PDA

View Full Version : ,



didencetto7
02-27-2010, 07:05
,,,,

xXxSmilexXx
02-27-2010, 07:14
Дали е с 5 год по-голям или е колкото теб не е от значение. Важното е да се обичате. Ти самата трябва да решиш какво искаш, но внимавай да не загубиш нещо наистина ценно. Успех .. :-)

Vilencety
02-27-2010, 07:21
Първо реши какво искаш тогава действай :) Успех.

HotSexyDoll
02-27-2010, 07:29
кой наистина харесваш ? май не си сигорна ..

didencetto7
02-27-2010, 07:38
еми вече започвам да си мисля че момчето с което се срещнах ...но и преди това съм мислила над това ....просто ....та ние като се замисля даже не харесваме един и същ жанр филми

ReachlessGirl
02-27-2010, 08:19
Не е ли по - добре да ходя с някой на моята възраст?
зависи от гледната точка .. :lol: :lol:

.. но след като си толкова нерешителна, значи определено ти трябва някой връстник, за по месец - два .. жалко само за "баткото", че ти се е вързал .. :-o

Everytime
02-27-2010, 08:20
то не е до харесването на един и същ жанр филми, или некфи други, ако не се обичате нема кфо да се мотаете заедно.. ама както гледам не знаеш кфо да решиш.Ако си обичаш гаджето не го зарязвай, а пък ако ти е омръзнал ти си знаеш де.. ти от де знаеш че с тва момче дет сте си прекарали няя гадже и се окаже тъй че ти зарежеш тфоето а той е зает.. кофто за тебе накрая :)

kl34kov
02-27-2010, 08:52
Човек вярва на това което му се иска! [-(

ThedramaQueen
02-27-2010, 09:01
1. Никой не е казал, че трябва да е на твоята възраст.
2. Жанра филми, стила музика и предпочитания за мода нямат никакво значение, еднакви или не.
3. Момчето което харесваш е от друг град, което е проблем.
4. Видяли сте се само за няколко часа, което също е проблем.


5. Чудиш се дали да зарежеш гаджето си -> не го обичаш -> трябва да зарежеш гаджето си.

travmiriaN
02-27-2010, 09:06
1. Никой не е казал, че трябва да е на твоята възраст.
2. Жанра филми, стила музика и предпочитания за мода нямат никакво значение, еднакви или не.
3. Момчето което харесваш е от друг град, което е проблем.
4. Видяли сте се само за няколко часа, което също е проблем.


5. Чудиш се дали да зарежеш гаджето си -> не го обичаш -> трябва да зарежеш гаджето си.

Напълно съласен ! +1

Lestat357
02-27-2010, 10:22
... но след като си толкова нерешителна, значи определено ти трябва някой връстник, за по месец - два .. жалко само за "баткото", че ти се е вързал .. :-o

Мда, никой не е застрахован, какво да се прави.> 8)

MakeMeLaugh
02-27-2010, 10:46
По-добре остави момчето, че да не се занимава с дете като теб и като мислене и като години ;)
Кажи му го в прав текст спести си "умните" мисли.

Macallan
02-27-2010, 15:39
ти си бахти тръбата ... ей много ги мразя такива като теб ако питаш мен кажи им и на двамата да бягат докато е време.

hoooodyhoooooo
02-27-2010, 15:58
Интересна гледна точка - защо пък да не замениш на принципа на "празно няма" единият с друг ? :shock: Обикновено съм супер толерантен към хората в този форум, когато всичко се базира на сексуални отношения и желания, но тази тема е меко казано безсмислена и дори дразнеща. Извинявам се на авторката за грубите думи предварително. Ти и да го зарежеш това момче, откъде знаеш, че другото ще иска да е с теб? Да не стане от два стола на земята? Или да ти скимне след 2 дена, че искаш да се върнеш при по-големия? Случвало ми се е, и то на 20 години...нещо страшно е така да те зарежат или да ти се молят (това още по-малумно), тип "Аре де, аз скъсах с гаджето си заради тебе!". Помисли си добре.