PDA

View Full Version : Тоя фейсбук ми съсипа връзката, майна



golqmumnik
02-26-2010, 21:47
Да се закрие викам или поне да го направят платен. Мойта си сменила статуса на необвързана без да ме предупреди и един от френдовете в листата й пускал сърчица и разни шитни.Вече ще гледам да си търся приятелка дето не влиза в такива социални сайтове и не ползва скайп,абе направо мома от село. 8)

art
02-26-2010, 21:53
:D Не ти трябва момиче, което не влиза в такива сайтове, а сериозно момиче. Явно не държи на теб и на връзката ви и щом тя явно си търси някой търси си и ти някоя.Другият вариянт е сериозно да си поговорите. :)

trustN0body
02-26-2010, 22:24
Хич даже не са ти виновни социалните сайтове или фейсбук. Търси проблема в себе си.

Mimchy
02-26-2010, 22:34
Хич даже не са ти виновни социалните сайтове или фейсбук. Търси проблема в себе си.
той пък какво е виновен ,че приятелката му не е знаела какво иска ;)

valdesbg
02-26-2010, 23:11
Намери си майстора значи.

Ем.. ще знаеш вече :)

Мимчу - нали той я е избирал, това е достатъчно :)

ReachlessGirl
02-27-2010, 06:31
Хич даже не са ти виновни социалните сайтове или фейсбук. Търси проблема в себе си.
той пък какво е виновен ,че приятелката му не е знаела какво иска ;)
съгласна съм .. ++

pamii
02-27-2010, 06:48
Е аз не мога да разбера защо проблема е толкова голям ... И кво сега ?! Скъсахте щото един твой фр й е пратил сърчица във facebook?! ОМГ
:lol: 8-)

sexa_na_kompleksa
02-27-2010, 06:55
Е аз не мога да разбера защо проблема е толкова голям ... И кво сега ?! Скъсахте щото един твой фр й е пратил сърчица във facebook?! ОМГ
:lol: 8-)

Не е в това проблема. Сърчица и целувки във фейсбук се пращат на всекиго, просто ей така. Тревожно е, че тя е сменила статуса си на "необвързана", при положение, че има връзка.

golqmumnik, не е виновен фейсбук, а "приятелката" ти.

pamii
02-27-2010, 07:11
Съжелявам моя грешка ..!
ъ таковаа .. ъ приятелката ти е говедо, което не взима много на сериозно връзката ви :?

sh3_1s_7h3_0n3
02-27-2010, 07:20
Фейсбук не е Ваш приятел.

Но въпреки това благодарение на фейсбук си разбрал до колко насериозно приятелката ти приема вашите взаимоотношения. Така че в това отношение можеш да си му благодарен.
Освен това не разбирам тази помпозност да уведомиш целия свят, че си обвързан или за кого си обвързан. Да живее анонимността и личното пространство.
Да не говорим, че според мен по-добрата алтернатива в това отношение е да не пишеш изобщо дали имаш връзка, или не. Просто не пишеш информация за себе си. Този, който трябва да знае, че си имаш половинка ще знае, останалите к'во ги бръсне?

xXxSmilexXx
02-27-2010, 07:23
Няма значение в колко сайтове има рег ако държи на те .. Може би не си попаднал на подходящата. Опитай с дуга \:D/

nezabelejimata
02-27-2010, 07:31
Имам чувството че винаги ще намерите грешката или причината в някой или нещо друго. Не ти е виновен фейсбок! Това че шриятелката ти си е сменила статуса боже не може ли да го е направила по погрешка? Друг е въпроса че не е била подходящата. Не е нужно да си хванеш някоя от село за да ти е вярна просто трябва да те обича. Например една приятелка си има скайп нали и приятеля и също ама и дрвамата си имат паролите и нищо не ги притеснява защото по всяко време може да влязат и да четът ... Това е прост пример че скайп фейсбок и всички подобни в повечето случеи не са ви виновни за това че приятеля/ка ви не е сериозна или не ви обича или дори не ви понася ( защото и такива случеи има ) ..... :)

scanadal
02-27-2010, 08:21
Какви са тези филми :shock:
И аз докато бях с предишното ми гадже си седях на статус "необвързан" във фейсбуук-а.И той си беше така.Не виждам какво ги интереуса хората с кого съм обвързана и изобщо обвързана ли съм.Най-близките ми знаеха,аз и той естествено знаехме :D и до там.Това един вид показване и фукане ли е с тези статуси "обвързан","необвързан".
Ама много се дразнеше и той,когато някой ми напишеше нещо мило на стената и влизаше във филма 8-)
Бъди по-хладнокръвен.Тези публикации в един такъв сайт не трябва да се вземат толкова сериозно :-)

kindergarden
02-27-2010, 08:28
не ти прочетох темата ама верно е за клюкарки...от личен опит го знам мн клюки разбрах от него :oops: 8-)
дето се вика социална мрежа за асоциални индивиди или нещо такова 8-)

sexa_na_kompleksa
02-27-2010, 08:32
scanadal, не е фукане. Но в един сайт за запознанства, според мен, е най-удачно да напишеш, че си обвързан/а, ако имаш връзка. Или поне нищо да не пишеш. Но да си на статус "обвързан/а" и изведнъж да го промениш на "необвързан/а" без да си се разделил с половинката си, говори много за взаимоотношенията ви.

fenastz
02-27-2010, 09:11
прав си
само ни убиват самочувствието :o

Niakoitam
02-27-2010, 09:48
scanadal, не е фукане. Но в един сайт за запознанства, според мен, е най-удачно да напишеш, че си обвързан/а, ако имаш връзка. Или поне нищо да не пишеш. Но да си на статус "обвързан/а" и изведнъж да го промениш на "необвързан/а" без да си се разделил с половинката си, говори много за взаимоотношенията ви.

