PDA

View Full Version : Вагинални болки - въпрос?



prostouser
02-26-2010, 15:08
Здравейте,
абе приятелката ми я боли .. вагината вече цяла седмица.
ВЕЧЕ не е девствена, после пак пробвахме и оттогава пак я боли.
Сега я боли вече 5 дена, от какво може да е ?
Притеснява се да ходи на гинеколог, не мога да я накарам, мнения???

П.С: между другото цикъла й също закъснява често (преди да бъде девствена) с по един и два месеца ..

krem4et0
02-26-2010, 15:13
След първия ми полов акт ме боля 3 дни, въпреки че нямаше капка кръв. И все пак да не е станало разкъсван? Кърви ли?

Doga
02-26-2010, 15:38
Нормално е да я боли,особенно,като е била девствена...."ще й мине,като на куче",няма да се плашите...

xXxSmilexXx
02-26-2010, 19:09
Не съм имала такъв проблем ( с болката няколко дни) при мен болката беше само за момента дори без кръв. Колкото до закъсняването на цикъла зависи на колко е и от колко време и идва. Нормално е от началото (1 год. ) да не е всеки месец да и идва прз 2 дори 3 месеца, но ако има цикъл повече от 2/3 години според мен има някакъв проблем.

playboyche
02-26-2010, 19:47
Значи бързо вземате един миксер! настройвате го на 4 оборота в сек после го прибирате в шкафа и вземате една лъжица с която смеляте на ситно 17гр Дърт минзухар след това го смесвате с 24 грама ракия (Ябълкова) оставяте да престои 2 часа на средно тиха музика препоръчително е да е на Хендел.Накрая вземате сместа и нахранвате 2 хамстера и до 24 часа всичко ще е наред .... ! :) 8)

prostouser
02-26-2010, 21:28
Значи бързо вземате един миксер! настройвате го на 4 оборота в сек после го прибирате в шкафа и вземате една лъжица с която смеляте на ситно 17гр Дърт минзухар след това го смесвате с 24 грама ракия (Ябълкова) оставяте да престои 2 часа на средно тиха музика препоръчително е да е на Хендел.Накрая вземате сместа и нахранвате 2 хамстера и до 24 часа всичко ще е наред .... ! :) 8)


Много си забавен, сега ходи си набий една злобарка и си лягай!