PDA

View Full Version : омръзна ми..



wasch0
02-26-2010, 15:44
Ами.. преди почти година бях с едно момче.. много си го обичах,имахме незабравими мигове заедно.. беше неповторимо..
Разделихме се.. той си намери друга, а аз все още го обичах.. минаха месеци.. продължавах да го обичам и много ми личеше.. Той е един от най-харесваните може да има всяка,която поиска.. Закача се, а аз глупачката се надявам, че някога може всичко да стане както преди..
Какво да правя.. Как да спра да мисля за него.. :(

SmilezZz
02-26-2010, 15:55
Просто се опитай да го забравиш..
Излизай с приятели,намери си някакво хоби..Опитай се да не мислиш много много за него..
А и все пак той няма да е единственото момче,което ще срещнеш..

onestar
02-26-2010, 16:00
Чакай. Постепенно мислите ти ще намаляват, трябва време.

soul1199
02-27-2010, 11:01
знаеш,че няма нищо да стане и продължаваш да се надяваш :-o

ReachlessGirl
02-27-2010, 11:14
Погледни реално на нещата и всеки път си повтаряй, че щом са приключили значи си остават в миналото и няма смисъл да се връщат!!! :-o

myNameIsImmortal
02-27-2010, 12:13
Намери си занимание, което ти е приятно и ти "отвлича" мислите.. колкото по-рядко мислиш за него, толкова по-добре!
Постепенно с времето нещата ще се оправят, но се иска време, търпение и решителност!
Друго не мога да кажа..

djessinka
02-27-2010, 12:27
И аз имах подобен проблем. Няма какво да направиш, освен да се стараеш да не оставаш без някакво занимание, което да ти отвлича вниманието от мислите за него. И да се надяваш, че скоро ще дойде блажения момент, в който ще осъзнаеш, че той не те залужава и ще спре да ти пука за него.

wweover133
02-27-2010, 13:08
Просто бъди себе си
намери си хоби, слушай музика, а ако намериш някое момче, ама не ей така ами настина да има любов хич няма да е зле

justonegirlwithonehope
02-27-2010, 13:21
не можеш да го забравиш просто така, единственото което можеш да направиш е да се опитваш постоянно да правиш нещо, да излизаш повече и прочие.Така няма да мислиш толкова за него.Излизай с момчета, зарибявки работкии .. би трябвало да помогне :)

Snickers
02-27-2010, 13:34
Той е минало. Няма смисъл да се тормозиш.
Разсейвай се с нещо... музиката лекува, прави нещо, което ти доставя удоволствие, но все пак ти трябва да си го изживееш (по свой си начин).

AutomatiC
02-27-2010, 13:36
хм,махни всички неща напомнящи за него.няма да го забравиш веднага,но поне ще ускориш процеса.знам,че е трудно,но се опитай,ако трябва го изтривай от скайпове и ей тези подобни глупости.остави го в миналото,защото за него ти вече си..
късмет!

DevilWish
02-27-2010, 13:59
Просто се опитай да го забравиш..
Излизай с приятели,намери си някакво хоби..Опитай се да не мислиш много много за него..
А и все пак той няма да е единственото момче,което ще срещнеш..
Така е ;) Но не си мисли, че ще стане от веднъж ;)

ivcheto0o
02-27-2010, 14:16
Чакай. Постепенно мислите ти ще намаляват, трябва време.

SpOrTs_GiRl
02-27-2010, 16:15
Не си го забравила, защото не искаш. Вътре в себе си ти таиш надеждата, че може би отново ще излезе нещо м/у вас.
Погледни реално на нещата и поискай да продължиш напред.

igrata
02-27-2010, 17:25
Ад съм в пределно същага ситуация. :) Обичам,не ме обичат и живея.Не ти го препоръчвам де.Направи и невъзможното да го забравиш. :)

Take_That
02-27-2010, 17:31
Иска се силна воля и желание от своя страна. Надежите ги остави и знай, че никой не може да ти го направи по-лошо, отколкото ти самата. Ако продължаваш да се самонавиваш, че не можеш да го забравиш, то наистина няма да ти е ника лесно занапред :) Успех и горе главата, света не почна, нито свършва с него.

wasch0
02-28-2010, 07:37
Не си го забравила, защото не искаш. Вътре в себе си ти таиш надеждата, че може би отново ще излезе нещо м/у вас.
Погледни реално на нещата и поискай да продължиш напред.

напълно си права.. :( е все пак аз продължавам да живея,не съм се затворила в себе си.. излизам, но и не спирам да имсля за него.. :( :( :(

wasch0
02-28-2010, 07:39
и благодаря на висчки за мненията.. висчки сте прави донякъде..

VerryBerry
02-28-2010, 07:48
Не си го забравила, защото не искаш. Вътре в себе си ти таиш надеждата, че може би отново ще излезе нещо м/у вас.
Погледни реално на нещата и поискай да продължиш напред.

+

sugargirl94
02-28-2010, 10:42
Може да ти мине и от самосебеси ! Аз така близо 2 години обичах едно момче въпреки,че знаех че нямам шанс и кфо стана ?!?! Един ден чувствата ми се изпариха :D

egois74e
02-28-2010, 11:34
времето лекува... аз бях в тази ситуация и какво ли не направих, за да не ми е в главата дадения човек... иска се време... съзнавах, че е к*рвар, а исках нещо повече от просто секс(това, което той искаше единственно) и въпреки всичко при всяка негова снимка или споменаване на същото име се разплаквах... след около 2 месеца се оправих.. при всеки е различно, но общотоо е, че иска време и В НИКАКЪВ случай не се поддавай на мисли и намерения породени от депресията/отчаянието.. ксъмет :-) :-) :-) :-)