PDA

View Full Version : не знам дали да му призная



anonimkata18
02-25-2010, 19:16
Здравейте аз съм момиче на 14 години и искам да споделя проблема си, който за някои ще изглежда глупав, но се нуждая от съвет. Харесвам си едно момче от моя клас. Много искам да стане нещо между нас, но не знам как да постъпя.. никога не ме е бивало относно тази тема. Таа с това момче сме за първа година в един клас и за времето, в което се познаваме станахме добри приятели. Често се случва да ни питат да ли се харесваме. Постоянно си пишем, той седи зад мен, помага ми на контролни, изпитвания и от време на време излизаме с още хора от класа. Не знам какво да правя.. не искам много много да рискувам, защото призная ли му, а той не ме харесва, всички от класа ще почнат да се подиграват не само на мен, но и на него.
Съжaлявам за правописните грешки : )

ShtrudeL
02-25-2010, 19:19
Първо се увери дали те харесва...еднакво ли се държи с другите момичета от класа и с теб? Нещо намеквал ли ти е? Оставате ли понякога само двамата ей така да си говорите?...

gergan4etooooo
02-25-2010, 19:21
По-добре да рискуваш, дори и с цената да се изложиш, отколкото после да съжаляваш, чудейки се защо не си го направила.

IoaHka
02-25-2010, 19:24
Поеми риска,вместо да се чудиш какво може да стане
:)

AloneAndFearless
02-25-2010, 20:00
Риск печели -риск губи . :) Никога не можеш да си сигурна в ответната реакция на другия ,но пък няма по-важно нещо от това да си сигурна в самата себе си . А и ако не те харесва просто го помоли това да си остане между вас и да не го разпространява из класа - така никой няма да разбере и няма и да ти се смеят.

onestar
02-25-2010, 20:18
Признай му.

Auby
02-25-2010, 22:00
Риск печели -риск губи . :) Никога не можеш да си сигурна в ответната реакция на другия ,но пък няма по-важно нещо от това да си сигурна в самата себе си . А и ако не те харесва просто го помоли това да си остане между вас и да не го разпространява из класа - така никой няма да разбере и няма и да ти се смеят.

+ :)

iveetyy
02-25-2010, 22:12
Както казаха по-горе ,,Риск печели-Риск губи,,.Ако просто стоиш и се чудиш може и да не разбереш.Може пък и той да се чуди същото за теб.Кажи му,че искаш да се видите само двамата и му признай какво чувстваш.Ако е свестен (което предполагам) няма защо да го разпространява (ако не те харесва) или да ти се подиграва (примерно).Това са чувства-лошо няма.Пък и щом сте станали толкова близки има по-голяма вероятност и той да те харесва.Опитай и успех! :)

veri313131
02-26-2010, 06:25
Много хубава тема.Моето мнение е по-добре да не му казваш,защото така може да го отблъснеш.Питай го например докато си пишете по скайп:Как върви любовта при теб и някакви такива.Ясно е,че няма да ти каже да харесвам теб,но поне щом сте толкова близки,той може да ти каже нещо.Успех!!

doomkillerr
02-26-2010, 06:54
Поеми риска,вместо да се чудиш какво може да стане
:)
Точно така! :)

darkPaladin
02-26-2010, 06:54
мхм ясно оки :)

anonimkata18
02-26-2010, 22:10
емии не знам мисля да изчакам още малко.. и тогава да му призная.. а иначе съм го питала дали си харесва някое момиче и той каза И ДА И НЕ.. което за мен означава, че не е сигурен.. когато го питах как се казва момичето каза че на никой не казва тези подробности.. Мерси много за съветите :) (bow)

be0goat
02-27-2010, 00:01
това е моята история! абсолютно! седеше зад мен! чатихме си! да! (да спирам, а) и така, реших да му призная аз един слънчев ден... и отдохме с една моя приятелка на игрището. мислех си "какво толкова. не искам после да се чудя какво би станало, ако..." и така, мояте приятелка започна да го подготвя "има едно нещо, което трябва да знаеш и да не казваш на никой..." той я прекъсна и ми каза "знам, че ме харесваш" и си тръгна. после се скъсахме от смях, но се замислих, какво би станало, ако бях изчакала... Извод: няма правилен и грешен ход. трябва да уцелиш човека и момента.

soul1199
02-27-2010, 10:51
ами излизайте по-често и някой път му кажи,че го харесва,ако той ти каже,че не те харесва-му кажи да не казва на никой,а пък,ако те харесва-супер :)

peshost
02-27-2010, 11:13
Избери подходящ момент, за да му кажеш и успех! Впрочем не срещнах правописни грешки, бравос, това е една от малкото теми без правописни грешки от автора. :)

ReachlessGirl
02-27-2010, 11:18
Риск печели -риск губи . :) Никога не можеш да си сигурна в ответната реакция на другия ,но пък няма по-важно нещо от това да си сигурна в самата себе си . А и ако не те харесва просто го помоли това да си остане между вас и да не го разпространява из класа - така никой няма да разбере и няма и да ти се смеят.
мхм .. изчакай момента и му кажи пък после да става каквото ще става ..

kukli4kata001
02-27-2010, 12:04
По-добре да рискуваш, дори и с цената да се изложиш, отколкото после да съжаляваш, чудейки се защо не си го направила.
съгласна съм, но първо се увери дали и той те харесва, щото после ще се получи доста кофти.Пък и не се знае, дали ако му признаеш и не е взаимно той може да се подиграе с чувствата ти.

pamii
02-27-2010, 17:14
Като за начало му признай. Пък нали казваш, че сте добри приятели - тогава той няма да позволи да се разчуе.. и няма да станеш за смях !
:)

justonegirlwithonehope
02-27-2010, 17:17
Не му казвай директно, просто флиртувай с него и му загатни за чувствата си.

