PDA

View Full Version : Балсам оцветител/шампоан оцветител/лекарства за цветен кичур



silwinka
02-25-2010, 16:09
Хора..знам,че има някоя такава тема-но това е друго.
искам да ви попитам..

На руса коса,понеже ще правя косата на една приятелка,ще хване ли - розов,лилав или син кичур? и кое най-много ще ходи.
тя е навита за лилав,но има ли такава боя,оцветител или балсам оцветител?
ДА СЕ ОТМИВА! ДА СЕ ОТМИВА,СЛЕД 3-4 ИЗМИВАНИЯ!

също - коя марка е най-подходяща,поразрових се из козметичните магазини наоколо-видях само на Pallete..добър шампоан ли е?

относно тези лекарства: Розово-Фуксин
Лилаво-Пиоктанин
Зелено-Гранофорин
ТЕ ИЗТРИВАТ ЛИ СЕ СЛЕД ИЗМИВАНИЯ,ИЛИ СА ПРОСТО КАТО БОЯ?

Помогнете,моля - след 2-3 дни ще и цапам косата,спешно е.

twilightHeart
02-25-2010, 16:26
Аз знам от личен опит, че от лекарства мн бързо се измива. Обаче си ги правих с др лекарство. След като се измиха ги направих с боя лилави ии не мръднаха доста време (за жалост). Пробвай с лекарство и питай фармацевта/фармацевтката дали знае след колко време се отмива. Проучи всичко, за да не стане беля.

silwinka
02-25-2010, 16:28
окей,тенкс.
само че да питам,тези лекарства - особено за лилавия цвят,откъде се купуват,също и за цена..
м друг потребител,да е ползвал а-у
споделяйте , моля ви .
не искам да я оклепам,че после ще мрънка XD

twilightHeart
02-25-2010, 16:29
Ъъъ аптека? Аз оттам си го взех, но беше преди 2 години. Тва лято пак исках ама ми казаха, че вече не си произвеждало и за тва направих грешката с боята.

silwinka
02-25-2010, 16:37
Ъъъ аптека? Аз оттам си го взех, но беше преди 2 години. Тва лято пак исках ама ми казаха, че вече не си произвеждало и за тва направих грешката с боята.

лошо,лошо.
първо-тенкс,че се отзоваваш.
второ - за колко дни ти се изми боята? (лилава,мисля беше)

twilightHeart
02-25-2010, 16:43
Ъъъ аптека? Аз оттам си го взех, но беше преди 2 години. Тва лято пак исках ама ми казаха, че вече не си произвеждало и за тва направих грешката с боята.

лошо,лошо.
първо-тенкс,че се отзоваваш.
второ - за колко дни ти се изми боята? (лилава,мисля беше)

Значи НЕ С БОЯ!! Недей, защото не се отмива с месеци. Мойта беше лилава на палете за кичури. После, заради у-ще се мацах с хиляда простотии и бои, за да се махнат.

Лекарството,което ползвах не е нито едно от изброените, така че не се притеснявай, че го няма. Пробвай с фоксин. И задължително говори с аптекаря.

silwinka
02-25-2010, 16:46
към twilightHeart - тенкс много,само че до колко измивания се маха,и става ли само на един кичур примерно?

към tonitta - яко и се е получило,а после кога може да се махне този цвят?

twilightHeart
02-25-2010, 16:48
Амии с лекарството се изми след 3-4 измивания. Може и по-малко не помня. Но не гарантирам,че и за фоксина ще е така,защото наистина беше некво др лекарство мойто.

silwinka
02-25-2010, 16:57
Амии с лекарството се изми след 3-4 измивания. Може и по-малко не помня. Но не гарантирам,че и за фоксина ще е така,защото наистина беше некво др лекарство мойто.

за име,нещо..сещаш ли се?

