PDA

View Full Version : "излизане"



CRAZYNEO6
02-25-2010, 12:53
Какво бихте направили ако половинката ви излиза с бивш/а приятел/ка, въпреки явното недоволство от ваша страна и получавате реплики от сорта на "ние сме само приятели, пък и не си този/тази който/която ще ми казва какво мога правя"

w0sh
02-25-2010, 12:56
Ще си ажа БХ, ако има нещо, то не мгоа да го предодвратя, ако няма, то защо се притеснявам.

Stan4o123
02-25-2010, 13:05
Ако излезнат само 2мата,въпреки че съм и казал,че не го одобрявам,ще я скъсам със сигурност,не стига,че преди време постоянно ми говореше за бившите си,което ме дразнеше до небесата,пък и да излиза с тях,НЕ,наречете ме ревнив,но това е прекалено!

ShtrudeL
02-25-2010, 13:05
Че ще съм против,то я ясно. Ужасно съм ревниво,дори да не е бивша. Еми какво мога да направя? Не мога да му заповядвам.

dimitar_ak
02-25-2010, 13:52
Щом не крие, че излиза с бивш и ти казва, че са само приятели най-вероятно е точно така. Ако имаше още нещо между тях то щеше да е прикрито и ти дори да не знаеш, че се виждат.

BonbonaBaby
02-25-2010, 13:58
Ще и кажа "Еби си майката пача!!!" 8)

filmimilmi
02-25-2010, 14:07
От опит ти казвам, не се занимавай с пачи, които излизат с бившите си. Нали знааеш - приятелството понякога прераства в любов, но любовта в приятелствот - не! Щом още се размотава с бивши насам и натам въобще не се занимавай с нея.

SmilezZz
02-25-2010, 14:09
Щом не крие, че излиза с бивш и ти казва, че са само приятели най-вероятно е точно така. Ако имаше още нещо между тях то щеше да е прикрито и ти дори да не знаеш, че се виждат.

+++
А и трябва да й/му имаш доверие..Щом ти е казал/а,че се виждат,но просто приятелски - вероятно е така..
Имайте си доверие и всичко ще се оправи..Но ако ти пречи (т.е. ревнуваш) - поговорете си - мисля,че ще вземете най-правилното решение

ivcheto0o
02-25-2010, 14:14
Щом не крие, че излиза с бивш и ти казва, че са само приятели най-вероятно е точно така. Ако имаше още нещо между тях то щеше да е прикрито и ти дори да не знаеш, че се виждат.

+++
А и трябва да й/му имаш доверие..Щом ти е казал/а,че се виждат,но просто приятелски - вероятно е така..
Имайте си доверие и всичко ще се оправи..Но ако ти пречи (т.е. ревнуваш) - поговорете си - мисля,че ще вземете най-правилното решение

sexa_na_kompleksa
02-25-2010, 14:19
Ако съм му казала, че ми е неприяно, а въпреки това е излезнал с нея, ще се замисля сериозно върху връзката ни. За мен това е сериозен проблем, колкото и да твърди, че са "само приятели". За Бога, няма ли приятели, с които да излиза, та да се среща с бившата?

CRAZYNEO6
02-25-2010, 14:37
"За Бога, няма ли приятели, с които да излиза, та да се среща с бившата?"
Напълно съм съгласен с това

sexa_na_kompleksa
02-25-2010, 14:45
"За Бога, няма ли приятели, с които да излиза, та да се среща с бившата?"
Напълно съм съгласен с това

Ами кажи й го.
На мен би ми било обидно, ако приятелят ми излиза с бившата си. Веднага бих си помислила, че чувствата му са се върнали и че вече не изпитва нищо към мен.

krem4et0
02-25-2010, 14:54
Като няма нищо да ме вземе и мен. Приятелите на любимия са и мои приятели.

ShtrudeL
02-25-2010, 14:58
Като няма нищо да ме вземе и мен. Приятелите на любимия са и мои приятели.

Доста добра идея. ^^

CRAZYNEO6
02-25-2010, 15:17
"За Бога, няма ли приятели, с които да излиза, та да се среща с бившата?"
Напълно съм съгласен с това

Ами кажи й го.
На мен би ми било обидно, ако приятелят ми излиза с бившата си. Веднага бих си помислила, че чувствата му са се върнали и че вече не изпитва нищо към мен.

Казвал съм го :)

CRAZYNEO6
02-25-2010, 15:18
Като няма нищо да ме вземе и мен. Приятелите на любимия са и мои приятели.

тоя номер също не мина :D иначе и на мен ми хрумна :?

wasch0
02-25-2010, 15:32
Щом не крие, че излиза с бивш и ти казва, че са само приятели най-вероятно е точно така. Ако имаше още нещо между тях то щеше да е прикрито и ти дори да не знаеш, че се виждат.

