PDA

View Full Version : нарочно ли?



malkazlatna
02-26-2010, 14:14
зн с 1 момче излизахме 1 месец и бяхме мн близки, целувахме се и т.н но не бяхме сериозни гаджета, защото аз му казах, че не искам да се обвързвам сериозно с него и мин. питък като си говорехме той вика ами щом не сме обвързани аз ще си намеря друга и теб няма да те безпокоя повече и повоче не ме е търсил. и тия дни минава покраи мойто училище с колата му и вътре имаше някакво момиче и нз нова фр ли му е или е сестра му (аз сестра му не я познавам, затова си мисля, че е тя), но вс ден минава покрай мойто училище и покрай моя блок... и се чудя нарочно ли го прави и има ли друга-аз му писах смс, че мн бързо ме е заменил, но той не ми отг. и затова си мисля, че има друга или нароччно го прави, за да ме е яд. Вие как мислите

ShtrudeL
02-26-2010, 14:17
Дори и нарочно да го прави какво? Нали си му била шута. Оо Не би трябвало да те е яд.

filmimilmi
02-26-2010, 14:25
Естествено, че нарочно го прави. Отчаян опит ти натрие носа.

radina13
02-26-2010, 14:27
Разбира се.Защо и ти не правиш така :-D

malkazlatna
02-26-2010, 14:29
e аз не съм му била шута аз исках да продържим така а той искаше по-сериозно..

Eliii
02-26-2010, 14:30
Прави ли го нарочно? - О, да!
Връзваш ли му се? - О, да!
Трябва ли да ти пука толкова? - О, не!

bratignat
02-26-2010, 14:31
Ти май не знаеш какво искаш. Първо го попарваш и му казваш, че не искаш нищо сериозно, после му се оплакваш, че те заменил много бързо. А ти какво, искаш той да чезне по тебе ли?

Иначе ако няма път около училището ти и блокът ти, нарочно го прави. Но се съмнявам да вози сестра си/

SmilezZz
02-26-2010, 14:56
Дори и нарочно да го прави какво? Нали си му била шута. Оо Не би трябвало да те е яд.

+++
А и май не знаеш какво искаш - момчето ти е казало,че ще си намери по-сериозна приятелка..
А и ти щом нямаш чувства - защо ти пука с коя ? :?

Mimchy
02-26-2010, 15:03
Дори и нарочно да го прави какво? Нали си му била шута. Оо Не би трябвало да те е яд.

+++
А и май не знаеш какво искаш - момчето ти е казало,че ще си намери по-сериозна приятелка..
А и ти щом нямаш чувства - защо ти пука с коя ? :?

SmilezZz е права :) Момчето иска сериозна връзка,а ти не ,следователно той е в правото си да си търси друга приятелка.. :) Съжалявам, но е така ;)

malkazlatna
02-26-2010, 15:04
е имам някви чувства, но на този етап не исках нещо по-сериозно, и ся като стана така нормално да ми е кофти..

pepschy
02-26-2010, 18:58
Прави ли го нарочно? - О, да!
Връзваш ли му се? - О, да!
Трябва ли да ти пука толкова? - О, не!


АУ .. прав си така е :) :-P :lol:

naia
02-26-2010, 19:01
колко е жалък :D

pamii
02-26-2010, 19:27
Прави ли го нарочно? - О, да!
Връзваш ли му се? - О, да!
Трябва ли да ти пука толкова? - О, не!

++ 8)
P.S. На колко е години, че да прай такива жалки опити да те дразни`? 13/14 ... :D

FadingInOblivion
02-26-2010, 19:30
Със сигурност е 13-14 годишен с книжка... :D

SoStarstruck
02-26-2010, 19:31
Прави ли го нарочно? - О, да!
Връзваш ли му се? - О, да!
Трябва ли да ти пука толкова? - О, не!

++ 8)
P.S. На колко е години, че да прай такива жалки опити да те дразни`? 13/14 ... :D++ И към двете ви. :)

sunshinepp
02-26-2010, 19:33
Прави ли го нарочно? - О, да!
Връзваш ли му се? - О, да!
Трябва ли да ти пука толкова? - О, не!

