PDA

View Full Version : Има ли смисъл???



blago0o
02-25-2010, 18:28
СЛучката е такава: Обичам едно момиче, която си има гадже, но по някакъв начин искам да забележи, че я обичам, но не знам по какъв
МОЛЯВИ ПОМОГНЕТЕ! ПИШЕТЕ ВАШИТЕ МНЕНИЯ

А и гаджето и е моя най-добър приятел

Stan4o123
02-25-2010, 18:29
Боже,заплетена ситуация,единсвтеното нещо,което можеш да направиш е... НИЩО,иначе ще загубиш и приятеля си и нея...приеми го,че тя е забранен плод!

LadyDi
02-25-2010, 18:32
Ако наистина ти е най-добър приятел, щеше да си кротуваш.

Иначе, темата много прилича на ебавка...

w0sh
02-25-2010, 18:32
Тук имаш две опции

1- да нарушиш приятелския кодекс (гадно нещо, аз не го прощавам лесно). За тази цел трябва да проучиш, какви са отношенията им и да намериш подходящия момент, когато, да се проявиш и да грабнеш сърцето на твоята принцес

2-Решението на смелия човек (така го наричам де) - Бъди честен с приятеля си(първо) и с нея. Вероятно ще прекъснеш взаимоотношения и с двамата, но поне ще бъдеш горно човешко същество

има и 3-ти варант и той е да се опитваш да говориш само с нея, който ще доведе до това , че приятеля ти също ще разбере и ще провалиш и двете опции.

LadyDi
02-25-2010, 18:36
w0sh, има и четвърта опция и тя е да си спази приятелския кодекс, да запази гордостта си като не се изложи на риск да бъде отритнат и от двамата и да си замълчи.
На тази възраст, влюбването е леко преходно, много скоро може да пренасочи симпатиите си другаде, само че онази торба ще е завинаги развързана.

pamii
02-25-2010, 18:49
Амии щом гаджето и ти е добър приятел, мисля, че не трябва да им се месиш в отношенията..! Според мен не трябва да и показваш, че имаш чувства към нея ... за сега поне не. По добре изчакай ..
8)

clockwork
02-25-2010, 18:57
смисъл има и в безсмислените неща.

Hopegiver
02-26-2010, 10:24
Боже,заплетена ситуация,единсвтеното нещо,което можеш да направиш е... НИЩО,иначе ще загубиш и приятеля си и нея...приеми го,че тя е забранен плод!

така е

остави нещата да се развиват и не ги саботирай

GossipGirl89
02-26-2010, 11:01
Зависи колко държиш на приятеля ти. Ако наистина ти е много добър приятел по-добре си стой настрана и не прави нищо, защото в противен случай рискуваш да го загубиш... Но дори и да не ти е толкова добър приятел пак не прави нищо, защото е много гадно и нечестно да се месиш така в отношенията на хората. На теб самият едва ли ще ти бъде особено приятно ако си имаш приятелка и някой твой познат дойде и почне да я зарибява...

igrata
02-26-2010, 13:29
Гадно. :? Не си струва.Ще загубиш и двамата?А мацката кой иска?

pussucetka
02-26-2010, 17:02
Забрави я ! :)

soul1199
02-27-2010, 10:59
СЛучката е такава: Обичам едно момиче, която си има гадже, но по някакъв начин искам да забележи, че я обичам, но не знам по какъв
МОЛЯВИ ПОМОГНЕТЕ! ПИШЕТЕ ВАШИТЕ МНЕНИЯ

А и гаджето и е моя най-добър приятеллошо,по-добре я остави

ivcheto0o
02-27-2010, 14:26
Забрави я ! :)

blago0o
03-11-2010, 17:57
Благодаря на всички аз вече взех решениее! Ще ги остявяя намираа и дваматаа и само ще се държим като приятелии и точка по въпросаа. :)

Shely
03-11-2010, 20:00
Благодаря на всички аз вече взех решениее! Ще ги остявяя намираа и дваматаа и само ще се държим като приятелии и точка по въпросаа. :)
Умно решение.

egois74e
03-11-2010, 22:49
Отказваш ли се, или просто е преминало увлечението ти? Ако се отказваш толкова лесно как ще продължиш като цяло живота си? При първата спънка ли ще се отказваш? Но ако смяташ, че само ще влошиш нещата наситина се откажи..добре е човек да преценя възможностите си {}