PDA

View Full Version : здравейте ето го и моят проблем с любовта



Spoken
02-25-2010, 22:29
запознахме се преди година и 7 месеца.в началото бяхме приятели но само за месец и не издържахме повече като такива прекарахме толкова време заедно тя ме приюти у тях когато имах нужда бяхме неразделни.НО с времето кавгите започнаха да зачестяват и тъй като и двамата сме много горди трудно се разбирахме.Да всичко беше ок винаги се разбирахме.Лъжех я защото тя не ми даваше да мърдам от нея бях като прикован инвалид.Не можех дори да пия бира с родителите си.Аз съм на 19 години и ми се излизаше ацки много.Но не тя не позволяваше и все за това се карахме опитах да я скъсам но се влубих пак и всеки път точно така а да я скъсам и край пак се влюбя.Преди коледа тя ми каза че искала да се разделим защото караниците не и понасяли.Не можах тогава я бях обикнал до такава степен че за нищо на света не можех да я оставя и като "Голям мъж" седнах и започнах да се моля да не се получава така.Исках да съм с нея защото така бях свикнал да е с мен че не можех да се отделя.Тя каза хубаво но ако продължи така край.Е няма братче как няма да продължи така след като тя започна да излиза да не ми се дава в леглото.да си прави каквото си иска,да не ми се обажда и тн.Най-накрая ми каза че ще опита още веднъж и ако отново така се получи край.Ами да но тя си вееше гъза а аз бях останал вече без никой да не говорим че след работа нямаше каде да ходя освен при нея.Беше ми писнало да гледам всичките и родители.Докато преди 7 дни когато аз и каза че няма да я търся повече тя ми сервира че не я грее(и то по телефона)бях съсипан.Направо отровен все едно някой ми спря дъха.Не можах да я намеря целия ден отидох до тях и сам си събрах нещата във скайп я напсувах и я блокирах.Но си спомних всеки един прекрасен момент заедно.И краи не можех да спра да я търся.В един даден момент я намерих и я заведох на ззаведение,а тя ме погледна в очите и ми каза как сънувала да се целува с друг и че вече не чувства тръпка с мен.Каза че от преди коледа било така.Но дори до преди няколко дни тя ми пишеше колко и липсвам как иска да прекара първите топли дни с мен.И в същото време ми казва гледай си работата.Много се изнервих а и бях много пиян тогава,та след това заведение понечих да я целуна а тя се дръпна каза не.Нали сме само приятели.Започнах да я питам как так тези чувства са истинали толкова бързо.Тя каза че така се случило от караниците и от това че последния месец съм я притискал.Каза че искала да излиза да се забавлява и най-нагло ме погледна в очите и ми каза че не ме иска че иска да е сама да се оправя сама да си излиза да се забавлява.През последните дни направо се бях побъркал нямах желание за нищо исках само нея.Днес я видях говорехме си по темата и тя каза че иска да сме само фр или нищо.Каза и че към мен се чувства никак и че съм и антипатичен.Въпреки всичко това аз искам да съм с нея искам да я имам.Казваше че единственото нещо което е получавала от мен било пари и караници.Исках да и дам всичко но тя каза стига си ми давал нищо не искам от теб махай се от мен разкрай се.Била изтрила всичките ни снимки и всичко свързано с мен.Въпреки всички тези неща и обрущането на ситуацията и тези гадни думи от моя и нейна страна аз пак искам да съм с нея.Хората ми казват да я забравя но как бих могъл.След като тя бе толкова добра с мен в някой отношения че само като се сетя ми се плаче.Искам да я намразя за да ми е по-леко но как да го направя искам да я накарам отново да ме обикне за да и докажа че съм повече от това което в видяла през последния месец-един нещастник който само я моли да е с него.Чудя се как да го направа как да си я върна но не знам дайте съвет.Знам че още ме обича но толкова дълбоко го е скрила че виждам в очите и само омраза. плс помогнете дайте съвет или нещо такова

Faces
02-26-2010, 04:24
Как да се върнеш при нея :shock: абе момче ти акъл имаш ли ? Тя те е направила на гъз ти пак си готов да и клякаш хващай се стягай се и не се занимавай с нея.Момичето ти е казало много ясно даже прекалено ясно че даже не иска да те гледа ти пак ще се буташ между шамарите.Трудно ти е болите разбирам но събери малкото си останала гордост и я остави намира няма просто смисъл да циклиш на едно място ;)

doomkillerr
02-26-2010, 06:48
Напълно съм съгласен с мнението на "Faces".