++ 8)
P.S. На колко е години, че да прай такива жалки опити да те дразни`? 13/14 ... :D

E момичето пише , че той " минава с колата си " едва ли на 14 има книжка и си кара свободно МПС - то .. :-D

А поо темата . .

Сама си си го направила така, сега не виждам за какво ти става кофти?

Ти искаш едно нещо , той очаква друго - несъвместими желания..
А сега вече защо го прави това . . амии 100% е нарочно за да ти покаже, че не си незаменима ..
Доста детска постъпка. . неизживяно детство . . :)

SoStarstruck
02-26-2010, 19:35
E момичето пише , че той " минава с колата си " едва ли на 14 има книжка и си кара свободно МПС - то .. :-D
Малееее,вярно беее! 8-) 8-)

pamii
02-26-2010, 19:36
Да прочетох .. Имах в предвид : все едно е на .. 13-14 ... Както и да е
8-)

sunshinepp
02-26-2010, 19:37
E момичето пише , че той " минава с колата си " едва ли на 14 има книжка и си кара свободно МПС - то .. :-D
Малееее,вярно беее! 8-) 8-)

:)

malkazlatna
02-26-2010, 20:51
ха първо- не може да знаем дали нарочно минава просто града ни е малък и затва се засичаме и второ- нормално да иска да ми покаже по някъв начин,че съм сгрешила,нормално е и не е никак детско.. а и не се зн дали нарочно минава

SoStarstruck
02-26-2010, 21:13
^^ Kaкво се самонавиваш,да го защитаваш само.

valdesbg
02-27-2010, 00:02
Къде го проблема в случая?

Ти искаш да се лигавиш той не иска? Вместо да те мотае и да прави п*ткенски истории си казва директно нещата и си тръгва.

Аз Евала му правя на момчето.

Глупаво е да си мсилиш че иска да ти връща нещо. Ако искаше - щеше да е с теб все още и да ти прави мръсно.

sexa_na_kompleksa
02-27-2010, 08:10
колко е жалък :D

Жалки са и двамата, според мен.

Авторката - реши какво искаш! Ако искаш връзка с него, отиди и поговори с него. Ако ли не - за Бога, защо пускаш глупави теми? И какво означава това "бяхме много близки, целувахме се, но не ходехме"? о.0

valdesbg
02-27-2010, 08:19
Парти Чайлд - повярвай ми, не искаш да нзаеш какво означава. Тоталната глупост е :Р

sexa_na_kompleksa
02-27-2010, 08:24
Парти Чайлд - повярвай ми, не искаш да нзаеш какво означава. Тоталната глупост е :Р

На ясно съм какво означава. Просто не виждам никакъв смисъл в това, доста е несериозно и детско.
Исках тя да се замисли над постъпката си. Първо му казва, че не иска нищо от него, а след това се оплаква по форумите, че той има нова.

valdesbg
02-27-2010, 08:50
Секса На комплекса - ако можеше да се замисля над постъпката си, темата изобщо нямаше да съществува, не мислиш ли?

Авторке - нищо лично спрямо теб в случая.

malkazlatna
02-27-2010, 09:10
Секса На комплекса -ако не можеш да помогнеш, по-хубаво си замълчи.. след като съм писала все пак имам някакъв проблем,детски или не, тези форуми са за това! и не се прави на мн голяма и акълна,защото не ми помагаш, а и нз един ден ти в ква ситуация ще попаднеш.

soul1199
02-27-2010, 10:30
Дори и нарочно да го прави какво? Нали си му била шута. Оо Не би трябвало да те е яд.

Stellsy
02-27-2010, 10:48
Наивно се оптваш да си втълпиш, че той не го прави нарочно и е ангелче. Той е искал сериозна връзка, а ти си му казала, че не искаш./Ако на мен ми кажат така и аз не бих си губила времето/

ReachlessGirl
02-27-2010, 11:33
е имам някви чувства, но на този етап не исках нещо по-сериозно, и ся като стана така нормално да ми е кофти..
Еми нормално е и той да ти го връща .. :?
Другия вариант е просто ти да си втълпяваш, че още се занимава с теб ..

