PDA

View Full Version : Скриптове



ProKiller2
02-26-2010, 18:11
Здравейте мисля да правя сайт за музика и незнам скрипта който да сложа така хората да качват музика например като натсикат browse и да качват музика надявам се да ме разбрахте

А сега и другия скрипт как да направя хората в моя сайт да се регистрират да имат потребителско меню и др. :)

Nam3less3
02-26-2010, 18:15
Здравейте мисля да правя сайт за музика и незнам скрипта който да сложа така хората да качват музика например като натсикат browse и да качват музика надявам се да ме разбрахте

А сега и другия скрипт как да направя хората в моя сайт да се регистрират да имат потребителско меню и др. :)http://www.w3schools.com/
Имаш сериозна нужда да почетеш няколко часа от тука да научиш основите на системата, какво е client-side и server-side програмиране и т.н.
За такъв динамичен сайт с потребители ти трябва php/asp/asp.net + някой sql + web server. Изобщо много неща, ако няма да се занимаваш сериозно се откажи, не се правят тъй лесно нещата.

ProKiller2
02-26-2010, 18:23
мерси но ако може на български че английски ми не е добра страна

Nam3less3
02-26-2010, 18:28
мерси но ако може на български че английски ми не е добра странаНа български толкова добър обобщаващ сайт не съм виждал. А и самото програмиране е на английски с латиница :D
Най-полезно ще е да прочетеш целия раздел Web Building от сайта, и да превеждаш някъде думите, които не знаеш. Пък повечето терминология няма смислен превод. А на български може да намериш основно уроци, но не такива като в тоя сайт, които да дават изцяло основите на web-а. Пък ако искаш си купи някой книги за html/css/php и т.н., има на български с доста материали. И сайтове има, потърси в google.