Към автора: Всеки мъж би трябвало да може, да усети момента в който една жена, започне да го прави на "глупак" (извинявай за думата, ама си е така). Разбирам, че имаш дълбоки чувства към даденото момиче, но след като изчетох целия ти пост си мисля, че това момиче никога не те е обичало истински... Ти за нея си бил, нещо като "даденост" в живота и, тоест каквото и да направиш или все е грешно, или пак е недоволна... :? Както казаха и преди мен, събери в шепа малкото ти останало достойнство и се отдалечи от момичето! Най-добре спри да я търсиш по какъвто и да е начин! Даже ако останете "само приятели", ще е по-лошо от колкото да не се виждате и чувате изобщо! :) С времето ще се почувстваш по-добре и един ден ще срещнеш друга, която да е с теб - заради самия теб или въпреки теб, а не да те третира като нейна собственост... :shock:

Пожелавам ти успех и по скоро да срещнеш "правилното" момиче! :)

Spoken
02-26-2010, 16:22
здравейте отново.Знам искам да я забравя искам и аз да имам нови фр.Искам да излизам но всеки път когато седна сам на сапарето ми става гадно.Казвате че никога не ме е обичала ами не знам мисля,че грешите.Гледах я в очите и знаех че е така.Но сега не сега се прави или може би твърде много я моля и за това.Аз я искам при мен защото когато бяхме заедно нещата винаги вървяха покрай нас.Благодарение на нея изпуснах една година в университета.Изпуснах събирания на бившия ми клас.Изпуснах шанса си да замина.А сега тя ми казва,че и е добре сама.В началото не и бях като даденост но с времето и двамата си принадлежахме.Но в момента в който тя намери други занимания започна да ме игнорира.Казах и че искам да е като преди да се отдаваме един на друг а тя ми сервира,че дори и в секса не било същото вече.Готов съм да си дам главата за нея но тя никога не го е оценявала.Въпреки това на мен не ми пука и само като се замисля че ще е на дискотека тази събота,като знам и как обича да се натиска когато е на дискотека,направо ми става лошо.Снощи преди да напиша това тя сякаш се гавреше с мен.Казваше ми колко се е стегнала.КОлко добре изглеждала и как хубаво се чувствала без мен имам странното усещане обаче че тя ще се върне и не знам какво ще направя тогава.
Много я искам и много ми трябва до мен сега но знам че е невъзможно просто ми се иска да е до мен в толкова неща съм и помагал че направо ме боли като знам аз от какво съм се лишил.Не знам просто как да постъпя

darkPaladin
02-26-2010, 16:33
ай да та питам ако се съберете какво ще стане сам си отговри

и реши какво да правиш

beachy_bunny
02-26-2010, 16:51
Аве лепкаа .. остави момичето да диша ... :)

anyfany2
02-26-2010, 17:00
Писах ти лично..

pamii
02-26-2010, 17:17
Sorry, ама тва посмъртно няма да го прочета пък ;дд !