Иначе съм съгласна с SmilezZz ..

myNameIsImmortal
02-27-2010, 11:52
Всеки си търпи последсвията от грешките които е направил..
Щом си "била с него" (била в смисъл сте си се натискали свободно) или си имала някакви малки чувства които има шанс постепенно да се увеличават, или си постъпила тъпо.. какъв е бил смисъла да си се целувате тоя 1 месец, след което да се оплакваш.. ако е било за забавлението, ето ти забавление - ситуацията в която се намираш в момента..
Разбери, че ти си виновна в случая и не можеш да направиш много неща.. щом ти пука явно вече си готова за нещо повече и ако е така вариянта е да му се обадиш и да си оговориш 1 среща с него.
Момчето е постъпило много добре, като ти е казало, че няма смисъл.. и от постъпката му се разбира, че не е някакъв използвач който гледа от къде да намаже нещо и е имал чувства и точно заради това е бил с теб този 1 месец, очаквайки да проумееш, че тогава е бил момента да "станеш готова" за връзка..
Както каза valdesbg евала му на момчето..
А на теб успех в решаването на проблема..

А после се оплаквате къде били свесните момчета.. от това, което си казала се подразбира, че момчето е свясно, но си го изпуснала..

malkazlatna
02-27-2010, 13:00
аз сега разбрах,че той си има др момиче,разбрах кое е-вече наистина го изгубих и няма какво да направя! :cry: но ако той беше опитал да се сдобрим аз щях да тръгна с него,защото това щеше да бъде доказателство, че наистина ме харсва.но явно му е писнало да чака и сеа аз загубих..а като толкова бързо ме е заменил едвали и ся има някви чувства към мен #-o :cry:

wweover133
02-27-2010, 13:02
Остави го намира
ако наистиа те обича той ще те потърси
намери си друг и го остави според мен

justonegirlwithonehope
02-27-2010, 13:11
Значии да обобщим >

1. казваш му, че не искаш да се обрърваш с него и той се одръпва от теб, понеже може би е искал нещо по-сериозно.
2,Търси си друга, няма да стои сам, щото на тебе така ти се иска.
3.Въпреки, че буквално си му казала, че не искаш да си с него се дразниш, понеже пича има друга може би.
=> Ти имаш желязна логика !

malkazlatna
02-27-2010, 13:33
казах му, че за момента не искам нищо сериозно иначе през този 1 мес. не съм била с др. момчета или нещо подобно-бях си само с него и си излизахме и т.н просто за нещо по-сериозно ми трябваше още малко време, а той явно е бързал! той казваше че мн ме харесва, а толкова бързо ме замени! просто вече няма какво да направя #-o

SmilezZz
02-27-2010, 13:54
аз сега разбрах,че той си има др момиче,разбрах кое е-вече наистина го изгубих и няма какво да направя! :cry: но ако той беше опитал да се сдобрим аз щях да тръгна с него,защото това щеше да бъде доказателство, че наистина ме харсва.но явно му е писнало да чака и сеа аз загубих..а като толкова бързо ме е заменил едвали и ся има някви чувства към мен #-o :cry:

1.Пфф..Сега защо ти е кофти..? ти си му "бил шута"
2.И защо той да се опита да се сдобри - ти си виновната в случая..Ти трябваше да направиш това..
3.Може би преди месец,когато сте били заедно е имал чувства, но ти си му казала,че не искаш нещо сериозно.. :?.А пък той е искал сериозна връзка,а не краткотрайна
=> Твоя вина..Ще си търпиш последствията..

DevilWish
02-27-2010, 13:58
Дори и нарочно да го прави какво? Нали си му била шута. Оо Не би трябвало да те е яд.
Така е ;)

valdesbg
02-27-2010, 15:11
Ъм, Зори дай да те питам нещо.