Take_That
02-27-2010, 17:36
Поеми риска,вместо да се чудиш какво може да стане
:)

++++

stern
02-27-2010, 17:40
направи му некви намеци...примерно кажи му,че ти се ходи на кино или нещо такова и дали иска той да дойде с теб, щот иначе самичка tr да ходиш...аз така направих при едно момче дет хар...не стана,щот той предпочете да си седи на компаа и да играе...ма при теб може да се получи..успех!

DoctorMouse
02-27-2010, 18:48
НЕ ЧАКАЙ! ... утре отиваш до него ... казваш му че искъш да поговорите насаме ... и си изливаш душата... квот ти дойде от сърцето.

Оттук натътък има 2 изхода:

1.Ако каже,че не те харесва... повече няма да се гледате по един и същ начин ... но недей се притеснява за присмиването от страна на съучениците си ... много се съмнявам той да каже на някой ако сте толко добри приятели както казваж... в този случай рискуваш приятелството ви!

2.Ако кажи, че те харесва и той ... дерт няма... тръгвате ... и са обичате още повече, но има едно голямо НО ... това че сте от един клас ще ви пречи ... защото ако скъсате ... ще тряа са гледате лошо останалите учебни години ... и отново губиш приятелството му !

Кажи му ... не чакай ... така само се измъчваш ... от чакане полза нема :D

anonimkata18
02-27-2010, 22:23
Това е гадното, че ако не ме харесва оттам нататък отношенията ще са ни по- различни, по- дръпнати..

DoctorMouse
02-28-2010, 05:21
рискувай... по-добре е да си пробвала отколкото да го харессваш още 1 година (самонаранявайки се вътрешну) ... и накрая да се окаже че и той е имаЛ някакви чуства ПРЕДИ ...

wasch0
02-28-2010, 07:47
Риск печели -риск губи . :) Никога не можеш да си сигурна в ответната реакция на другия ,но пък няма по-важно нещо от това да си сигурна в самата себе си . А и ако не те харесва просто го помоли това да си остане между вас и да не го разпространява из класа - така никой няма да разбере и няма и да ти се смеят.

+ :)

BlueParadise
02-28-2010, 08:07
Няма какво да губеш,няма и да ти се подиграват... в тоя живат няма кво да чакаш...като искаш нещо,спечели го...2ри шанс трудно се дава...кажи муллкво толкова..Най-много да ти каже,че не те харесва..тва е

pussucetka
02-28-2010, 12:46
Риск печели -риск губи . :) Никога не можеш да си сигурна в ответната реакция на другия ,но пък няма по-важно нещо от това да си сигурна в самата себе си . А и ако не те харесва просто го помоли това да си остане между вас и да не го разпространява из класа - така никой няма да разбере и няма и да ти се смеят.

:smt003

anonimkata18
03-01-2010, 16:18
понякога той много ме обърква... днес нещо се гъделичкахме и изведнъж той каза РАЗКАРАЙ СЕ стана ми някво много гадно.. но иначе е много добричък и винаги ми помага.. явно му е било изнервено и си го е изкарал на мен

EsteticLoff
03-06-2010, 16:21
Мисля, че трявба да му признаеш.При мен е почти същото харесвам едно момче от класа и реших просто една вечер да му призная и ми олекна :) Просто му кажи .. помоли го да си остане между вас и ако не се получи нищо, то поне да си останете приятели. :wink:

frozendeath
03-06-2010, 16:30
Много хубава тема.Моето мнение е по-добре да не му казваш,защото така може да го отблъснеш.Питай го например докато си пишете по скайп:Как върви любовта при теб и някакви такива.Ясно е,че няма да ти каже да харесвам теб,но поне щом сте толкова близки,той може да ти каже нещо.Успех!!

+1

therichbitch
03-06-2010, 16:54
ако съдя по себе си, бих се почувствала гадно, ако не стане нищо, даже ще се побъркам,затова си и мълча, но при теб сигурно не е така, затова.... давай, но не директно

Sexy_boy_94
03-06-2010, 16:57
И аз бях така със едно момиче отт новия ми клас... Първо аз тръгнах с друга после тя с другг и след тв'а вече тръгнахме .. ние сме абсолютно еднакви по характерр ии бяхме заедно 6 месеца и се разделихмее :) Така че рискувай заслужава си .. :grin:

Annihilati0N
03-06-2010, 18:28
Най-добре изчакай да видиш дали и той те харесва. Времето ще покаже. Другото е вятър работа.