P.С. Sorry и за спама де :lol:

Faces
02-26-2010, 18:34
Братле ако те познавах бих ти шибнал 2 шамара да се събудиш малко.Тя се гаври открито с теб а ти като кученце и лазиш.Не те иска стига и вдига самочувствието ;) Тя открито ти демонстрира че се чувства повече човек от теб.Тя че е тъпа тъпа си е това е ясно ама ти и от нея си по прост.Тя си дърпа напред пък ти седиш и се жалваш за човек който буквално ти се е изплюл в лицето.С молитви нищо няма да постигнеш освен да паднеш в нейните и своите очи ;) Не е длъжна да те иска нито да е доживот с теб заради саможертвите които си правил за нея.Не е оценила какво и даваш писнал си и стягай се и стига се излага щот вече положението ти дори не е смешно ами направо жалко ;)

darkPaladin
02-26-2010, 18:50
Братле ако те познавах бих ти шибнал 2 шамара да се събудиш малко.Тя се гаври открито с теб а ти като кученце и лазиш.Не те иска стига и вдига самочувствието ;) Тя открито ти демонстрира че се чувства повече човек от теб.Тя че е тъпа тъпа си е това е ясно ама ти и от нея си по прост.Тя си дърпа напред пък ти седиш и се жалваш за човек който буквално ти се е изплюл в лицето.С молитви нищо няма да постигнеш освен да паднеш в нейните и своите очи ;) Не е длъжна да те иска нито да е доживот с теб заради саможертвите които си правил за нея.Не е оценила какво и даваш писнал си и стягай се и стига се излага щот вече положението ти дори не е смешно ами направо жалко ;)

той го знае ама любовта е сляпа и си пати

Spoken
02-26-2010, 19:34
знаете ли преди малко и звъннах и тя ми каза че била с приятели.Аз като излизах с мой ревейки ми казваше"не ти ли пука за мен не се ли интересуваш от мен защо излизаш с тези хора ами аз" аз пък отговарях че се интересувам.сега ми е тъпо че аз си седя в нас а тя си прави кефа на мой гръб защото всичко което знае го знае от мен като се хванах с нея тя бе проста във всяко едно отношение ако не бях аз щеше да повтаря годината си в даскало,а ако не беше тя сега щях да съм в университет.А сега тя си веее гъза лъже ме като и звъня а всъщност си е намерила тъпкач с кола който тази вечер ще я закара у тях и ще я ебе така както аз съм я ебал.И кво на мен ми е гадно че ще е с друг а на нея и трябва явно точно това тъпкач с пари.Тя ми слагаше окови и аз казвах ок в името на любовта ще се примиря.А сега за нея е добре да си прави кефа с думите аз не съм сантиментална.Да не е сантиментална пиклите могат ли да бъдат такива.Не мога да я трая в момента но знам че утре пак ще мисля за нея.Щото съм тъп.Брат ела ми бий 2 шамара белким се освестим че вече не мога да се здържам деееба тъпа фуста.Мислех си че ако я напия ще ми каже кво чувства ама сега верно не ми пука и дори и да дойде да ми се моли аз няма да я приема такива хора не ми трябват.трябва ми някоя по умна поне малко дето не мисли само за тъпкачи. :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x

Faces
02-26-2010, 19:55
Виж ман аз шапка ти свалям за това което си правил в името на любовта хубаво е да се види че има хора които продължават да вярват в нея така силно.Но всичко има граници правил си прекалено големи жертви явно заблуден че тя е твоето момиче занапред мнооого добре гледай и преценявай момичетата и тогава решавай за коя какво ще правиш и горе главата майката му е да не се занимаваш с нея.Изтрий номера блокирай в скайп изтривай смс-и снимки всичко!!! Не трябва нищо да ти напомня за нея и никви балади и тъжни песни трудно е но ще се справиш просто повярвай в себе си :)

bizzskwittka
02-26-2010, 19:57
Sorry, ама тва посмъртно няма да го прочета пък ;дд !