Daqn4eto0o
02-25-2010, 20:24
Не искам да ги чувам вече :D :D :D
Преди няколко дена си взех шампоан оцветител уж черен и русите ми кичури станаха синииии много синиии :D

sunshine955
02-26-2010, 10:30
Не искам да ги чувам вече :D :D :D
Преди няколко дена си взех шампоан оцветител уж черен и русите ми кичури станаха синииии много синиии :D
8-) :shock:

anna93
02-26-2010, 11:28
Не искам да ги чувам вече :D :D :D
Преди няколко дена си взех шампоан оцветител уж черен и русите ми кичури станаха синииии много синиии :D

Една от моя клас с какво се беше боядисвала и тя беше станала синя - цялата коса. Но май беше с някакво лекарство.

silwinka
02-26-2010, 14:59
МОЛЯ ВИ , ДАЙТЕ МИ ОКОНЧАТЕЛЕН ОТГОВОР
- КАК СЕ ПРАВИ КИЧУР С ПИОКТАНИН / ФОКСИН
- МАЦА ЛИ МНОГО
- КОЛКО ВРЕМЕ ДЪРЖИ НА РУСА КОСА(НАЙ-ВАЖНИЯ ВЪПРОС)

twilightHeart
02-26-2010, 15:02
МОЛЯ ВИ , ДАЙТЕ МИ ОКОНЧАТЕЛЕН ОТГОВОР
- КАК СЕ ПРАВИ КИЧУР С ПИОКТАНИН / ФОКСИН
- МАЦА ЛИ МНОГО
- КОЛКО ВРЕМЕ ДЪРЖИ НА РУСА КОСА(НАЙ-ВАЖНИЯ ВЪПРОС)

На руса коса ще държи повече. То и аз съм руса ама по-тъмно.

silwinka
02-27-2010, 07:21
тенкс.
някой друг да каже нещо по въпроса?

Brutalikus
02-27-2010, 11:28
!!! първо за да го използвате трябва да ви е светла косата или изсветлена!!!! Пиоктанина може да се използва с балсам за коса понеже е мн течен и цапа ако искате кичур го смесете с балсам и се намажете и го увиите в някво фолио безцветно ,може и с найлон. :-) ам също ако пък не искате с балсам с тампон напоявате косата си и после се увива защото мнннн цапа .тря с ръкавици да работите 40 мин се стои но зависи от процента аз ползвам 2 % и така дано да съм ви помогнала :-) :grin:

Brutalikus
02-27-2010, 11:37
гранофорина вече не се произвежда и като цяло тези не6та се изливат за около седм и не6то ам въобще хората със светли коси са щастливци но както жс не е мн за дъ;лго

billytalent
02-27-2010, 11:39
Аз се правих с пиоктанин,преди това си изрусих няколко кичура,смесих го с балсам и с едни ръкавици 8-) си намазах кичурите,но издържа само 2-3 дни

Brutalikus
02-27-2010, 11:40
ам толкоз за съжаление то и аз знам 4е толкова време издържа аа междудругото за син цвят съм чувала за метиленово синйо използва се аквариума но сиг тря да става :)

silwinka
02-27-2010, 15:08
а,някой рус да е пробвал,да каже след колко време се маха цвета и не оставя следа?!

silwinka
03-05-2010, 18:10
След колко време се трият абсолютно всичките следи от боята и т.н

awesomesheepy
03-06-2010, 18:56
зависи.
аз съм с черна коса,хвана ми лилав - но се задържа до 2 дни..

bubs95
03-13-2010, 21:24
за боите не сам много на ясно ,но на руса коса най- много ще отива розов кичур(като на Аврил)!

anna93
03-16-2010, 02:37
За лилавия кичур как се казва лекарстовото?

awesomesheepy
04-01-2010, 20:23
За лилавия кичур как се казва лекарстовото?

Пиоктанин.

divaneee
04-01-2010, 20:42
За да не правя нова тема, искам да попитам шампоаните оцветители колко г/д издържат или то всеки път като се измия ще подновява цвета? Също и марка да ми препоръчате. Днес ходих в една парфюмерия и ми казаха, че тези на Pallete са ги спрели преди доста време. :o

awesomesheepy
04-02-2010, 07:15
За да не правя нова тема, искам да попитам шампоаните оцветители колко г/д издържат или то всеки път като се измия ще подновява цвета? Също и марка да ми препоръчате. Днес ходих в една парфюмерия и ми казаха, че тези на Pallete са ги спрели преди доста време. :o

на Palette ги има в производство,спокойно.
можеш да пробваш на Арома,и те не са лоши.
Ами,пише до 8 измивания,макс..Зависи от самия шампоан(отзад пише)