PDA

View Full Version : Непрекъснато ми е зле



wanteed
02-26-2010, 16:51
Имам един голям проблем. Преди около седмица правих секс с приятела си и от тогава не престава да ми е лошо, боли ме стомах, гади ми се, изобщо не съм добре. Първи път ми беше, но нямах никакви проблеблеми по време на секса, пазимхме се (презерватив). Сега просто не се търпи. Страх ме е да кажа на наще, трябва да ида на лекар, но ако се окаже, че е нещо от секса, баща ми ще ме изхвърли през прозореца. Моля ви помогнете. :neutral:

т.7
krem4et0

BonbonaBaby
02-26-2010, 17:08
Може да те е заразил :D майтап .. нямам си на представа отиди на лекар най-добре ! :?

remix1912
02-26-2010, 17:15
И да черпиш за бебето

Mimchy
02-26-2010, 17:23
вземи си направи тест като за начало ;) ако е отрицателен,но болките и гаденето продължават трябва да се иде на лекар.. ако има как го направи без ваще да знаятн, но ако ли не ще се наложи истината... :|

amk933
02-26-2010, 18:07
Малко ми се струва, че въображението ти играе лоша шега.

И да е станал гафът е абсурд да имаш признаци на бременност на 7 ден. Просто такова чудо е невъзможно. Ако сте правили секс с предпазни средства не виждам причина за притеснение.

От тест за бременност изобщо нямаш нужда, ако сте ползвали презерватив и е бил здрав. Ако е имало "аварии", обаче, изчакай до 14 ден от акта или първия от закъснението и си направи.

Но пак казвам...мисля, че твърде много влизаш във филма... :)

Emilen
02-26-2010, 20:04
НЕЗАБАВНО отивай на лекар! Имам някакви спомени, че при определени заболявания, за които не си подозирала, че имаш(киста, например), може да се получат подобни ефекти след секс. Едно от най-сериозните, май беше спукване на кистата.
И когато става дума за здраве, срамът изобщо не влиза в сметките!

gandalfepi4
02-27-2010, 09:37
Имам един голям проблем. Преди около седмица правих секс с приятела си и от тогава не престава да ми е лошо, боли ме стомах, гади ми се, изобщо не съм добре. Първи път ми беше, но нямах никакви проблеблеми по време на секса, пазимхме се (презерватив). Сега просто не се търпи. Страх ме е да кажа на наще, трябва да ида на лекар, но ако се окаже, че е нещо от секса, баща ми ще ме изхвърли през прозореца. Моля ви помогнете. :neutral:

първо-баща ти ще те метне през джама защото си правила секс с кондом... той е дебилистичен бабуин :-x .

второ-за една седмица не би следвало да има такъв ефект, по-скоро си болна или нещо такова. все пак си направи тест и/или се консултирай с лекар това може да е друг проблем и при това сериозен

трето-след секс проверявайте презервативите аз за 5 години съм намирал 3 скъсани(с малки дупки) което лично на мен не ми е малко. просто го напълнете с вода след ебанѝе и като го стиснете ако има дупка ще искочи малка капчица

четвърто-и все пак: ВДИГНИ СИ СЛИВАТА И ОТИДИ ВЕДНАГА НА ЛЕКАР... за твое добро е все пак, не за да ти е гадно че не ти се е спукала киста или нещо такова :) успех

Vilencety
02-27-2010, 09:47
Хммм... сигорно нещо си настинала не мисля че е от секса... Просто ако е станало нещо е невъзможно да има признаци след 7мия ден :) . Но за всеки случай изчакай още 7 дена направи си тест и ако е отрицателен няма за какво да се притесняваш да отидеш на доктор. :!: ;-)

crazy7oo
02-27-2010, 15:54
ми може да си бременна или да си хванала някаква болест направи си тест за бременост и ако е отрицателен отиди на доктор задължително!!! :) :) :) :) :? :? :wink:

krem4et0
02-28-2010, 08:27
Така. amk93 ти е дал точните съвети. Аз бих добавила, че е възможно да си се заразила с нещо - вероятно инфекция. Температура имаш ли?

Emilen, имала съм дълги години кости. При секс не се пукат. Напротив - влияе им добре заради отделяните по време на акта хормони. От киста боли ниско долу и болката е тъпа и непрекъсната. Аз залагам на инфекция.

Emilen
02-28-2010, 14:34
Не бих се обзалагал кое е вярното твърдение. По това, което знам, това може да е признак за спукана киста(сега няма да влизам в подробности дали по време или след секса). Като си поразрових главата, се сетих за съученичка, която имаше подобен случай.
Нека си отиде момичето на лекар, все по-добро решение е, отколкото да се занимаваме с догадки. А ако иска, после може да пусне два реда каква е причината, ей тъй- за информация на останалите.

