ли е?",някой ден ще разбереш защо съм ти го казал така.Ей такива все "някой ден ще разбереш ..."Все неща за в бъдеще.

Stan4o123
02-25-2010, 12:59
Абе какви са тия глупости с омръзването,НЕ МОГА ДА РАЗБЕРА,как с приятелите си не си омръзвате?!Има временни застой в отношенията,но затова ги наричам временни,и моята приятелка почти не излиза с мен,защото не искала да ми омръзва,ъъъъ.
По темата : Не те иска вече,или мисли,че няма да те иска,затова си оставя вратичка,самият факт,че изобщо обмисля този варият е достатъчно красноречив,че си мо поомръзнала и те мисли за нещо като тежест,досада...Искрено се надявам да греша,все пак!

krem4et0
02-25-2010, 15:09
Живее му се на човека и иска да пробва и друго. Може би смята, че прекалено рано сте се срещнали и иска да види и другата страна. Кажи на твоя човек от името на кака си Креми да си седне на задника и да спре да мисли подобни неща. Ако иска да е с теб - ще бъде. Ако не ще - ей му пътя, ама ще си остане сам. Знам какво изпитва - страх. Разбирам го, заото и моя мъж е в подобна ситуация. Според него прекалено рано сме се срещнали, а не сме готови все още създаваме семейство. Но от проблемите не се бяга, а се решават на място. Ако се разделите, ако учите в различни градове, каква е гаранцията че след 3 години ще искате пак да сте заедно? Граничи с нулата подобна възможност, защото ще имате различна среда, различни приятели, различна насока за развитие. А и вие самите ще сте различни. Повярвай ми, след завършването на гимназията човек се променя много, а да не говорим след завършването на университета. Животът ти стоварва какво ли не. Ако не сте заедно в тези моменти, то няма да бъдете заедно и после. Да не си прави той илюзии, а и ти самата. Той иска да излиза по купони, да прави секс с други, да изживее младостта си, а не да ти дава отчет с кого излиза, да въртите домакинство, да изчислявате бюджет. Нормално. На 18-19 е. Бъдете заедно докато искате да сте заедно, докато се обичате, докато намирате смисъла в това. Не живейте заедно щом не го чувствате. Дайте си малко свобода в това отношение.
А за омръзването съм някъде по средата. 6-та година имам връзка. Тази година правим 25. Запознахме се лятото след 12-ти клас. Общо-взето студентските ми години минаха в това да съм обвързана, но не и вързана с някой. Излизала съм, забавлявала съм се и без него, но в рамките на нормалното за обвързано момиче. Все още не живеем заедно с план това да се промени до лятото. Но 6 години сме си заедно, обичаме се, забавляваме се, скучаем си, караме се и прочие, но не и по цял ден. От това може да писне, особено ако си на 18.
Все още ми се струва, че сме прекалено малко време заедно и искам още и още. Не ми е омръзнало да бъда до любимото си същество. Им някаква рутина и скука, но не е точно омръзване.