PDA

View Full Version : rojden den



pamii
02-25-2010, 15:00
Heyy^^ Kato za nachalo iskam da se izvinq, no nqmam podhodqshtiq shrift !! :neutral:
Taka .. imam maluk problem:
Jiveq v Berlin, v 6 klas sum (12 godini) Edna sauchenichka (mnogo sme blizki) ima rojden den na 13.03. i mi kaza che shte pravi party i tqh. Shte otidem u tqh, shte prespim i shte si trugnem na drugiq den. Problema obache e, che maika mi ne me puska poradi fakta, che shte kani momcheta.. (7 momicheta i 5 momcheta) vsichki sa ot edin klas! Az sum za purva godina s tqh, no gi poznavam i to mnogo dobre. Maika mi kazva, che ne e moralno da spq s momcheta v edna staq.. (vsichki shte spim v edna staq)! Za tuk tova e suvsem normalno. Plud tova maika i i e pozvolila vse pak. Puk i predi e pravila Halloween party i e bila sushtata obstanovka. Na vsichki im pozvolqvat , samo na men ne ! Mnogoo iskam da otida, no ne moga da obedq maika si. :x molq vi daide mi savet .. Kak da q obedq ? :cry:

SmilezZz
02-25-2010, 15:05
Поговори с нея..Кажи й,че искаш много да отидеш..Или пък може да помолиш родителите на приятелката ти да говорят с вашите..

a1a2b3v
02-25-2010, 15:06
Според мен, щом е казала не, трудно ще я обедиш. НО защо не опиташ да я запознаеш с тези момчета? Ако ги познава може би ще бъде по-сигурна :)

pamii
02-25-2010, 15:19
Blagodarq mnogo, no roditelite ne si komunikirat kakto v Bulgariq .. Taka che nqma kak maika i da q obedi za jalost ..
Tq veche gi poznava, vijdala gi e, no prosto ne smqta che e redno shtom sum na 12 .. Kazah i hilqdi puti, che nqma da ima posledstviq ili neshto podobno, no tq prosto si e nabila v glavata i ne znam kak da q obedq .. Chakam drugi mneniq :-)

SmilezZz
02-25-2010, 15:37
Blagodarq mnogo, no roditelite ne si komunikirat kakto v Bulgariq .. Taka che nqma kak maika i da q obedi za jalost ..

Сори,не знаех..

Еми тогава й обясни,че не ти е удобно - всички да са там,а ти не..Кажи й,да ти има доверие..Не знам..Опитай по всякакъв начин..
Успех !!! :-)

anna93
02-25-2010, 15:45
Ти си на 12! Какво можеш да направиш? Тук в България, в мойто даскало като гледам момичетата в 5-6 клас вече са започнали да се гримират и какво ли не да правят, но не знам какво е положението в Германия. Но щом казваш, че майкати вече ги познава, значи вече си има мнение за тях. Така че поговори с нея и я обеди, че те не са такива хора, които ще направят нещо нередно.

pamii
02-25-2010, 15:56
Pak shte govorq s neq .. :( Stiga samo da ne i go natqkvam i da uzbuhne ii da si izgubq malkata vuzmojnost, koqto ima da otida.. :booooomb: P.S. Tq naistina moje da mi ima pulno doverie, zashtoto az samata ne bih napravila neshto neredno i znam che ne go pravi za moe zlo, a prosto se pritesnqva .. Naii mnogo da igraem na shishe ... 8-) :? A za vas tova moralno li e? Bihte li me pusnali (pri polojenie, che priqtelkata mi jivee na 10 min. ot vkushti) ? :shock:

amk933
02-25-2010, 16:19
Писането на КИРИЛИЦА във форума е задължително, независимо къде се намираш.
Моля те, препиши темата си на подобаващия шрифт.
Ако нямаш кирилица: http://forum.abv.bg/abv/lat2cyr.php
И понеже виждам, че си нова, ето и правилата: http://teenproblem.net/f/pravila.html :)

Благодаря и приятен престой във форума... :)