Аз се придържам към тактиката на жена ми. Понеже знае, че крия ако ме боли нещо в рамките на поносимото, в първия момент, в който усети нещо, ми изрича в лицето най-гадната диагноза, за която има подобни признаци, което в рамките на 5 минути прочитам и в чичко Гугъл. Веднага ми минават мераците да се правя на корав...

krem4et0
02-28-2010, 15:16
Ако киста се спука трябва да се вземат незабавни мерки поради опасност от инфекция. При мен всъщност сама не се е пукала (това става ако е над 70 мм в диаметър, а моите бяха наполовина).
Може и нищо да й няма, може да си внушава, може и да е реакция на организма. Все пак й е било за първи път. При мен се появиха временни смущения в цикъла, промяна на настроение,желание да плача непрекъснато. Странна работа е женското тяло и може просто да си отреагира по някакъв начин.

kremen4eto
02-28-2010, 18:54
Имам един голям проблем. Преди около седмица правих секс с приятела си и от тогава не престава да ми е лошо, боли ме стомах, гади ми се, изобщо не съм добре. Първи път ми беше, но нямах никакви проблеблеми по време на секса, пазимхме се (презерватив). Сега просто не се търпи. Страх ме е да кажа на наще, трябва да ида на лекар, но ако се окаже, че е нещо от секса, баща ми ще ме изхвърли през прозореца. Моля ви помогнете. :neutral:

т.7
krem4et0

Абе, мацка, преди 3 седмици имах същите симптоми и просто бях настинала. К'ви кисти, стига сте шашкали момичето, няма да го напрай 2ри път :)

therichbitch
02-28-2010, 20:31
да, разбира се, че си бременна, просто си изключение и признаците при теб се проявяват една седмица след акта, а не след 2 месеца като при нормалните хора, т.е. има нещо ненормално в теб, така че внимавай какво ще родиш :-o

Emilen
02-28-2010, 22:26
Аз не смятам, че единственият проблем може да е бременност.
Не забравяйте, че едни и същи симптоми могат да са причинени от различни заболявания или състояния! Момичето казва как се чувства. Дали е внушение или здравословен проблем е най-добре да каже лекарят. Освен това, един съвет към момичетата, които наскоро са изгубили девствеността си: отидете профилактично на гинеколог. Дефлорацията е идеална възможност да ви се направи гинекологичен преглед, който до сега не е бил напълно възможен. Така ще започнете да следите състоянието си, за да сте спокойни. За много от напълно излечимите заболявания, които обаче при закъснение са смъртоносни, може да се постави диагноза веднага и да се излекуват. Давам пример-ракът на шийката на матката се установява с безболезнено вземане на секрет и се лекува почти винаги при навременно диагностициране.
Не е зле да не забравяте, че половите органи не са само за удоволствие, а и за репродукция. Ще дойде момент, когато ще искате да ви послужат за това и не бива безотговорността да ви струва скъпо.

wanteed
03-02-2010, 14:04
Благодаря много на всички, които обърнаха внимание на темата ми и ме посъветваха. Да отида на лекар беше най-разумният ход. Взех първо един тест, за да няма изненади при лекаря... Оказа се отрицателен за мое оспокоение. Отидох при личния лекар с една приятелка, разказх всичко, попитах дали може да е нещо от секса, казах че теса е отрицателен. Лекарката ме успокои и каза, че има много малка вероятност да ми е станало нещо. Правиха ми изследвания, защото си помислиха, че може да е апендицит, но ми нямаче нищо. Казаха, че съм настинала, сложиха ми една диетка, топло чайче и топли дречки. :-D Благодаря за помощта! \:D/

sexita
03-02-2010, 14:24
Нали знаеш че тест направен след по-малко от 2 седмици след акта е невалиден. Иначе и аз не свързвам състоянието ти със секс или забременяване, но да си знаеш в бъдеще.

DevilWish
03-02-2010, 19:01
1) толкова рано не можеш да имаш симптомите, дори да си бременна.
2) пазили сте се.
3) може да си болна или просто да е от притеснение.Успокой се, всичко ще е наред ;)

uNvaLuabL3
03-02-2010, 20:01
Малко ми се струва, че въображението ти играе лоша шега.

И да е станал гафът е абсурд да имаш признаци на бременност на 7 ден. Просто такова чудо е невъзможно. Ако сте правили секс с предпазни средства не виждам причина за притеснение.

От тест за бременност изобщо нямаш нужда, ако сте ползвали презерватив и е бил здрав. Ако е имало "аварии", обаче, изчакай до 14 ден от акта или първия от закъснението и си направи.

Но пак казвам...мисля, че твърде много влизаш във филма... :)
според мен, той е прав..пък вкараш ли си филма и всичко свършва..спокойно - нищо не е станало

t0d1t0
03-02-2010, 20:40
притеснения,ниско кръвно и прочие
ако искаш иди при лекар

wanteed
03-02-2010, 22:04
Нали знаеш че тест направен след по-малко от 2 седмици след акта е невалиден. Иначе и аз не свързвам състоянието ти със секс или забременяване, но да си знаеш в бъдеще.
Ха чак пък толко невежа не съм. Изчах да се мине даже и ден отгоре. :D

orhidea95
03-02-2010, 23:42
Имам един голям проблем. Преди около седмица правих секс с приятела си и от тогава не престава да ми е лошо, боли ме стомах, гади ми се, изобщо не съм добре. Първи път ми беше, но нямах никакви проблеблеми по време на секса, пазимхме се (презерватив). Сега просто не се търпи. Страх ме е да кажа на наще, трябва да ида на лекар, но ако се окаже, че е нещо от секса, баща ми ще ме изхвърли през прозореца. Моля ви помогнете. :neutral:

т.7
krem4et0

хубаво де ако е било преди седмица няма как да имаш признаци ако си бременна.може би е от притеснение или може просто от сезона да си настинала и да няма нищо общо със секса.. де да знам ходи се прегледай..