P.С. Sorry и за спама де :lol:

Mimchy
02-26-2010, 20:11
Доста шантава история.. извини ме за израза :)
От това,което чета разбирам главно,че ти си й показал пътя на това момиче и вече не си й интересен.. Показал си й света,показал си й живота, отворил си я за хората и за удоволствията и ..дори и да те е обичала, след като се е докоснала до всички други неща,които предлага живота просто не може да устои ..и съм почти убедена ,че доста дълго време ще е така , незнам на колко е години тя , но явно не е била запозната с много неща :) Както има една приказка "Оставя питомното,за да гони дивото " точно това се получава в твоя случай , дивото винаги е по-интересно за жалост .. :| :? Моят съвет е да спреш да я търсиш,да спреш да я преследваш,да спреш да се самосъжаляваш и най-важното ,.. да не я мразиш. Все пак това сме хората.. винаги искаме това,което нямаме.И не си мисли ,че омразата ще претъпи желаниео ти да си с нея..напротив,ще бъде още по-мъчително.

Spoken
02-26-2010, 20:58
mimchy.Благодаря за това което каза знам как седят нещата но всички тези неща можехме да ги имаме успоредно.Аз съм гонил дивото на нейните години (тя е на 15 и се мисли за голяма,не знам дали има момиче на 16 което да не се мисли за такава)заедно можехме да гоним всичко това.Заслужава си да и се падне същия като нея и да я прави тройно повече на маймуна.Дееба мразя да съм добър човек и от сега нататък няма да бъда.Живота е гаден и аз 6те съм гаден с него само така ще се боря за моето си.Показах и какво е на нощна дискотека за първи път и дадох 20 лв за да влезе а сега тя си мисли че може да ходи навсякаде и да прави каквото си иска но на тези години няма как да го прави та това е смешно няма хора покрай нея толкова пък газари които да имат тези връзки докато аз кихах кинти за нейното удоволствие.Е сега ще си ги киха тя няма друг да и ги дава.Аз и дадох каквото можах сега тя да си троши главата но ще види че без мен е за никаде.Да злобен съм защото тя беше такава с мен е край вече няма го THE GOOD GUY и никога вече няма да го има(поне докато не намеря половинката си).Faces относно твоя коментар благодаря за подкрепата явно мога да разчитам дори на чужди хора.И да направих всичко това освен снимките все пак те са един добър спомен нали така запечатват една добре прекарана връзка не мисля да ги трия но ще ги гледам много след това.И да вече варвам в себе си просто тряя някво разнообразие в живота ми. :D и аз ще го намеря.

3aMe4TaH
02-26-2010, 21:13
Понеже си бил батко и тя е клъвнала ... тия са най лесни.
Ти си и "отворил очите" и сега получаваш нож в гърба ...
НА твое място я бих зарязал ... Майната и ... с какво е повече тя от теб ??!?! с нищо ... няма смисъл да съжаляваш заради ...... няква патка ... тя ще се сети един ден ,но ще е късно. Малката,незнае колко е изгубила ... , но на тия години момичетата летят ........ ето от къде идва проблема. пак ти се чудя как си я търпял.
Сега не си и интересен и тя вече нали е отворена ... и може и без теб :(
,но то се връща ... рано или късно.

Морето е пълно с риба ... жалко че си попаднал на такава ... все пак има още много риба.

И бъди мъж ... не реви за една пу*ка , която НЕ те заслужава.

xXxSmilexXx
02-26-2010, 21:30
Може би трябва да направиш всичко възможно да я забравиш. Ако се съберете нащата ще са същите като преди. Има ли смисъл? Остави я и не я търси повече, така само ще страдаш още .. нека разбере,че не те интересува вече. Кой знае може и тя сама да се върне и да те моли :)

Spoken
02-26-2010, 21:36
ооо не повярвайте след всичко което и казах няма да има смелосста да го направи аз знам наи добре защото толкова я ненавиждам в момента че ми идва ако я видя да я небия казвам ви добре че не бия жени :).А относно.Това че съм бил батко е много ясно то така стават тези неща но е тъпо да се влюбиш да дадеш всичко от себе си и всеки път да ти казват аз давам каквото мога.Тя може и да ми пише някой ден но само от разтояние ще си говорим щото знае къв съм.Заплашва ме с приятелите й и хората от семейството и и после ми говори аз къв съм да ве.За 1 година не ме е опознала че да знае как се паля

