PDA

View Full Version : Сериал: Елиза



Karagioz
02-26-2010, 17:54
Хора, преди доооста доста време по бтв даваха едно сериалче Елиза (Elisa di Rivombrosa), знаете ли от къде мога да сваля всички сезони и дали се намират субтитри (български или английски, не е от значение) ? Аз доста упорито търсих, но не намерих нищо, което да ми свърши работа.
Супер много ми харесваше сериалчето, ако някой може да помогне... =P~

_butterfly_
06-20-2010, 16:39
Следях сериалчето по бтв и много ми харесваше. Скоро се сетих за него, но и аз не успях да го намеря.

December
06-21-2010, 10:15
Те сага го дават по Диема Фемили.
Обаче искам да си го изтегля и аз.Не ме бива във следенето на сериали по тивито :/
Някой има ли идея откъде?
Беше интересен сериал :smt042 С баба го гледахме заедно :smt042 Много им се радвах на роклите.И така плаках когато Фабрицио умря :smt107 Още ми е тъжно за него :-k

Айде помагайте (:

gogoooo
06-22-2010, 09:50
Ами от замундата, откъде другаде да го изтеглите. Там има всичко :D

December
06-22-2010, 10:05
Ами от замундата, откъде другаде да го изтеглите. Там има всичко :DХаха имало ти всичко :lol: :? Отдавна съм се уверила,че в този сайт има много малко неща.Има много неща за тези които ги мързи да търсят из сайтовете и слушат само изпълнителите от тивито,за тези дето гледат само най-новите Холивудски глупости :? Masculin f

radoslava
07-01-2010, 10:05
А знам го това италянското филмчее мн е яко и винаги сам го гледала,но незнам каде можеш да го намериш на английски,но има го в някои италянски сайтове на италянски обаче :)

StriPPeD
07-01-2010, 17:21
Скоро някъде из каналите видях, че го повтарят, но не помня къде :D
Питай Чичо Гугъл, той знае всичко ..най-вероятно е от каналите на бтв (бтв комеди/синема) :-P

December
07-01-2010, 17:22
Сега са почнали да го качват :grin: :D
Ето първи епизод - http://vbox7.com/play:94722a07 .
Дават го събота и неделя по Диема Фемили,вместо старият сериал за Елизе.Не му помня точното име на сериала,гледах го с майка :D Много беше смешен Нуну дето си подреждаше чорапите по цвят :lol:
^ Този сериал е португалски.Много са ми приятени тея теленовели да ги гледам като си нямам работа през събота и неделя :D

А сещате ли се,че имаше и сериал Дъщерята на Елиза?Ейсега видях резултат в гугъл за този сериал.Съвсем го бях забравила.
Вие гледали ли сте го?
Кажете и други такива европейски филми дето се развиват през 17-18-19век и такива подобни.Много ме кефят големите им рокли,чадърчетата,големите градини,корсетите,писмата <33 Айй мисля,че като бях на около 10-11 годинки,тогава почнаха да излъчват сериала и унас,гледах Елиза как пише писма на Фабрицио със перо и мастило.Леле колко яко изглеждаше <33 :D Та вземах и аз едно перо от курника(тогава живеехме с баба и дядо), разглобих един химикал и почнах да пиша с перото :razz: Леле колко яки спомени 8-)

December
07-01-2010, 17:35
http://www.vbox7.com/play:45596bee леле спомени,спомении :D Помните ли?
Хубаво видео.Всичко е перфектно като изключим абсолютно лигавата романтична песен.Адски ме дразнят такива пенсни.
Ама вищте...сериалчетоуу <33 Помните ли червената рокля която Фабрицио подари на Елиза.Леле адски добре стоеше <33 А после вечерта първата им целувка

Трябва да се прекръсти - Фен Тема:Елиза :D
Май,че само аз ще пиша в нея :lol: Чувствам се малко като Бийбър фенките :lol:

StriPPeD
07-01-2010, 17:57
отново се зарибих по този сериал заради вас :D

Monnie
07-14-2010, 12:22
Много хубав сериал.И аз преди го следях.И сега пак искам да го гледам но няма откъде да го сваля. :cry: