PDA

View Full Version : Ужасен любовен триъгълник...



2s
02-25-2010, 14:55
Здравейте всички!

От дълги обяснения няма смисъл, на кратко се оказах в ужасен любовен триъгълник: аз, бившия ми приятел, с който подновихме някакви взаимоотношения и неговия най - добър приятел, който е влюбен в мен.

Нещата опират до това, че се сега се опитвам да намеря начин да отблъсна приятеля на бившия си, да убия чуствата му, но нямам и идея как, надявам се някой да даде добра идея.

a1a2b3v
02-25-2010, 15:26
Хмм и как по-точно искаш да го отблъснеш и защо?? :)

wasch0
02-25-2010, 15:31
бъди просто приятелка с приятеля на бившия си..


Ти сигурна ли си че бившия ти те харесва?

GregoryHouse
02-25-2010, 15:34
Кажи му, че е тъп, грозен и смотан.

2s
02-25-2010, 15:38
Не знам как да го отблъсна, но го искам защото той застава между мен и бившия ми.

Аз съм само приятелка с него, но той има чуства към мен. А за бившия съм сигурна...ние пак имаме по - близки взаимоотношения.

Не искам да го наранявам...и на двамата ни е скъп.

justonegirlwithonehope
02-25-2010, 15:45
Какъв е смисъла да се занимаваш и да кроиш планове да го отблъснеш.Кажи му истината.Обясни му, че нямаш чувства към него и много съжеляваш, но няма как да сте заедно и че имаш чувства към друго момче.Не му казавй кое, за да не се скарат, все пак са приятели.Когато се съберете пак с бившия то ще се разбере няма начин. :)

2s
02-25-2010, 15:50
Ако му кажа директно, ще го нараня много. А, ако му кажа, че е заради друг ще му е ясно кой е той. Въпроса е в това да убия чуствата му към мен, за да спре да дава надежди и да не го нараня като съм с друг.

sunshinepp
02-25-2010, 18:56
Ако му кажа директно, ще го нараня много. А, ако му кажа, че е заради друг ще му е ясно кой е той. Въпроса е в това да убия чуствата му към мен, за да спре да дава надежди и да не го нараня като съм с друг.

Емии . . точно, кажи му истината и ще убиеш всичко . . :)

2s
02-25-2010, 19:02
Само дето така ще разваля нашето и тяхното приятелство...

sunshinepp
02-25-2010, 19:13
Само дето така ще разваля нашето и тяхното приятелство...

А ти май си мислиш, че чувствата се изпаряват бързо бързо . . Не знам какво има към теб ..
И нима смяташ, че има вариант в който да не си развалите приятелството?

Е ако момчето е разбрано.. ноо в много редки случаи . .надяваш се на нещо почти непостижимо..
Поне аз така мисля . . :o

Thefrostless
02-26-2010, 06:02
Вземи един пистолет и го застреляй. Изпробвано!

doomkillerr
02-26-2010, 06:20
И на мен много странно ми зуви въпроса на авторката "как да убия чувствата на някого..." :? Вярно е, че истината казана в очите боли, но все пак постави се и ти на мястото на "третия" в този любовен триъгълник... 8)

П.С. - Според мен е най-добре да зарежеш окончателно "бившия", а на неговия приятел да обясниш, че не изпитваш нищо към него, но все пак в никакъв случай не използвай израза "искам да си останем само/просто приятели...", защото това е по-лошо от колкото да го "резнеш" от веднъж! Поне така няма да живее с тайни надежди за вбъдеще... 8)

DarkWitch
02-26-2010, 06:39
Какъв е смисъла да се занимаваш и да кроиш планове да го отблъснеш.Кажи му истината.Обясни му, че нямаш чувства към него и много съжеляваш, но няма как да сте заедно и че имаш чувства към друго момче.Не му казавй кое, за да не се скарат, все пак са приятели.Когато се съберете пак с бившия то ще се разбере няма начин. :)
+1

2s
02-26-2010, 13:19
Вече не ми пука особено за приятелството ни, пука ми само за тяхното...

Била съм на мястото на третия и знам какво е и все пак в момента той е просто един огромен проблем...

"Бившия" не мога да го зарежа окончателно...даже изобщо. Обичам го и него искам!

Тоя израз "искам да си останем само/просто приятели..." много го мразя и не бих го използвала, но в действителност е точно така. Ако пък го резна изведнъж ще е прекалено гадно спрямо него...

justwondering
02-26-2010, 16:42
Какъв е смисъла да се занимаваш и да кроиш планове да го отблъснеш.Кажи му истината.Обясни му, че нямаш чувства към него и много съжеляваш, но няма как да сте заедно и че имаш чувства към друго момче.Не му казавй кое, за да не се скарат, все пак са приятели.Когато се съберете пак с бившия то ще се разбере няма начин. :)
+1

Take_That
02-27-2010, 18:06
Първата ми мисъл след като прочетох темата ти беше "Олеле". Както и да е, ситуацията наистина е доста заплетена.
1-во - Ти харесваш ли приятеля на бившия си приятел.
2-ро - Сигурна ли си, че бившия ти приятел иска отново да сте заедно?