PDA

View Full Version : Операция на носа



vicito
02-26-2010, 11:41
Когато бях малка паднах и си счупих носа и той си остана крив.Това не ме притесняваше,но след като навлязах в тийн годините започна да ме преследва манията да се отърва от този нос,не че ми пречи с момчетата или нещо такова,просто не го искам!Поразгледах колко пари е операцията,но се чудя дали ще ми я направят,ако нямам 18 и ще има ли някаква отстъпка,защото нашите едва ли ще се сагласят да дадат 1000 лева "на вятъра",затова аз трябва да си събера,а не ми е по силите да спестя толко пари...

SpeedRacer
02-26-2010, 11:59
И за какво ти е да я правиш !? Накрая да стане като с Пеньо , те му "опраиха" носа и той/тя стана по грозен/на ... Просто давам пример де :) НЕ вярвам да е чак толкова зле положението , че да ти се налага да се оперираш ... И моя си е крив по наследство , но до сега очи не съм вадил с него (рофл) . Успех :)

lori4kavd
04-04-2010, 19:05
Еми на мен това лято ще ми правят на 15 години съм .
Баща ми разспита в София и казали че ако нямаш още 18 е БЕЗСПЛАТНО ноо отделни неща се плащат там които струват мнмалко пари не знам колко точно но накараи мама или тати да иде и да се поинтересува 8)