PDA

View Full Version : Как се справяте с клюкарите,Пука ли ви какво говорят за вас?



Titanic_baby
02-26-2010, 20:46
Всички знаем,че навсякъде има клюкари.Ако с приятелката/приятеля си се целувате или прегръщате или искате да идете на разходка или да се усамотите ,как се справяте с клюкарите?Не ви ли интересува,че говорят за вас?Пука ли ви за хоркото мнение?ако всички ви одумват и ви гледат странно?Как се справяте с тях,На мен това ми е голям проблем.Непрекъснато се притеснявам да не ме говорят.Как да се справя с това?ПОмогнете ми :-# :cry: :cry:

ShtrudeL
02-26-2010, 20:53
Все ми е тая. Веднъж бяхме седнали с мойто на една пейка и се целувахме и една бабичка се провикна през два входа "Вижте ги пък тея"...после дойде и седна при нас и ни чете конско. Накрая я питах "Ти личен живот нямаш ли си" (мислех да добавя и МА,но съм добро дете ^^) и тя каза "Имам си,ама бла бла" и се прибра.
Наистина...не ме вълнуват другите,чувствата им,нещастито,щастието им,мнението им... Никакви не са ми,че да ме интересуват.

6okolad4ety95
02-26-2010, 20:53
Просто не трябва да ти пука!!!

clockwork
02-26-2010, 20:57
нека си говорят брат, нали и те трябва да си имат работа.
пък и кво те одумват като се целуваш?? ти в кой клас си?

onestar
02-26-2010, 21:10
Мнението на хората не е от значение. Ако искаш нещо просто го правиш без да ти пука кой ще те види и какво ще говори. Майната им. Живота си е твой, ще го живееш според своите правила.

Хората винаги говорят, не можеш да ги спреш. Единствено можеш да престанеш да плащаш данък обществено мнение.

Mimchy
02-26-2010, 21:27
пука ми , но не от гледна точка на това ,че ме интересува какво мислят хората , а точв,че така наречените "клюки" в повечето случаи са измислици и никой няма прави да злослови по мой адрес , само защото не му изнася или завижда или не ме харесва ;)

nezabelejimata
02-26-2010, 21:33
Хах тия клюкари са хора без работа който се бъркат в чуждите животи и много често си чдът боя. Не не ми пука да говорят каквото си искат да си говорят нали хората на които държа знаят истината ? Тогава защо трябва да ми пука какво мислят или говорят някакви си тъпи п**ки :?

3aMe4TaH
02-26-2010, 21:36
правя се ,че не ми пука, НО намирам начин и след известно време ... им го връщам два пъти по-тежко ... когато най не очакват и в най-точният момент

Assshley
02-26-2010, 21:39
През почти половината време от връзката ми клюкарите,доносниците,изми слиците,лъжите,завистта и т.н по мой адрес и адрес на приятеля ми ни бяха голям проблем.Всички се опитваха да ни скарат дори приятелите ни говореха за нас докато ни нямаше и на него и на мен са ни изприказвани хиляда приказки как другия е много лош,неблагодарен,използвач ,лицемер и т.н,измисляха си какви ли не истории за нас дори и хора,които не сме очаквали,което е много жалко,защото не ни познават и никой не познава приятеля ми както аз го познавам,за да ми казват какъв е.Всичко е от завист.В началото се изнервях адски много,дигах скандали,виках,карах се,правих забележки той също,но в край на сметка се примирих,че винаги ще има някой,който да ти се бърка в личния живот.Дразнещо е,но вече не обръщам внимание толкова.Нека да си говорят да ни гледат и т.н не ме интересува честно казано.За година и 7 месеца връзка се познаваме до толкова добре,познавам го толкова добре,че единствено аз съм човека,който може да прецени какъв е всъщност.Така е,на тея години е така .. в моя град е така,а сигурно и не само в моя.Не трябва да ти пука общо взето.;) Колкото по-малко ги отразяваш тея неща толкова по-малко ще говорят.

shmurkam
02-26-2010, 21:49
Ако той трябваше да слуша "клюкарките", нямаше да останем заедно, защото съм спала и съм правила свирки на не знам си колко момчета преди него, нищо, че ми е първия :-o

art
02-26-2010, 21:55
Да не ти пука!!! Друго решение няма. Ти не живееш за мнението на хората. Могат да си говорят какво си иската, а ти да си првиш каквото си искаш. :P

be0goat
02-26-2010, 23:53
няма значение какво говорята зад гърба ти, важното е, че си пред тях. ако тръгнеш да се харесваш на всички, ще се прецакаш напълно. винаги ще има някой, който да завижда и да се опитва да те дръпне надолу. успокоението, че по- късно ще си получат заслуженото не ти действа, нали? :( знаех си. на мен също ми се подиграваха като малка, защото носех шини и бях така, умничката в класа. сега съм в най- доброто училище, нося униформа и брекети отскоро... представяш си ме, нали? не ми пука. когато спре да ти пука и те ще спрат. имаш избор- или тотален игнор на интригите и да ги надживееш или да те подтиснат и по- лошо- да те озлобят

