PDA

View Full Version : Обичам го ...



enjoyth3lif3
02-26-2010, 18:18
Обичам го ...
Ужасно много го обичам ... Но немога да му кажа. С всеки изминал ден се чувствам все по-зле и се питам защо? защо пак се влюбих? Ние сме просто познати ... от дъъъъълги години и едва ли някога ще се промени нещо! Кажете ми как да постъпя? Защото аз вече не знам! Как да го забравя или... :?

DarknessAngel
02-26-2010, 18:24
Да го забравиш - почти невъзможно е. :P
Опитай с намеци да му покажеш чувствата си. В случай,че бързаш - кажи му го направо,но обърни внимание и на романтичната обстановка. :) Успех. :-)

iveetyy
02-26-2010, 18:32
Защо не искаш да му кажеш?Откъде си сигурна,че нищо няма да се промени?И гледай като му казваш да не го изстреляш баш направо,за да не го стреснеш.Първо давай с намеци.Човек никога не знае. ((:

enjoyth3lif3
02-26-2010, 18:42
Ситуацията е такава че ние сме приятели от деца, даже приятели е силно казано! И сме почти на здравей-здрасти! И той ако беше показал малко интерес, така да се каже. Аз нямаше да остава така нещата, може би. И ако му кажа мисля, че той повече ще се отдръпне от мен! Немога да си го избия от главата. Промених се заради него! Но явно той не забелязва. :?

darkPaladin
02-26-2010, 18:48
и аз го обичам но ще му кажа и ще тръгнем с него

justonegirlwithonehope
02-26-2010, 18:53
Няма да ти е лесно да го забравиш, каквото и да правиш.Това, което ти остава е да споделиш за чувствата си с него, но не прекалено директно, просто флиртувай, прави намеци.Ако е умно момче и също има интерес към теб ще се усети и ще отвърне на намеците ти.Късмет ти пожелавам :)

iveetyy
02-26-2010, 18:54
Накарай го да се заинтересува де ! Ако му имаш скайпа му пиши няколко пъти и издействай да се видите , пък оттам накъдето потръгнат нещата.

enjoyth3lif3
02-26-2010, 19:05
Накарай го да се заинтересува де ! Ако му имаш скайпа му пиши няколко пъти и издействай да се видите , пък оттам накъдето потръгнат нещата.
Писала съм му, но той не отговори. Както и очаквах.
Ние се срещаме всеки ден в училище

pamii
02-26-2010, 19:15
А защо смяташ, че не можеш да му кажеш ? Опитай, попитай го дали иска да отидете на кафе (няма нищо срамно ти да го поканиш) и да изясните отношенията помежду си. Попитай го дали се интересува от теб и т.н.
:-)

anonimkata18
02-26-2010, 23:08
Опитай пак да му пишеш по скайп може да е имал работа или нещо такова.. ако пак не ти отговори го заговори в даскало и като си казвате чао му намекни да ти пише по скайп.. ако ти пише не се притеснявай да бъдеш себе си.. след това почни да му пишеш по- често и да го заговаряш като се видите.. за да се променят поне малко отношенията.. след време се разберете да излезете.. ако не сте си говорили от много време като излезете ще има много теми.. почни с темата за гаджетата, но не веднага разбира се, кажи му, че има момче, което харесваш от много веме дори вече мислиш, че го обичаш и т.н разкрии се.. той като те пита кое е момчето значи го интересува.. тогава намери сили да му признаеш.. ако сега не те харесва тогава може да се замисли да види какъв човек си и да реши, че иска да е с теб.. ако не стане пък не се отчайвай не знам от колко време го обичаш, но аз обичах едно момче една година и през тая една година почти всяка вечер плаках за него и мислих, че няма да го забравя никога, но ето че някак си успях! ;) :smt056

