PDA

View Full Version : Целулит



smileme
02-26-2010, 18:43
Аз съм момиче почти на 15 и от лятото на 2009 има целулит.Първо имах само върху бедрата но сега имам и на дупето и адски много се забелязва.Има ли изобщо някакъв вариант да го премахна и давайте съвети как да го намаля почти. Четох много но според мен най-добре вие да ми кажете какво сте правили.Благодаря предварително!

stylo
02-26-2010, 19:00
Еми чувала съм,че утайка от кафе помага..Но като цяло първо трябва да пиеш много вода 3 л и кожата ти винаги да бъде хидратирана. Можеш да си купиш някакъв крем против целулит и да го съчетаеш с упражнения за бедра и дупе. :)

Успех

bathory
02-26-2010, 19:13
пий много вода и спортувай! толкова ли е трудно.. :?

NeverTheSame
02-26-2010, 19:16
Започни да се занимаваш с каланетика в домашни условия..Повярвай ми от личен опит знам,че целулитът се заличава.Ако е много то тогава повечето изчезва,а ако не е толкова тежко положение ще изчезне.Преди година ми са `надупчиха` бедрата xD В продължение на два месеца всеки ден си имах определена програма и мога да ти кажа,че резултатите бяха смайващи x]]

dead_princess
02-27-2010, 07:41
Една приятелка ходи на лекар, след това й дадоха направление за кожен диспансер и оттам й предписаха някакви кремове за около 90лв., но не знам дали са й помогнали.. :smt120

xXxSmilexXx
02-27-2010, 07:54
Нз нямам такъв проблем . Нпарави си операция :-D

suunnseT
02-27-2010, 08:30
Нз нямам такъв проблем . Нпарави си операция :-D

Тъз пък ! Върви ти си направи операция,че капацитета ти бая е под нормата.

по темата : Не мисля,че кремовете помагат,но поне с пиене водата,няма да загубиш,а и ще се пречистиш.

DarkWitch
02-27-2010, 11:05
Започни да се занимаваш с каланетика в домашни условия..Повярвай ми от личен опит знам,че целулитът се заличава.Ако е много то тогава повечето изчезва,а ако не е толкова тежко положение ще изчезне.Преди година ми са `надупчиха` бедрата xD В продължение на два месеца всеки ден си имах определена програма и мога да ти кажа,че резултатите бяха смайващи x]]
ние у нас имаме книга за каланетика,но можеш ли да кажеш,какви точно упражнения си правила?

Към авторката: и масажи помагат :)

FlowerPower
02-27-2010, 11:15
В една статия пишеше, че целулитът се придобива генетично и не може да се отстрани напъно, но може да се намали. Лично при мене спортът не помага, но си взех някакъв антицелулитен крем на Дева за 7 лв и има ефект вече :grin: , кожата е по- гладка, може и масажът при втриване да помага. Ползвам го от месец и половина и ще си взимам нова опаковка :)

Infinity
02-27-2010, 11:53
Първо пий много течности ! Поне по едно 2л. на ден вода не трябва да ти мърдат. Колкото повече , толкова повече.
Втора упражнения , много упражнения ! Всяка свободна минута 8-)
прави всякакъв тип упражнения за бедра и дупе.
/ в и-нет има предостатъчно . /
Трето здравословно и балансирано хранене .
Като започнеш да ги правиш тия неща вече можеш да си купиш и п родукти против целулит. Гарниер имаха един рол-он си спомням , потърси. Масажите също са вариант, ако имаш възможност. :)

DarkWitch
02-27-2010, 12:39
тъй като не ми се прави нова тема искам да попитам да сте виждали обикновени масажори за тяло,не електрически или на батерии ами обикновени :-o

jessicaalba1131
03-13-2010, 16:55
тъй като не ми се прави нова тема искам да попитам да сте виждали обикновени масажори за тяло,не електрически или на батерии ами обикновени


и аз се интересувам ще съм благодарна ако някой сподели и горе-долу как вървят цените им :)

BurnX86
03-14-2010, 09:59
Ето един крем дето може да помогне

http://bit.ly/9Iu8Zf

Намери отстрано No more celulite -стяга епидермиса на проблемните места и отстранява целулита.Продукта е натурален и го пращат от нова зеландия.Успех

gia_sena_mono
03-14-2010, 13:07
Започни да се занимаваш с каланетика в домашни условия..Повярвай ми от личен опит знам,че целулитът се заличава.Ако е много то тогава повечето изчезва,а ако не е толкова тежко положение ще изчезне.Преди година ми са `надупчиха` бедрата xD В продължение на два месеца всеки ден си имах определена програма и мога да ти кажа,че резултатите бяха смайващи x]]
Би ли разяснила какво точно представлява и настина ли може всеки, който не е на "ти" със спорта да я практикува сам и в домашни условия.

titinkaa
03-14-2010, 13:24
тъй като не ми се прави нова тема искам да попитам да сте виждали обикновени масажори за тяло,не електрически или на батерии ами обикновени :-o

Аз съм виждала,дори в аптеката до нас има и е 3лв

izp3p3l3na
03-14-2010, 14:54
Пий адски мноого вода.. Тичай.. Прави си масажи ( сама или при козметик) .. :-)

beautifully2000
03-21-2010, 19:57
а от къде може да се закупи този крем на дева ?

Glamour92
03-21-2010, 20:18
Първо пий много течности ! Поне по едно 2л. на ден вода не трябва да ти мърдат. Колкото повече , толкова повече.
Втора упражнения , много упражнения ! Всяка свободна минута 8-)
прави всякакъв тип упражнения за бедра и дупе.
/ в и-нет има предостатъчно . /
Трето здравословно и балансирано хранене .
Като започнеш да ги правиш тия неща вече можеш да си купиш и п родукти против целулит. Гарниер имаха един рол-он си спомням , потърси. Масажите също са вариант, ако имаш възможност. :)
Друго няма какво да се добави ;)