PDA

View Full Version : Въпросче!



Dollystar
02-27-2010, 07:08
Здравейте снощни гледах една реклама по бтв с текст Смени стария си компютър с нов лаптоп.... някой сеща ли се и има ли повече информация? Моя компютър е нов обачее искам лаптоп и мисля да го сменя ако има възможност.

xXxAngerfisTxXx
02-27-2010, 08:33
по добре го продай и си звеми лаптоп... кой знае каква бракма ще ти дадат 8-)

Chacho
02-27-2010, 08:46
Абе те предлагат някакъв на "Еко" цена, която хич не ми се стори еко, пък и самият лаптоп не ми хареса. Може без да си даваш компютъра за около 50 лева отгоре да си вземеш тоя дето го рекламират. Според мен компютър не си заслужава да се продава за 50 лева. Доколкото помня цената на рекламирания беше малко над 700лв.

Petrow
02-27-2010, 09:33
И на мен ми минаваха.. много идей през главата да си продам пц-то и да си взема лап топ.. но просто това е невъзможно.. не мога да взема толкова пари за пц-то колкото струва лап-топ :?

Chacho
02-27-2010, 09:47
И на мен ми минаваха.. много идей през главата да си продам пц-то и да си взема лап топ.. но просто това е невъзможно.. не мога да взема толкова пари за пц-то колкото струва лап-топ :?

Абсолютно. Доста по-изгодно е да си купиш латоп и да си запазиш настолния. По-скоро добър вариант от финансова гледна точка е да си вземеш на изплащане. Има с много ниски лихви в момента.