PDA

View Full Version : Рязане на нокти.



shadowOne
02-25-2010, 14:38
Здравейте! Искам да поискам помощ от вас за един мой много срамен проблем - ноктите. Аз съм момче на 15г. (както се вика пръча станал за женене вече) и ми е гадно да си режа ноктите :( Не ме е страх искам да ги режа ама не мога. Като ги изрежа и стоя като някой пед***с с разперени пръсти и не искам да пипам нищо с ръцете си. Ноктите ми си стоят дълги около 3-4 милиметра защото си ги "подстригвам". Искам да се оттърва от тях защото всички приятели ми се подиграват за това нещо и ме е срам да ходя да играя и белот с приятели само и само да не ми се виждат пръстите защото правят голямо впечатление и веднага ставам за смях. Ако има някой със същия проблем и го е решил моля да ми отговори много ще съм му благодарен. Пишете ми всички искам да намеря решение на проблема ми.

daru6a1
02-25-2010, 15:37
От цялата работа почти нищо не разбрах .. :-o Как така не си режеш ноктите ?! Това си е част от личната хигиена и тъй като не те е страх еми давай де! Играеш белот пък .. ами незнам .. Странни въпроси :-$

shadowOne
02-25-2010, 16:47
става ми гадно на пръстите направо настръхвам и изтръпвам като пипна нещо с върха на пръстите си

ImmortalSportFreak
02-25-2010, 17:35
Ако не се бъзикаш това се дължи на психологически проблем.От колко време си така ? Мани стреса от живота си и си намери занимания ...

shadowOne
02-25-2010, 21:43
не се бъзикам и съм от малък така колко бой съм изял от нашите за това нещо не е истина :) но пък и не съм стресиран познавам себе си много съм уравновесен и рядко нещо може да ме притесни или изкара извън нерви