anyfany2
02-27-2010, 12:51
Зае*и я !
Наа 15.. божее... [-( [-( [-( [-( [-( [-( [-( [-( [-( :-o
Умножаваш я по 0 и това е. :( :( :( :o

justonegirlwithonehope
02-27-2010, 13:34
Братле ако те познавах бих ти шибнал 2 шамара да се събудиш малко.Тя се гаври открито с теб а ти като кученце и лазиш.Не те иска стига и вдига самочувствието ;) Тя открито ти демонстрира че се чувства повече човек от теб.Тя че е тъпа тъпа си е това е ясно ама ти и от нея си по прост.Тя си дърпа напред пък ти седиш и се жалваш за човек който буквално ти се е изплюл в лицето.С молитви нищо няма да постигнеш освен да паднеш в нейните и своите очи ;) Не е длъжна да те иска нито да е доживот с теб заради саможертвите които си правил за нея.Не е оценила какво и даваш писнал си и стягай се и стига се излага щот вече положението ти дори не е смешно ами направо жалко ;)

той го знае ама любовта е сляпа и си пати

Take_That
02-27-2010, 17:52
Как да се върнеш при нея :shock: абе момче ти акъл имаш ли ? Тя те е направила на "задни части" ти пак си готов да и клякаш хващай се стягай се и не се занимавай с нея.Момичето ти е казало много ясно даже прекалено ясно че даже не иска да те гледа ти пак ще се буташ между шамарите.Трудно ти е болите разбирам но събери малкото си останала гордост и я остави намира няма просто смисъл да циклиш на едно място ;)

Напълно съм съгласна.
П.П - мисля, че няма смисъл да сте заедно, защото връзката ви не се развива, просто си стои на едно и също място. Помисли реално, колко пъти сте се опитвали отново и отново и все ЕДНО И СЪЩО (караници, разправии) Нима това искаш от една връзка?

Spoken
02-28-2010, 11:12
Не аз разбрах защо ме е скъсала.Пада си по друг просто я е било страх да ми го каже защото знае как ще реагирам аз вече преживях достатъчно с нея.Стана ми ясно че тя е една от онези които просто използват до дадено време за да могат да се развият като развитието спре просто си намират нов.Дразни ме само едно че ме е лъгала 1 месец просто можеше да ми каже да щеше да ми е гадно щях да се развикам да побеснея но сега просто се чудя как да и го върна какво да направя за да се чувства тя зле.Просто не знам как съм се довеил на такова момиче.Явно думите и са били много сладки и са звучали истински а всъщност просто ме е лъгала за да не е сама бяхме от едно даскало,явно просто е искала да се издигне да покаже че е дупе и че ходи с по голям.Но сега и да я мразя вече няма смисъл.Просто се чувствам едно...................... не знам как да го опиша.Просто съм тъп че съм имал доверия на такава смотана лигла дето не знае нищо а сега ме е грижа за нея защото все още смятам че не е такава.Иска ми се някой да я нарани повече да я боли повече да се чувства като мен използвана ама по много по гаден начин просто да види че това което ми е направила боли.Но да го направи някой който и е близък.А относно това колко пъти сме се опитвали-да много са били но когато аз съм искал да се променя тя нее желаела да го направи за себе си защото аз знам че всеки човек се променя но такива като нея си остават с този манталитет че са най красиви най умни най добрички.

egois74e
02-28-2010, 11:56
както се казва "преболедувай я".. забрави я..не заслужава човек като теб...при положение, че си дал всичко от себе си.. всичко, което можеш и не можеш в името на тази връзка, а тя с лека ръка го пропилява, означава две неща- или го осъзнава и е неблагодарница, или не го осъзнава и е глупачка... нито глупачки, нито неблагодарниции ти трябват на тебе... късмет :) :-)