Дори и да е луд по теб момъка - ти си го отрязала? А това е знак че ти не искаш да имаш нещо общо с него, на тоя етап. Абсолютно нормално и логично е да избере друг обект начувствата си, щом ти вече си затворена врата. АКкво чудно има че след 1 месец връзка, той си е намерил приятелка веднага? Та по дяволите, това е един месец...

А и да не е - щом се каже край, значи това е край наистина... И да мрънкаш и да се оплакваш няма смисъл просто. Приемаш фактите и продължаваш напред.

Мога ли да задамвъпроса - кое за теб е проблема в случая? Че те е зарязал, че не ти е играл по свирката, че не ти е правил номерца, или че след като вече е свободен си е намерил нова приятелка?

malkazlatna
02-27-2010, 15:21
аз разбирам,че аз съм виновна, но поне заслужавах да ми каже,че има вече др., а и какво му пречеше да продължим още малко така както до момента, пък по нататъка щеше вс да си стане от само себе си.твърдеше,че ме харесва а ме смени за няма и седмица..

valdesbg
02-27-2010, 15:38
Ми щом си казала Край(макар и недиректно) той не ти е длъжен с нищо. Както и ти на него.

Честно дда ти кажа ако някоя ми каже това което си му казала ти - на момента ще бъде отрязана. Защото аз не сикам несериозни истории, а предполагам и той. Нямам нито време, нито желание да се занимавам с подобни неща. Предполагам и той е така.

А за колко врвеме те е сменил също не мисля че подлежи на коментар. Колкото е сметнал за нужно - толкова. Щом не отговаряш на чувствата му и на това което той иска - какво да прави? Да изпада в депресии и сцени?

Мога да ти кажа че така поднесена информация не звучи като "Изчакай още малко и всичко ще се нареди", а звучи "Не те искам за нищо повече от зарибявка, не влагам нищо в тая връзка".(тук имам предвид за начина по който си го отрязала)

malkazlatna
02-27-2010, 15:41
еми сгрешила съм-разбрах го.. ще продължа някак и това е. а и сега на него едвали да му е гадно.. :cry:

valdesbg
02-27-2010, 15:43
Хубаво де. Продължи напред и така. това е идеята. И си вземи поука от ситуацията.

Той какво те бърка? Нали сте скъсали?

malkazlatna
02-27-2010, 15:45
мен ми е мн гадно така-просто нещата за мен са не изяснени и ми е супер тъпо от това как се получи..

SpOrTs_GiRl
02-27-2010, 15:47
Хехееее паткоо ... Би му шута, стига си се чудила .. И да има друга и да няма - теб това не те бърка.

valdesbg
02-27-2010, 15:50
Добре де, кое е неизясненото в случая?

Ти муказваш че не искаш сериозна връзка, а той явно иска. Той си тръгва, защото нямате еднакви критерии и очаквания от връзката в която сте, и съответно си намира друга, която може би ще има сходни или еднакви критерии с неговите.

Филма е само в твоята глава. Въпроса е защо?

lipsvashh_mi
02-27-2010, 16:14
ти сама го каза-ти си искала нещо различно от ннеговите желания-съответно никак не естранно,че не сте се задържали дълго.....
от опит мога да ти кажа,че като не искаш сериозна връзка на моменти е по-добре да не тръгваш с който и да е-накрая нещата не свършват добре за другия човек...а в случая и за теб :-D
ПП Колега,теб те знаем,че нямаш време за несериозни връзки-все пак си с 1 крак в гроба :lol: и между другото парцела е уреден -ще ти го подаря за рдто,обещавам :)

sexa_na_kompleksa
02-27-2010, 17:35
malkazlatna, дадох ти съвет. Това, че ти не можеш да го асимилираш, е отделен въпрос.

Take_That
02-27-2010, 17:42
Мисля, че го прави нарочно. Не знам обаче защо ти му се връзваш, седнете и поговорете като нормални и големи хора, какви са тия детски истории (дай ми куклата, на ти парцалите)

malkazlatna
03-01-2010, 12:48
е то вече не може нищо да се направи-вчера го видях с новата му бяха на кафе и се целуваха! вече няма смисъл от нищо !? :evil: