PDA

View Full Version : Музика за настроение



tWiLigHtgIrL
02-25-2010, 16:09
Коя песен бихте слушали според настроението/състоянието си ? ( весел/а,тъжен/а,ядосан/а и т.н.)

пп-Крадната тема 8-)

maybeline
02-26-2010, 11:47
весела-Dj Simos-Stou kathereyti to Gyali ; Илиян-Тупалка ; Андреа-И така нататък ; Галена-На две големи ; Дебора и Кристиана-Всичко или нищо ; Stella Kalatzi-Mi Mafineis Moni mou ; Dj Simos-Pes tou ; Crossfade-Cold ; Lady Gaga-Bad Romance ; Тони Стораро-Отличен 6 и още много

тъжна-Гадния и Дорoтея-I love u ; Динозавъра , Келеша и Богито - Кажи ми какво е любовта ; Soldier of fortune и още

ядосана-Евето-Яд ме е за всичко ; Галена-Нещастница и още..

MrUnnamed
02-26-2010, 12:33
Весел - Wosh MC - pesenta ; Kid Kudi - Day'n'nite ; Kesha - Tik Tok и други

Тъжен - Evanescence - Bring me to life ; Respekt - Пречка за любов ;DenYo - Колко и други

Ядосан - Nad Zakona - Заедно сме ; Nad Zakona - На хранилката ; DenYo - Маската

Disasterpiece
02-26-2010, 17:22
Весела - Cobra Starship - Snakes on a Plane, Fall Out Boy - I Don`t Care, Saliva - Superstar, My Chemical Romance - Teenagers и др...

Тъжна - Breaking Benjamin - The Diary Of Jane, Him - Join me in Death, Apocalyptica Feat. Adam Gontier - I Don`t Care, Slipknot - Dead Memories, Slipknot - Duality, Megadeth - Promises и др...

Ядосана - Anal Dissected Angel - Pimpled Cunt, Dope - Bitch, Lamb Of God - Again We Rise, Dethklok - Face Fisted, Cannibal Corpse - Blunt Force Castration и др...

Ashenvale
04-29-2011, 00:16
Весел - Чалга
Тъжен - Радо Шишарката
Ядосан - HARDCORE

RaWw
04-29-2011, 05:10
Весел - Чалга
Тъжен - Радо Шишарката
Ядосан - HARDCORE :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: