PDA

View Full Version : Въпросът с камерите.



cherinka
02-26-2010, 19:51
Въпросът с камерите по денонощните магазини, големите хранителни такива, по заведенията и по други места, където се консумира продукция как стои?
Навсякъде различно ли е, записващи ли са или просто стоят за украса? Или до определен период от време записите стоят и се изхвърлят после?

kypo
02-26-2010, 19:52
пак ли краде 8-)

OtherSide
02-26-2010, 20:27
Записите от такива камери текат на екран и ако никой не го следи активно и посоянно (както впрочем имам наблюдения за по-малките квартални магазини) има по-малка вероятност да те хванат при кражба на нещо, освен ако не изгледат записа наново. В големите магазини обаче камерите се следят (в Била със сигурност) и.. абе има контрол. :)

Still1ME1Still1HERE
02-26-2010, 20:37
Записите от такива камери текат на екран и ако никой не го следи активно и посоянно (както впрочем имам наблюдения за по-малките квартални магазини) има по-малка вероятност да те хванат при кражба на нещо, освен ако не изгледат записа наново. В големите магазини обаче камерите се следят (в Била със сигурност) и.. абе има контрол. :)Не съм напълно сигурен,но мисля че във всички случаи записват,но ги пазят различно време.Ако има кой да гледа на живо камерите,то би трябвало да се пазят по-малко.Виж,ако пича отиде до кенефа - действай на воля :D Но обикновено не седят само за украса ;)

antiWHAT
02-26-2010, 21:30
Мислиш ли, че някой ще държи нещо за украса, което струва пари? :)


Камерите са за инстантно наблюдение, като в зависимост от възможностите на техниката се пазят записи за даден период от време, които могат да бъдат изискани от органите на реда по определена процедура. :)

има фейк камери за по 50 кинта, но рядко се слагат.

clockwork
02-26-2010, 21:40
иди с бултрасите на някое гостуване да видиш как се краде.

cherinka
02-26-2010, 21:43
Нищо не съм крала.
Питам информативно, явно неща, които знам, но да се подсигуря, не знам. 8-)


ако никой не го следи активно и посоянно има по-малка вероятност да те хванат при кражба на нещо, освен ако не изгледат записа наново
в малките магазини никой нищо не ти следи.
просто:

пазят записи за даден период от време, които могат да бъдат изискани от органите на реда по определена процедура
Исках да знам дали за всички записи има определен период от време, в който се пазят и какъв, или всеки собственик или подобен си решава сам...