PDA

View Full Version : Най-добрата ми приятелка заминава..



hsmaniache
02-27-2010, 07:49
Здравейте! Аз съм момиче на 13 - 6 клас. Дружах само с момчета,докато най-добрият ми фр не тръгна с едно момиче,с което се мразехме (също 6 клас,но от другия) С времето с нея се обикнахме,стана ми първата приятелка,обичам я много,излизахме и т.н
Сега не излизаме,понеже тя си има и др най-добра фр с която пък се мразим,така се случи просто,но се виждаме в даскало,говорим сии заедно сме и т.н. Проблемът е,че избяга от 3-4 часа (общо) тая седмица.Тя живее с баба си и дядо си (техните са в Испания),наказаха я родителите и без пц,телефон,никакво излизане,танцов състав,мажоретки... Сега искат да я вземат в Испания,завинаги ,до края на тази седмица.Не искам да ме разберете погрешно,че се лигавя,че преувеличавам,но аз наистина не знам дали изобщо ще мога да имам др приятелки.Ужасно много се привързах към нея,сега тя си тръгва и незнам какво ще стане,дори събота и неделя понеже не се виждаме са ми мнооого скучни,представям си.. Останалите момичета,които познавам-ми курвета са,няма как да стана фр с тях,трябва ми само една поне,но да мога да я обичам точно както тази.. Не знам какво търся-може би съвет как мога да си намеря други приятелки,или как да преодолея тази.. и аз не съм сиг,просто си кажете мнението...

pamii
02-27-2010, 08:59
Ми радвай се за твоята фр, че ще живее по добър живот там.. а ти търси нови приятелства! Не можеш да мразиш всички без да ги познаваш. Виж с тази как се е получило. Мразели сте се, след това сте се опознали и така. Дай шанс и на другите момичета от твоя клас. Търси нови приятелства и не си изграждай твърдо мнение без да познаваш човека ^^
:)

nIkEnCeTy_bE
02-27-2010, 15:51
Както са казали, приятелството не се страхува от паузите. Ще си останете приятелки, макар че няма да е същото. Не е дошъл края на света и такива неща се случват. Сега разбрах, че не сте излизали, защото тя си имала друга добра приятелка. От личен опит го казвам, че това да имаш една единствена приятелка не е хубаво, защото рано или късно се разделяте, дали заради родители, дали заради караници, момчета или други хора. Ще си намериш други приятелки, не се безпокой.

sunstreet
02-28-2010, 08:04
Хора много на този свят. Сприятели се с други момичета, дори и да не са от училище. Ходи на нещо извънкласно. Пък нали казваш, че се разбираш с момчетата. Понякога са дори по-добри приятели. :)