Spoken
03-02-2010, 11:09
Знам всички това ми казват но аз нямам силите явно ще направя последен опит да и покажа че не ме ебе друго освен тя.Учи във 22-ро и много се прави че и е весело нейните приятели само я разнообразяват въпреки че виждат че тя е нещастна.Бяга от даскало и излиза с други хора облича се така сякаш има вече някой до нея.Знам че съм глупав и застрелян че продължавам така но това е последното нещо което искам да направя.Ще я оставя малко време а после ще измисля нещо толкова оригинално че направо да се попикае от кеф.Искам си я тя си ми е всичко майната му на живота ако не можеш да го живееш с този когото обичаш :smt021 :smt021 :smt021 :smt022 :smt022 :smt022 :smt022

hopekiller
03-02-2010, 11:23
Може би трябва да направиш всичко възможно да я забравиш. Ако се съберете нащата ще са същите като преди. Има ли смисъл? Остави я и не я търси повече, така само ще страдаш още .. нека разбере,че не те интересува вече. Кой знае може и тя сама да се върне и да те моли :)
+1

pussucetka
03-02-2010, 12:03
Позната историяя .. :x И моят приятел ме ограничаваа и не ми дава да ходя където поискам .. Само ревнуваа .. :? Но много го обичамм .. :) .. Сега до твоят проблемм .. Виждам , че вече си осъзнал каква е таз курветинка .. сории че таака го казахх но си е такава.. :-o .. Аз съм също на 15 и повечето от моите връснички са такива .. едни надути лигли и пълни курвичкии .. :( ... Вярвай , че ще намериш правилното момиче .. Идеалното момиче за тебб .. :) .. Не бъди лош,както казваш че ще станеш гадняр .. просто живота не е лесен .. всички минаваме през трудности и това не трябва да те прави лош .. А на нея ще й се върне спокоо 8)

h0usel0ve3r
03-02-2010, 13:36
абе ей .. ти мъж ли си или кво .. вярно явно си я обича и то доста ама я да се стягаш .. тая не си заслужава .. използвачки им викам на такива .. заеби я .. не я търси .. забрави я напълно.Намери си хоби и я замени с хобито.Тя е просто едно от поредните лекета! :?

Spoken
03-02-2010, 20:37
Не знам просто.Толкова много хора го казват но аз наистина разбирам какво иска тя.Преди искаше да съм само до нея желаеше да сподели всичко с мен но явно си е помислила че това няма да стане,а не е така аз можех да я зарежа много отдавна.Но и тя е права аз я създадох такава.Показах и какво да прави с живота си а моя го поставих на заден план като мислех че искам да го прекарам с нея колкото се може повече.Докато най-накрая самия аз не я задуших или може би си намери някой друг,който я разбира повече искрено се надявам да не е така.А по въпроса с надутостта,тя не е надута просто си мисли че гордостта трябва да я води в момента.Днес например и казах това което мисля за приятелите и дори щях да набия единия защото целия ден се беше лепнал за нея все едно са гъз и гащи и той беше гъза :D.Той я ползва в момента докато е слаба за да се добере до това до което аз се стремя да се добера.Преди когато аз я притисках тя бягаше така сякаш искаше друг постоянно бе навън.А време за мен нулево.Но тя това иска да пробва от всичко и аз и го давам.Но не искам да ми изневерява както и да ме игнорира.Това са единствените две неща,всичко друго е позволено.Аз не съм като нея да се цупя когато тя е навън.Мен ми е гадно само от това че не ми каваше че излиза нишо де това е минало.Аз продължавам напред но все пак ще се боря за нея с всички средства защото ако мога да я задържа до себе си ще мога всичко.Просто и трябва време.И знам че аз я изкравам такава както казвате вие курволетина но може би не я описвам правилно.Тя просто иска да живее и то много да живее а не осъзнава че може да живее и с мен.Не знам аз съм луд казвам ви направо съм побъркан по нея.Нали знаете как се случва не оценяваш не оценяваш докато не загубиш като загубиш започваш да гониш,а явно аз като гоня буквално обсебвам.Не знам вие преценете