+1 Ако си обвързан/а пишеш съответно обвързан/а или не пишеш нищо. Дори и да пишеш че си обвързан/а не е задължително да напишеш с кой, а просто да е информативно, за да се знае. Какъв е смисъла като си обвързан/а да пишеш необвързан/а. Все пак това е СОЦИАЛНА мрежа с много хора там. Едни те познават добре, а други не чак толкова. Ами представи си че някои/ някоя виждайки че в статуса ти пише необвързан/а реши да те сваля. Той/тя не е с нищо виновен/а а връзката ви с приятеля/ката може да се заплете много яко и да отиде на кино без другият човек изобщо да е искал да ви навреди.

Това необвързан/а при положение че си обвързан/а аз го разбирам малко като: "Абееее аз съм обвързан/а, ама пък не е чак толкова сериозно, може да се пробваш, ако нещо се обърка вината ще е твоя. Ти ще си лошят/ата."

scanadal
02-27-2010, 10:01
Не приемам facebook като сайт за запознанства.Не съм се запознавала с никой чрез него.Всички,които са ми в приятели ги познавам лично и излизам почти всеки ден с тях.
А ако взаимоотношенията в една връзка са стигнали до там,че партньорите да се притесняват от някакъв статус в някакъв сайт,то това отдавна не е връзка за мене поне.Пък и някой спомена,че можело да се започне свалка,ако на статуса пишело "необвързан".Хах,ами доста отчаяно ми звучи това,да сваляш някой само заради статуса.Пак ще кажа,ако държиш на партньора си РЕАЛНО,а не ВИРТУАЛНО няма да се впечатляваш от такива измислени свалки,статуси и други чудеса.

Valento
02-27-2010, 10:05
не ти прочетох темата ама верно е за клюкарки...от личен опит го знам мн клюки разбрах от него :oops: 8-)
дето се вика социална мрежа за асоциални индивиди или нещо такова 8-)
А бъш така е ... :-P

soul1199
02-27-2010, 10:21
:D Не ти трябва момиче, което не влиза в такива сайтове, а сериозно момиче. Явно не държи на теб и на връзката ви и щом тя явно си търси някой търси си и ти някоя.Другият вариянт е сериозно да си поговорите. :)

sweetyytweety
03-04-2010, 12:22
хахах тва нищо не значи щом си е сменила статуса или пък оня който и е писал сърца това са просто някви емотикони нищо не значат, думите и чувствата са важни ;)

Dimana99
03-04-2010, 12:35
Приятелката ти е за бой :) Какво ти е виновен facebook

BlackWings
03-04-2010, 15:26
Добре че нямам фейсбук... само филми с него...

Ти пита ли я кви са тея номера дето ги прави , и защо?

SkiCatA
03-04-2010, 15:27
Е аз не мога да разбера защо проблема е толкова голям ... И кво сега ?! Скъсахте щото един твой фр й е пратил сърчица във facebook?! ОМГ
:lol: 8-) Тъй излиза 8-) 8-) :D :D

FromAutumToAshes
03-04-2010, 15:29
Само не знам какво ти е виновен сайта оО Това, че тя те е зарязала какво общо има.. Друг е въпроса кога е възнамерявала да ти каже за това си решение оО

pepschy
03-04-2010, 18:02
тва е най-голямата простутиияя която съм чувалаааа! :lol: :lol: как може заради тва че е написала че е необвързана да се скарате и да скъсате .. тва е простутиия ..неразбирате ли .. като деца сте..я се стегнете малко .. заради 1 сайт .. вЪЪЪЪх .. абе я не се излагайте!! по точно ти ! :razz: :P

vesito13
03-04-2010, 18:15
Не приемам facebook като сайт за запознанства.Не съм се запознавала с никой чрез него.Всички,които са ми в приятели ги познавам лично и излизам почти всеки ден с тях.
А ако взаимоотношенията в една връзка са стигнали до там,че партньорите да се притесняват от някакъв статус в някакъв сайт,то това отдавна не е връзка за мене поне.Пък и някой спомена,че можело да се започне свалка,ако на статуса пишело "необвързан".Хах,ами доста отчаяно ми звучи това,да сваляш някой само заради статуса.Пак ще кажа,ако държиш на партньора си РЕАЛНО,а не ВИРТУАЛНО няма да се впечатляваш от такива измислени свалки,статуси и други чудеса.До някъде си права, но има хора, които ревнуват дори от единия коментар, свалка, сърчице. Просто това са си ревнивци. И може такава глупост да се превърне в проблем. Може би и това е причина поради която не възприемам за нормално човек, който е обвързан, статуса му да стои на необвързан, няма смисъл. Така все едно се отричаш от връзката си и в момента си свободен и неангажиран. Предпочитам да не пише нищо, отколкото да видя необвързан там. И съвсем обективно казано едно необвързан е предпоставка за възможна бъдеща свалка, нещо от което обвързани хора нямат нужда. :)