PDA

View Full Version : Проблем в училище



MrUnnamed
02-25-2010, 14:59
Проблемът е следният ... значи вчера аз и още 3-ма приятели имахме психология и учителката преди да влезе един от приятелите ми издаде съвсем лек и тих звук.После госпожата по психология отиваше до бюрото и другия издаде същия звук но 2 пъте и малко по силно.Така и госпожата ни вдигна и 4-мата и ни пита кой се и никой не си презна и тя каза , че повече няма да ни пусне в часа и да викаме родители да се разберат какво да правят.3-мата си тръгнаха от часа а когато аз щях да си тръгвам тя ме попита ти имаш ли нещо общо със това и аз казах не нямам нищо общо и тя ми каза да си седна.След 5 минути ме попита дали знам кой е аз и казах , че няма да и кажа.След около 15-тина минути единия се появи в час и седна без да каже нищо та така за него ден.Обаче днес и 4-мата влязохме в час държахме се съвсем кротко нито дума от никой и тя почна да ни награбва и накара виновниците да си признаят така те си признаха даже и се извиниха и учителката им каза , че не приемала извинения от никого.После ги кара да пишат молби със извинения те ги написаха и тя ги изгони от час с израза "мен не ме е страх от министри , директорки нито от вас" даже ги нарече простаци.И те отидоха до дирекцията да кажат на директорката какво е станало и даже си презнаха всичко , че те били виновни и неискали да са в такива отношения с госпожата.Директорката влезна и госпожата се спека и ги остави в час.И после госпожата почна да натапва тях , че са преказвали за госпожата , че само нея одвинили а всъщност те казаха всичко даже , че и те са виновни.И после едното момче отиде да казва на класният ни , че трябва да си тръгва поради семейни причини което беше така и той като му скочи отгоре "върви до канцеларията да ти давам дипломата и да се махаш от това училище върви върви".И днес цял ден само със проблеми се занимаваме защото и ние сме с тях а това всичкото стана заради две клукарки на първия чин който искат да "РАЗБЕРАТ" нещо.А това момче е на предела да се премести в друго училище а ние сме едва 18 човека и ако той се премести ще се пръснем.От началото на годината само него слагат на топа постоянно двете клукарки го обвиняват и намистат работите , че само той е виновен.Малко ни беше да им разбийм устите.Даже заради тях няколко учители са го намразили и той незнае вече какво да прави.Моля ви помогнете ми ... Посаветвайте ни какво да направим за да си изгладим отношенията с учителката

someonerandom
02-25-2010, 15:03
Ти си идиот.

BeezyJey
02-25-2010, 15:05
Ама ,че си тъъъъъъъъъп ..

SmilezZz
02-25-2010, 15:06
И какъв е проблема в училище ?

nIkEnCeTy_bE
02-25-2010, 15:14
Нямаш ли си друга работа?!

MrUnnamed
02-25-2010, 15:20
айде сега четете защото не го направих както трябва