PDA

View Full Version : закъснява ми с 2 месеца



nenkovska
02-26-2010, 23:48
помогнете ми идва ми от една година и водя полов живот и от два месеца неми е идвало с приятеля ми се пазим правих и няколко теста и са отрицателни и пак неми идва какво да направя дали съм бременна на последък неми е имало нищу нито ме е боляла главата нито нищу искам съвет :( :( :( :( :( :(

kalpazanka
02-27-2010, 07:58
Пак навреме си се сетила.
Запази си час за гинеколог. Да си напълняла? Да имаш нежелано окосмяване? Упорито акне? Изобщо някакви оплаквания?
На колко години си и от колко време менструираш?

nenkovska
02-27-2010, 23:00
ми идва ми от една година само и друг път ми е пропускало.несъм напълняла неми се гади нямам никакви отлаквания

xXxSmilexXx
02-28-2010, 09:34
Щом взимате предпазни мерки едва ли си бременна по-добре иди на лекар :)

Ebullience
02-28-2010, 10:49
На колко години си? :-o
Възможно е просто да не ти е регулиран цикъла... Боже какъв секс правите като от 1 година имате цикъл? Трябва да си на 14 някъде... ех, деца...

nenkovska
02-28-2010, 12:52
на 16 съм :(

Ebullience
02-28-2010, 14:13
Отиди на гинеколог на пълен преглед. Възможно е да ти предложи да пиеш противозачатъчни, за да може да ти е регулиран цикъла. Въпреки че после като ги спреш пак ще имаш проблеми известно време, но това е друга тема..

YoUcANNOtiMaGiNe
02-28-2010, 16:21
не ти трябва лекар щом казваш че ти идва от една година , нз защо не ти казват , а може би и не знаят , но до две и повече години от започването може да ти е така . ;-) Няма за какво да се притесняваш , това е докато организмът ти свикне с настъпилите промени и може да ти се струва много време , но при повечето е така , можеш да попиташ всяка жена и ще ти каже , че е така . :smt011 А относно лекаря ако прецениш отиди , но ще ти каже същото . :-P

TomR
02-28-2010, 16:32
не ти трябва лекар щом казваш че ти идва от една година , нз защо не ти казват , а може би и не знаят , но до две и повече години от започването може да ти е така . ;-) Няма за какво да се притесняваш , това е докато организмът ти свикне с настъпилите промени и може да ти се струва много време , но при повечето е така , можеш да попиташ всяка жена и ще ти каже , че е така . :smt011 А относно лекаря ако прецениш отиди , но ще ти каже същото . :-P
Точно и
като допълнение на това мнение ще кажа на по-горния потребител, че е супер готино да пишеш червено и дебело. Така ние простосмъртните ще можем по-лесно да забележим словата сякаш пратени от по-висша сила...