Auby
02-26-2010, 23:55
Всички знаем,че навсякъде има клюкари.Ако с приятелката/приятеля си се целувате или прегръщате или искате да идете на разходка или да се усамотите ,как се справяте с клюкарите?Не ви ли интересува,че говорят за вас?Пука ли ви за хоркото мнение?ако всички ви одумват и ви гледат странно?Как се справяте с тях,На мен това ми е голям проблем.Непрекъснато се притеснявам да не ме говорят.Как да се справя с това?ПОмогнете ми :-# :cry: :cry:

Оооо има ги толкова много, че чак се чудя какво съм направила. С приятеля ми сме заедно от почти два месеца и почти всички момичета (момчета), които познава искат да ни разделят. Има много момичета, които чак сега се сетиха да го търсят и да му признават, че го харесват. Отначало това ме стряскаше много, но сега знам че не могат да успеят да ни разделят :-) Но нямаш представа колко са много, половин гимназия и един квартал... По темата - да не ти пука, когато си твоя(та) си представяй, че си само с него/нея и няма никой друг освен вас двамата! Другите просто искат раздялата ви!

valdesbg
02-26-2010, 23:56
Шмъркам - и кво порастна ли ти работата, като ни сподели? :)

По темата - Не ме притесняват. Поставям ги на мястото, защото си знам правата, и знам докъде мога да си постеля. Знам и докъде могат те да си постелят.

Полезни нещица :)

bobito_th
02-27-2010, 07:40
Мнението на хората не е от значение. Ако искаш нещо просто го правиш без да ти пука кой ще те види и какво ще говори. Майната им. Живота си е твой, ще го живееш според своите правила.

Хората винаги говорят, не можеш да ги спреш. Единствено можеш да престанеш да плащаш данък обществено мнение.

Съгласна.. ++

3oPuTy
02-27-2010, 07:54
Въобще не ми пука,какво говорят хората за мен :) Аз съм на мнение,че клюкарите са завистливи хора,които чрез клюките си се опитват да се успокоят,че човека (за когото клюкарят) не е чак толкова перфектен/щастлив/хубав и прочие :)
Освен това съм на мнение,че това са едни супер страхливи плужеци,които не смеят да си кажат собственото мнение на човека,за когото говорят ...
Е обясни ми,защо ми е да се интересувам от мнението на подобни индивиди :-o На такива същества мога само да се изсмея в лицето,защото (в повечето случаи) се имат за голямата работа и не осъзнават,колко под нивото ми са ;)

ReachlessGirl
02-27-2010, 08:26
Минава ми централно дали ще говорят за мен, дали ще ме гледат, дали ще ме плюят .. за каквото и да е след като е някой страничен човек си го слагам на средния пръст!!! :lol: Злобата зад мен и това е .. да се оправят! След като завиждат значи има за какво! Важното е човека до теб да ти вярва и да не се интересува от хорското мнение .. направи същото и ти! :-o

Snickers
02-27-2010, 09:34
Не бива да ти(ми) пука (и не ми).

soul1199
02-27-2010, 10:29
Всички знаем,че навсякъде има клюкари.Ако с приятелката/приятеля си се целувате или прегръщате или искате да идете на разходка или да се усамотите ,как се справяте с клюкарите?
не им обръщам внимание
Не ви ли интересува,че говорят за вас?
не ми пука,какво говорят за мен,пък камо ли за приятеля ми,комплексарска история :?
Пука ли ви за хоркото мнение?
не
ако всички ви одумват и ви гледат странно?
напоследък ми става гадно,кат ме гледат,но какво пък 8)
Как се справяте с тях
нищо не казвам и си мисля само за хубави работи :)
На мен това ми е голям проблем.Непрекъснато се притеснявам да не ме говорят.Как да се справя с това?ПОмогнете ми :-# :cry: :cry: не трябва да ти пука за хорското мнение,повечвто са комплексари,зглобари и завистници,няма смисъл да се тормозиш,нали на теб ти е хубаво с приятеля ти?тогава за кво изобщо мислиш за тях?!