GregoryHouse
02-25-2010, 15:36
Ще и кажа, че съм точно аз този с който трябва да се съобразява.Ако ли не, ей ти път,ей ти крака действай.

justonegirlwithonehope
02-25-2010, 15:48
Обясни и съвсем спокойно, че не ти е приятно когато тя прекарва времето си с него.Момичетата обичат спокойния тон, прояви и малко нежност към нея.Просто и кажи колко много я обичаш и не искаш тя да се вижда насаме с бившия си, че ревнуваш и прочие.Ако те обича ще те разбере, ако не какъв е смисъла да сте заедно.Днеска ти казва "ти ли ще ми кажеш с кой да излизам", утре ще те попита "ти ли ще ми кажеш с кого да спя" .. тъпи работи .. :?

krem4et0
02-25-2010, 16:21
Като няма нищо да ме вземе и мен. Приятелите на любимия са и мои приятели.

тоя номер също не мина :D иначе и на мен ми хрумна :?

Че какво гадже е, че ще излиза с други момичета без теб. Ти пък се тръсни на срещата и кажи - не мога без тебе, мило. Сериозно - не бих го пуснала без мен. Няма такъв филм просто.

peshost
02-25-2010, 17:28
Кифлизъм голем...

CRAZYNEO6
02-25-2010, 17:30
Разбирасе по-горе въпросите се задават и от двете страни много по-тактично и с по-мек тон... или защото съм момче ги разбирам така или някъде греша

paniko
02-25-2010, 18:47
ми ще скъсам..на мен поначало си ми е ужасно трудно да имам доверие на човека до себе си,пък камо ли ако излиза с бивши..за да се примириш с тва според мен трябва да имаш огромно доверие,което е супер рядко,иначе си е мъчение и само се тормозиш

clockwork
02-25-2010, 18:50
аз немам нищо против, нали малко доверие трябва да си имаме.

Nich
02-25-2010, 20:04
аз защо си мисля че проблема не е в бившата, а в това че не се съобразява с твоите чувства и предпочитания ? и отношението към теб....

krem4et0
02-26-2010, 07:08
clockwork, какво доверие, какви 5 лева? Тук доверието няма нищо общо. Може нищо да не правят, но въпросът е принципен. Щом наранява половинката си, значи трябва да спре да го прави.
Когато си във връзка се налага да преглъщаш някои неща и да си "забраняваш други", ако знаеш, че биха наранили другия. След като няма нищо, защо той е иска и тя да дойде? Аз бих била доста подозрителна и мисля с основание.
И не, нямам доверие мъжът ми да излиза с жена, в която си е завирал част от организма. Сори.

iveetyy
02-26-2010, 08:43
Като няма нищо да ме вземе и мен. Приятелите на любимия са и мои приятели.

Right !

CRAZYNEO6
02-26-2010, 15:20
Като няма нищо да ме вземе и мен. Приятелите на любимия са и мои приятели.
Отговор "има приятели и приятели" :?

justwondering
02-26-2010, 16:32
Значи да я/го скъса само заради някви предрасъдъци, че нещо можело да стане? Да бе да.
Не я/го съди предварително. Ако има нещо, ще разбереш, рано или късно. Ако си разбрал/а от трети човек, че излизат, а не от нея/него е съмнително, но това не означава, че веднага трябва да късате. Може да си сбъркал/а и да изпуснеш някое много яко гадже само защото си си въобразил/а нещо.

pamii
02-26-2010, 16:52
Или бих го помолила да ме вземе и мен, или щях да скъсам с него. :)

mArMaLaDkA
02-26-2010, 18:01
^ Вярвай, приятелят ти първи би те зарязал, ако се държиш като ревнива 13-годишна и му поставяш ултиматуми винаги, когато нещо не ти изнася.

pepschy
02-26-2010, 18:44
Ще и кажа "е** си майката пача!!!" 8)

щеееее пия чаак доо сутринтаа .. :D :lol: :lol:

krem4et0
02-26-2010, 21:25
Като няма нищо да ме вземе и мен. Приятелите на любимия са и мои приятели.
Отговор "има приятели и приятели" :?

нЕма такова положение при нас. С жени без мен не излиза (не, че е имал желание)! От какъв зор? Щом аз преча, да си е с тях (жените), а не с мен.

mArMaLaDkA, след като твърди, че аз съм най-близкия му човек, би следвало да предпочете мен пред някакви си бивши. Да, не мога да поставя ултиматума майка ти/баща ти или аз, но този мога. Не ми се е налагало де. Но и той се усеща кое би ме наранило и би ме ядосало.

Auby
02-27-2010, 00:03
Какво бихте направили ако половинката ви излиза с бивш/а приятел/ка, въпреки явното недоволство от ваша страна и получавате реплики от сорта на "ние сме само приятели, пък и не си този/тази който/която ще ми казва какво мога правя"

Ако не съм аз тоя, който да ти казва какво да правиш, какво правиш с мене още? :?

soul1199
02-27-2010, 10:48
Какво бихте направили ако половинката ви излиза с бивш/а приятел/ка, въпреки явното недоволство от ваша страна и получавате реплики от сорта на "ние сме само приятели, пък и не си този/тази който/която ще ми казва какво мога правя"ще му кажа да избира м/у мен и нея 8)

Take_That
02-27-2010, 17:59
Като няма нищо да ме вземе и мен. Приятелите на любимия са и мои приятели.

Доста добра идея. ^^

Много добра бих казала аз.