Auby
02-26-2010, 23:46
В училище го дръпни и го заговори приятелски, няма как да те отбегне както в скайп. Базикни го, че отдавна не сте се виждали като хората и го питай дали е свободен за кафе и после вкарай в действие това, което anonimkata18 предложи. Хареса ми :)

valdesbg
02-26-2010, 23:52
Е ти сама си си решила проблема. Щом смяташ че не можеш да му кажеш - кво мрънкаш? Проблеми няма. Поредната несподелена любовна история. Следващия :)

ReachlessGirl
02-27-2010, 06:30
Признай му какво изпитваш .. от там натам всичко зависи от него! :-o

sexa_na_kompleksa
02-27-2010, 07:07
Не избързваш ли малко?
Опитай се първо да го опознаеш. При положение, че сте само на "здравей-здрасти", от къде знаеш що за човек е? А ако не го познаваш добре, как можеш да го обичаш?
Най-вероятно това е просто увлечение, но няма нищо лошо да се пробваш. (: Според мен, най-добре е да го заговориш, когато го видиш, а не да му пишеш в скайп. Погворете си два-три пъти, а след това го питай дали иска да излезенете. Вижте се няколко пъти и ако все още си убедена, че наистина имаш чувства към него, започни да му правиш намеци. (:
Но в никакъв случай не му признавай за чувствата си още на първата ви среща, или още по-лошо - в скайп.

xXxSmilexXx
02-27-2010, 07:27
Еми опитай се да го заговориш като се срещнете.Покани го на кафе на разходка..нещо такова карайте го така 1/2 месеца докато се опознаете,докато разбере каква си и тогава му кажи какво изпитваш към него . :-|

soul1199
02-27-2010, 10:44
Ситуацията е такава че ние сме приятели от деца, даже приятели е силно казано! И сме почти на здравей-здрасти! И той ако беше показал малко интерес, така да се каже. Аз нямаше да остава така нещата, може би. И ако му кажа мисля, че той повече ще се отдръпне от мен! Немога да си го избия от главата. Промених се заради него! Но явно той не забелязва. :?защо не го поканиш някой път да излезете,и започни да се сближаваш с него постепенно,не оставяй нещата така :)

enjoyth3lif3
02-27-2010, 11:06
Не избързваш ли малко?
Опитай се първо да го опознаеш. При положение, че сте само на "здравей-здрасти", от къде знаеш що за човек е? А ако не го познаваш добре, как можеш да го обичаш?
Най-вероятно това е просто увлечение, но няма нищо лошо да се пробваш. (: Според мен, най-добре е да го заговориш, когато го видиш, а не да му пишеш в скайп. Погворете си два-три пъти, а след това го питай дали иска да излезенете. Вижте се няколко пъти и ако все още си убедена, че наистина имаш чувства към него, започни да му правиш намеци. (:
Но в никакъв случай не му признавай за чувствата си още на първата ви среща, или още по-лошо - в скайп.
Ние се познаваме от деца! Но просто така се развиха нещата, че не сме си толкова близки, а аз си умирам да съм с него! :(

Take_That
02-27-2010, 17:56
Според мен първо "разчупи леда м/у вас" - направи нещо, за да не сте само на "здравей-здрасти". Постепенно му покажи интереса си :)

DoctorMouse
02-27-2010, 18:33
Моя съвет - 3 различни начина да се ОПИТАШ да тръгнеж с него:

1.Ако си решителна 8) : отиваш до него, дърпаш го настрани, целуваш го, и си тръгваш без да обелиж дума ... ако е поне малко заинтересован ... тази "мистерия" да го наречем ... ще го заинтригува повече ... и ще те потърси.

2.Ако те е срам :oops: : кажи на някоя приятелка ... да му подхвърли, че имаш чуства към него ... тя малко да драматизира че постоянно мислиш за него а-у ... и ще те потърси.

3.Ако не искъш да прибързваж :) : отиди до него, дръпни го , и му ударете един хубав дълъг сериозен разговор ... изрази чуствата си ... и ще те потърси

Разбира се, има и 4 начин - да го забравиж (най-трудния) ... според мен първия начин ще е най-бърз, най-безболезен и най-ефективен :D ...


Дано съм помогнал...